Kanal D " de neden geceleri korku filmleri vermiyorlar?

Evde internetim var ama nedense geceleri TV de film izlemegi cok severim 3 de falanda 2013 de kanal d " de nerdeyse her aksam korku filmi veriyorlardi ama simdi nerdeyse hic vermiyorlar yarisma falan veriyorlar bana katilan var mı neden bu kanal boyle oldu beeee

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bende merak etdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Baska kanalmi yok

0|1
    0|0
    • 3ay

Kanal d yeri bambaska ! Yoksa bir suru korku filmleri gosteren kanal var

Erkekler Ne Diyor 3

• Ya Türk kanallarında hiç bir filim izlenmiyor ki? Aman tanrım ceksın geliyorlar adamım. Bu ne lan? Koy altyazıyı izleyen izlesin izlemeyen s...

0|1
    0|0
    • 3ay

Ben alt yazi sevmem kardesim filmi izlemekden hep yazi okuyorsun eskiden alt yazi severdim ama gicik oluyor turkiyede cok insan nefret eder alt yaziya o yuzden dublajla veriyorlar tv de biri demisdi eskiden samanyolunda bir programda

• 3ay

Yine diyorum ben seviyordum ama surekli yaziyi okumak zorundasin karkterler ne diyor diye onun yuzunden film izleyemiyosun illa ingilis dilini bilmek zorundasin ozaman baska care yok !!!

• 3ay

Yapacak bişey yok. Bizim Türklerin yaptığı filimler diziler belli.

• Aynen diğer kanallardada birkaç gece olmalı korku ya da Bşka tur. Eskiden show da FA vardr

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen onuda hatirliyorum ama simdi hep program veriyorlar geceleri intenretden bakmak zorunda kaliyorum internetdende bakmak hic zevkli degil

• 3ay

Git gide herseyin b*ku cikiyor gibime geliyor sende beni affet

• 3ay

haklısın

• get netten ızle alla alla :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...