Heyyo Arkadaşlar😀🔊🔊 Korku filmi onerilerinizi alabilirmiyim🎬🎥?

Kankamla film izliycez. Ama dehşet bir korku olsun. Kan revan degil yani igrenç degil, korkunç bisey olmali.🖒😃👽👾👽👾Korku filmi onerilerinizi alabilirmiyim?Heyyo Arkadaşlar😀🔊🔊 Korku filmi onerilerinizi alabilirmiyim🎬🎥?
Herkese mutlu geceler.😉😚

2|0

En İyi Erkek Görüşü

• (2006) Silent Hill - Sessiz Tepe
    bir sinema arşivcisi olarkatan nacizane tavsiyelerim
    (1922) Nosferatu
    (1960) Psycho - Sapık
    (1968) Night of the Living Dead - Yaşayan Ölülerin Gecesi
    (1978) Halloween 1
    (1980) Maniac - Manyak (Çok kanlı)
    (1981) The Evil Dead - Şeytanın Ölüsü
    (1984) A Nightmare on Elm Street - Elm Sokağında Kabus
    (1989) Pet Sematary - Hayvan Mezarlığı
    (1991) The Silence Of The Lambs - Kuzuların Sessizligi
    (1996) Scream - Çığlık
    (2000) Final Destination 1 - Son Durak 1
    (2001) Enemy At The Gates - Kapıdaki Düşman
    (2001) The Others - Diğerleri
    (2002) The Ring - Halka
    (2003) Wrong Turn - Korku Kapanı
    (2006) Hostel - Otel
    (2006) See No Evil - Ölüm Çıkmazı
    (2013) Evil Dead - Kötü Ruh
    (2013) The Conjuring - Korku Seansı (kesinlikle izle)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• 2|0
    0|0
  • Şimdi magiyi seyrettim. Yoksa kafanda film izlenebilir. Bazı yerleri saçma ama saçma olmayan korku filmi iLemedim henüz 😊

1|0
    0|0
    • Izledim cinli buyulu biseyler de zor uyuduk 😂😂

• Izledm derken farkli baska bir film izledm

• Film imbd 7.8 almış. Dabbenin yönetmeninin filmi.
      Sen yine de bu filmi bir kenara yaz. Eğer çok tırsarsanız yatmadan evvel 21 besmele, 1 ayet-el kürsi, 1 fatiha, 3 ihlas, felak ve nas'ı okudun mu tertemiz uyursun :D :D

• "Yaratık"

1|0
    0|0
    • Derdin senin ya. Rahatsizmisin

• Neden saldırıyorsun?
      Benim ağzımdan en ufak bir terbiyesizce söz duydun mu? Sen neden kötü söz kullanıyorsun şahsıma?
      Dün malum yerden gönderdiğim mesajlara cevap alamadım, burada yazdığım görüşe de... Evet cevap yazmak zorunda değilsin ama kişilerin önemsediği meseleler vardır. Mütekabiliyet gibi. Hatırlarsan daha öncede 26 Haziran'da bunun birebir aynısını yaşamıştım ve sen "alla alla hayatta böyle bir şey yapmam" demiştin. Yine aynısı olduğuna göre demek ki yapılıyormuş. Ben değer verdim, sonuna kadar değer veririm ama basit insan yerine konduğumu hissedersem asla tepkisiz kalamam. Duygusal biri olduğumu belirtmiştim ve buraya kadar anlattıklarımla kendimi fazlalık gibi hissettim, hissettirdin. Rahatsızlık vermeden gitmeyi ve sen ve senin gibilerin duygusal insanları hislerini ve değerlerini hiçe sayıp hakir görmelerine dayanamadığımdan mağarama çekilmeyi daha uygun buldum. Hepsi bu. Şimdi mağara dedim ya, hayvan da diyebilirsin. Ne de olsa mağarada hayvanlar yaşar değil mi?

• Sana yalvarip kal demedimki. oyle bir algi olusturuuosn. Uzun uzun yazipta kirletme buralari. Hadi ugurlar ola.

• 13. cuıma

1|0
    0|0
  • The Rite.
    Konu süper.

1|0
    0|0
  • Scream serileri

1|0
    0|0
  • scary movie

0|0
    0|0
  • Evil Dead - Kötü Ruh ;)

0|0
    0|0
  • korkunç bir film 1 2 3 4 5 6 6 23 2543 6346

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...