Cast ajans tan çağrıldım? sizce gitmeli miyim?

CUMA günü nerden geldi aklıma bilmiyorum önüme bir sayfa çıktı , aynı zamanda iş de arıyordum cast ajansından mesaj geldi. Reklam için en uygun 6 yüz arasındayım diye. Aileme de söyledim, reklam haricinde pek sıcak bakmazlar gibime geliyor. Açıklamalı bir mesajdı telefonda da görüşme yaptık. Stüdyoya gittim resim de istediler.300 Tl yatırmam söylendi bu iş için. Devlet bankası reklamında oynamam için. Güzel olduğum söylenir, bu ara işsizim de. Reklamda oynamak fikri evet ama diğer abuk subuk şeyleri düşünmüyorum. İkide kaldım. Napmalıyım? hersey para değil bunu biliyorum. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ajansların üye kaydı adı altında yeni para kazanma yöntemi.. senin gibi binlercesi çağrılır ama seçilen 3-5 tanesi olur, boşa para kaptırma derim..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelde parayı alıp çağırmadıklarını duydum başka bir bilgim yok umarım iyi gider hersey

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Deneyimlerime göre GİTME ! Şakın sakın şakın.

1|0
    0|0
  • Bütün ajansları denedim çağırdılar ama para istiyorlar sonra 10 kişi var mesela içinden seçecekler o da belki olur belki olmaz şans işi bunlar boşuna para kaybı

0|0
    0|0
  • Benim anlamadigim. Bak bu işlerde değilim de. Ajanslar merkezden para alir kayit bilmem ne parasi yok su parasi. Adamlar reklamta oynaticaksa para vermesi lazim. hayir yani niye para aliyorlar. :)

0|0
    0|0
    • 3ay

işte ben de bunu anlamıyorum. devlet bunları denetlemiyor mu?

• 3ay

Bence paranın boşa gider yatirirsin. Arkadaşlarım vardi. Kayit için 1.500 TL verip avuclarini yalayan. Yani kiiii seninki reklam bide ne alaka. Oynatacaklarsa anlaşma yaparlar parani yatirirlar oynarsin. Bence laran çöpe gidecek gibime geliyor. İssizsin zaten

• biraz dolandırıcı gibi geldiler bana.

0|0
    0|0
  • madem sende cevher gördüler ve iş verecekler niye ajans kayıt ücretini işinden alacağın paradan düşmüyorlar.

0|0
    0|0
  • 300 TL sen mi yatıracaksın? Onlar mı sana verecek?

0|0
    0|0
  • bir akıllanın ya :)

0|0
    0|0
  • Hangi ajans?

0|0
    0|0
  • Cagırıyorlar seni bu filmde veya dizide reklamda falan oynatmayı düşünüyoruz diyorlar size gaz veriyorlar sonra siz sözleşmeyi imzalayıp sözleşme ücreti 75 tl falan işte verdikten sonra sizi arayıp sormuyorlar

0|0
    0|0
  • :D :D :D :D buna inanacak kadar salak olma kanka ASF:AS:F gidersin 2 vesikalık resim alırlar 300 liralnı keserler sonra sen işine onlar işine :D

0|0
    0|0
  • Para istemzlerse iyi bbenide cagirmislardi

0|0
    0|0
  • Beni de çağırmışlardı, dikkat et çoğu para tuzağı.

0|0
    0|0
  • 300 tl yatırdın iyiymiş cast ajansı açmak lazım :)

0|0
    0|0
  • sakın gitme dolandırıcı onlar 300 tl nin peşindeler

0|0
    0|0
    • 3ay

varsa detyalı bilgin paylaşır mısın? bu parasız zamanda para tuzağı zaten kötü ama baaska seyler de var mı hala bugün. Eskiden ünlü olmak için belirli aşamalardan geçiyorlardı şimdi daha az diye biliyorum gittiğin yere göre değişir diyim. off bilmiyorum allah kötü şeylerden korusun

• 3ay

aaa ne kadar kötü yaaa.

• 3ay

sert kayaya çarptılar canım ben yemem

• Hangi ajans?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Ya bu foton cekilcegi için önce senin para vermen muhabbeti var ya bu işlerin. O bana hep saçma gelmiştir cidden bak.

0|0
    0|0
    • 3ay

yani. sen benim güzelliğim yüzünden komisyon alacaksın zaten ben neden kayıt ücreti vereyım ki?

• güzel işmiş hem çalışıyon hem de para veriyon :)

1|1
    0|0
  • Neden hem reklamda oynatıp hem para alsınlar ki? Saçma geldi bana bir araştır internette o ajansı neymiş ne değilmiş. Benimde kardeşimi küçükken reklamda oynattılar öyle birşey alınmadı bizden hiç onlar ödeme yaptılar iş bittikten sonra

0|0
    0|0
  • Gitmelisin. bende başvurmuştum biara ama oyunculuk için değil fotomodellik için. çağırdı lar sonra vazgeçtim açık saçık pozlar isterler diye

0|0
    0|0
  • Git 😄

0|0
    0|0
  • bende çağrıldım hemde baya iyi bir yerden ama gitmedim. uğraşamam diye.

0|0
    0|0
  • 300 tl verince kesin oynayacaksın diye bir kural yok bence yatırma

0|0
    0|0
  • Benide çagırdılar ama 5 sene oluyo tlf da görüştük fotoğraf çekimi için olduğunu söylediler açık açık sordum para talep ediyormusunuz diye Hayır dediler. Bu rağmen ailem izin vermediği için gidemedim. Zaten çağırırlarmı diye merak ediyordum o yüzden internetten başvuru yapmıştım.

0|0
    0|0
  • Onlar para tuzağı sakın sakınn

0|0
    0|0
  • Gitme

0|0
    0|0
Yükleniyor...