Dizilerde veya filmlerde gerçekçi bulmadığınız sahne hangisi?

Evet yukarida sorduğum gibi dizilerde veya filmlerde gerçekçi bulmadiğınız sahne hangisi veya hangileri? Mesela benim gerçekçi bulmadığım sahneler finale doğru giden bölümlerdeki sahneler bir anda herşeyi mutlu şeye bağlamaya çalışıyolar. Peki ya sizin gerçekçi bulmadiğınız sahne veya sahneler ve neden gerçekçi bulmuyorsunuz?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Finaller ah şu finaller :)
    Sen gider o kadar izlersin bir diziyi final yapar başroldekiler ya kaza yapar ya evlenir. Ya da kazada hafızasını kaybeder yeni bir hayata başlar. Veya tam evlenecekken çiftin birbirleri hakkında bilmedikleri seyler ortaya çıkar evlilik iptal olur. Nikah masasında biri birini bırakır. Tam evet diycekken eski sevgili salona girer duygusal bir bakış atar. En kötüsü başroldekiler kötü adamlar tarafından öldürülür. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 5

• Fazla film, dizi izlemem bana komple hepsi yapmacık geliyor.

1|0
    0|0
  • Çok zengin bir adamın fakir bir kıza aşık olması onu farklı görmesi evlenmek istemesi.
    Büyük klişe

1|0
    0|0
  • Aglama

1|0
    0|0
  • 10 saat bakısıyolarya arada da muzik oluyo

1|0
    0|0
  • Şu sıralar her dizide aynı şey var. Başroldekilerden biri büyük bir yalan söylüyo. Ya fakir olup zengin gibi davranıyo ya başka birisiymiş gibi sahte kimlik kullanıyo vs. Ve bu olay ortaya çıkınca hiçib şey olmamış gibi affediliyo o hiç gerçekçi değil. Bana biri öyle büyük yalan söyleyecek hayatta affetmem :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Bugünlerde patron saçmaliğı çikmiş asistanina aşık oluyor filan bütün diziler ayni yaa

Yükleniyor...