Hande Ercel cok abartilmiyor mu?

Tamam guzel kiz ama asiri sekide abartilmiyor mu? Guzellik goreceli, begenmeyen oldugunda hemen nasil begenmessin ya diye bazi arkadaslar sövüyor. Ben daha guzellerinin oldugunu düsünüyrum , tuba, fahriye evcen vb :D Cok da sorusu soruluormus sanirim burada, bende sbu sekilde sormus oldum

0|1
15|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadından bıktım artık kezbanın neyini büyütüyorlarsa

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hande erçel kategorisi çıksın da engelleyelim nolur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Abartılıor kanks

1|0
    0|1
  • İgrendim artık şu kızdan

1|0
    0|0
  • Yeter artk hande ercelinde mk

1|0
    0|0
  • çok abartılıyor

1|0
    0|0
  • Çok abartılıyor ve yeni ergenler abartıyor sonuçta 10 yıl sonra yaşlanacak ve toprak olacak

1|0
    0|0
  • Yeter valla gına geldi.

1|0
    0|0
  • Bence sen ve senin gibilerin zekasında sıkıntı var.

0|0
    1|0
    • 3ay

sagol gercekten, zekam 0 diye ağlıyorum Şu an :D guzellik göreceli bir kavram değil mi? Herkesde burada kendi sorusunu sorabilir. Eğer hosuna gitmeyen bir soruysa da gormezde gelinebilir. Bu kadar 5-10 yad arasi gibi abartmamak lazim herseyi. Umarim anlatabilmisimdir :) İyi sjsaksamlar:)

• 3ay

İmla hataların da mı telden kaynaklanıyor... Eğitim sisteminin perişanlığını haykıran mahsüllerdensin sadece...
      Her seferinde Hande Erçel konusuyla ilgili sorular sorduğuna ciddi ruhsal sıkıntıların olmalı her seferinde o kadar insandan laf yiyip hala sormaya devam ettiğine göre :D

• 3ay

anladım :) Hande Erçel yakınınız oluyor sanırım. Daha ilk sorum ve Hande Ercel abartılmalarını da burada yeni yeni görmeye başladım. Magazinle ve saçma sapan gereksiz eleştirile ilgilenecek vaktim olmuyor. Bu kadar her şeye de bir kulp takmak olmuyor. :) Egitim sisteminin perişanlığı doğru , ben sonucta isteyerek yanlıs yazmıyorum , gelip de her türkce imlalarinada bakmıyorum, takmıyorum :) Bu arada büyük küçük harf kullanımı da gercekten çok uygun, kelimelerimize. Yorumunuz icin tesekkur ederim. İyi geceler ;)

• O kim ya

0|0
    0|0
  • Çok abartılıyor

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • o kim lan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Kesinlikle -_-

2|4
    0|0
  • aynen selena gomez daha güsell fgdf

1|0
    0|0
  • Evet fazla abartıldı

1|0
    0|0
  • Hep aynı soru 🙄

1|0
    0|0
    • 3ay

üzgünüm bende sormak istemezdim ama içimde kalmasın patladım haha

• Kesinlikle haklısın

1|0
    0|0
  • Mimikleri hoşuma gidiyo

1|0
    0|0
  • Haklisin acayip abartılıyor

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Hoş kadın lakin oyunculuğu hayattan soğutur

1|0
    0|0
  • Yeter artık bir kaç gündür hep aynı mevzu hep aynı mevzu :D bıktık kızdan tiksinmeye başladım artık

1|0
    0|0
    • 3ay

valla bende yeni ogrendim burada surekli soruldugunu tamam baska yerlerde guzelligi konusuluor ama burasi kadar degilmis sanirsam

• Katiliyorum fazla abartiliyo.

1|0
    0|0
  • Abartılıyor

1|0
    0|0
  • Bencede abartılıyor

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0