Fahriye Evcen'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum?

Sürekli tvde kendisi hakkında kötü haber görüyorum. İnsanlar bayağı ağır konuşuyor. Çok çirkin diyen bile var. Aptal diyen. Gayet güzel halbuki ve Boğaziçi mezunu o ya da bu şekilde.
Bir videoda güzellik sırlarınız nedir diye soruluyor? Benim de kusurlarım var diyor ve :
Fahriye Evcen'e haksızlık yapıldığını düşünüyorum?
Ben insanları çok fesat görüyorum bu konuda.
Adriana Lima'nın makyajsız fotosunu paylaşıp alın size çok çirkin diyen insanlar da çok fesat mesela bence.
Sizce?

Güncellemeler:
3ay Magazin bölümünde en büyük derdim bu değil diyenler var. Lütfen konu bölümüne bakıp gelin canlar.

0|0
13|6

En İyi Erkek Görüşü

• Oldukça güzel ve tatlı bir kadın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadın dört dil biliyor. Duru bir güzelliği var. Zeki , alımlı, erkek arkadaşı birçok genç kızın hayali , terbiyeli... Doğal olarak kıskanıyorlar ondan yapıyorlar. Ha birde güzellik anlayışı sarısın mavi gözden ibaret olan bircok insan var. O yüzden sıradan geliyor olabilir onlar icin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• En büyük derdin bu olsun bacım :/

0|0
    1|0
  • Ağır eleştiri ve çekememezlik bizim toplumda sık görülen hastaliklardan.

1|0
    1|0
  • Ben güzelim dese g. tü tavanda derler kusurum var dese bunu

1|0
    0|0
  • İnsanı çirkinleştiren karekteridir tabi makyaj vs şeylerde bozuyor

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Fahriye çok güzel ona çirkin diyen kezolar aynaya bakıyor mu hiç acaba?

1|0
    0|1
  • Kıskançlık sendromlu kezban topluluğu yine klavyede iş başında işte nolsun. Açıkcası kadın herkesten mütevazi ve natural gözüküyor.

1|0
    0|1
  • çok abartılacak bir güzelliği yok ama oyunculuğu mükkemmel ekranlarda gereksiz ünlüler var hande vs gibi onun yerine fahriyeyi görmeyi tercih ederim =)

1|0
    0|0
  • Ben aşırı bir güzel bulmuyorum, ama hakaret edecek rencide edecek bişey de söylemem. Bu tür yorumlar hep kıskançlıktan çekememezlikten. Başka bişey olamaz. 😒

1|0
    0|1
  • Çekemiyolar. Kız çok hoş bence. Hem güzel hem de burak gibi biriyle çıkınca kaldıramayan çok oluyor haliyle 😄

1|0
    0|0
  • fahriye güzel kadın efendi birine de benziyor

1|0
    0|1
  • Genel olarak hepsinin kaynağı kıskançlık. Kedi uzanamadığı ciğere mundar der.

1|0
    0|1
  • Kıskanıyorlar.

1|0
    0|1
  • Yakından gördüm oldukça güzel.

1|0
    0|0
  • Bütün güzel kızlara bakış açım.

1|0
    0|0
  • Kıskançlıktan hep bunlar. Kadın çoh güzel la cidden.

1|0
    0|1
  • Tek derdim fahriye evcana insanlarin olan nefretiydi zaten

0|0
    2|1
Yükleniyor...