Caner Taslamanı Tanıyan Var mı?

Bu kadar akıllı, bilgili biri nasıl olurda Müslüman olur aklım almıyor. Hiç mi çelişkileri görmemiş nasıl olur ya?

Caner Taslamanı Tanıyan Var mı ?

Güncellemeler:
3ay görüş
3ay görüş lğtfen

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle çok zeki ve aydın biri. Ayrıca bu yanı ile çelişkileri olanlara net cevap verip daha da aydınlatıyor dinleyen ve okuyanları sağolsun.

Kitaplarını ve yazdıklarını da parayla alamayanlar için kendi sayfasından bedava yayınlıyor ki o da apayrı güzel bir davranış...

0|0
    0|0
    • 3ay

çok zeki ve aydın birinin islamda ne işi var ben bunu soruyorum. hayret içerisinde kalıyorum

• 3ay

Ben de kendisinin hak din İslam'da olduğu ve bu inanç ve bilimsel anlayışıyla insanları aydınlattığı için çok mutluyum...

En İyi Kız Görüşü

• Kendisiyle tanıştım ve kesinlikle günümüzün en aydın insanlarından birisi. Kendi adında internet sitesi var ordan takip ediyorum arada.
    Bence sen kendini sorgula hatalarının farkına var eğer onunla çelişen yanların varsa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok.

0|0
    0|0
  • Bizim okulda hoca :D İnsan hayret ediyor evet :D Katılıyorum

0|0
    0|0
  • son yıldızın ışığı söndürüldüğünde önemli olacak neyse şimdi de önemli olan bir tek O’dur.

0|0
    0|0
  • O ne demek la gerizekalılar mı müslüman ulan proflar fizikçiler müslüman

0|0
    0|0
  • Caner taslaman celişkileri aydınlatıyor ne çelişkisi allahsız evren olmaz diyor

0|0
    0|0
  • Ben tanıyorum ve seviyorum profesör yıldız teknik üniversitesinde ama bilim dalında felsefe üzerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...