Kurtlar Vadisi Darbe yakında bizlerle, sizce film nasıl olur?

Kurtlar Vadisi Darbe Yakında Bizlerle,Sizce Film Nasıl Olur?Kurtlar Vadisi Pusu'nun yapımcıları bu kez de 15 Temmuz için kolları sıvadı. Pana Film, hain darbe girişimini Kurtlar Vadisi Darbe adıyla beyaz perdeye aktaracaklarını duyurdu.

(kaynak : http://www.internethaber.com/panadan-kurtlar-vadisi-darbe-filmi-1707177h.htm )

• Film güzel olur, Pana Film bu konuda başarılı
    59% (17)51% (37)53% (54)Oy Ver
  • Film kötü olur
    24% (7)39% (28)35% (35)Oy Ver
  • Diğer
    17% (5)10% (7)12% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
2|22

En İyi Kız Görüşü

• Ben böyle siyasi ve ülkece zor zamanlardan geçtiğimiz bir dönemin daha farklı aktarılmasını isterdim mafyalarla değil de halkın başarısını yansıtarak.

0|0
    0|0
    • 3ay

bir kere diziyi mafya dizisi sanarak eksik kalmışsın, yanlış anlaşılmasın müptelası değilim ama 10 yıldan sonra öğreniyosun konuyu :D

• 3ay

@eyüpjuaan Evet doğru herkes böyle geziyor zaten bende silahımı temizlerken yazıyorumbunu birazdan da Çakırla buluşup kaçakçıları öldürücez günlük işler işte :D

En İyi Erkek Görüşü

• Yauv devletin milletin yaşadığı bütün herşeyi su lavuklar prim yapmasa hani yani hadi ordan gidin demek işitiyorum başrol oyuncusu kendi öz dilinde mi konuşamıyor nedir seslendirme sanatçısını kullanıyorlar yani oyunculuk 0 primi olmaz diye çanakkale hakkında bile film yapmayı beceremeyen bu sanat camiası gitsin bodrumda tatil yaparken iki uc oyunculukdan haberi dahi olmayan yakisiklilik ve bacak güzelliğinin on planda olduğu tiplerle saçma aşk filmleri çeksin. Şu gariban halki tv kanalları ile bir o siyasi kanada bir bu siyasi kanada verdgnz gazla atıp atıp öldürüp durmayın yıllarca ergenekon o bu diye de cekmedimi film bunlar ıskender büyük filan ne oldu lan onlar vatansever siz vatan haini cikmadiniz mi bugün gelinen noktada kevaseler? Yeterki cebiniz dolsun onur sizin neyinize?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 21

• Ne zaman Kurtlar Vadisi Terör dizisini engellediler,
    Ne zaman Gürkan Uygun diziden ayrıldı dizinin boku çıktı, objektif olmaktan çok yandaş medya gibi hükümet iktidar yanlısı oldular. Yapacakları filmde de bu tavırlarını sürdürürlerse beklendiği gibi seyir zevki vereceğini sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İlk vadi dizisinden sonra suyu çıktı gibi güzel olmaz

0|0
    0|0
  • bu darbeden harika filmler çıkarda bizimkiler güzel anlatabilirmi bilmiyorum hollywood filmlerinde ki gibi olsa harika olur ama ayar yok bizde

0|0
    0|0
  • Mükemmel olur

0|0
    0|0
  • Eğer sadece polat uzeırnden oynamazlarsa cok guzel olur ama guzel olcagından suphem yok

0|0
    0|0
  • Süper...

0|0
    0|0
  • spor futbol oldukça aksiyon hiç bir zaman olmaz türkiyede yapabilecek adam da yok, ama demokrasiyi sadece darbede göstermesinler yapımcılara duyurum uyarsınlar

0|0
    0|0
  • Sabırsızlıkla bekliyorum

0|0
    0|0
  • k. vadisi ırak dışında ki filmler tırttı;

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • 5 sezonluk konu çıktı

0|0
    0|0
  • Polatta olmasa ülke gündemini nereden öğreneceğiz :D

0|0
    0|0
  • Sitenin ismi 2 ay önce satın alınmış ilginç gerçekten

0|0
    0|0
  • Süper olur

0|0
    0|0
  • kesin güzel olur.

0|0
    0|0
  • Umarım eski kadro gibi tiyatrocu lar olur

0|0
    0|0
  • Heeh ülkenin iyice içine edecekler

0|0
    0|0
  • Herseyi dogru bu flmn

0|0
    0|0
  • güzel olur. başarılı yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Saçmalık bunun filminin çekilmesi

0|0
    0|0
    • 3ay

hmm ama yok ya o 240 kişiyide sahnelerler sadece polatın üstüne yüklemezler olayı.
      bence polatı daha çok cumhurbaşkanının inerken hava liman temizliği , bazı stratejik noktalar, vs. için kullanırlar.

• 3ay

öyle olursa en azından daha iyi olur yani

• CAhit oldugu sure kv den bir halt cikmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...