Şarkıcıların kazandıkları parayı hak ettiklerini düşünüyor musunuz?

Şöyle tanınmadık bilinmedik insanlar meşhur şarkıcılara taş çıkartıyor. Mış miş, dan dan gibi saçma salak şarkıları dinleyerek bu insanların hakkını yeterince yiyorsunuz zaten.. Yapmayın etmeyin alın şunları dinleyin :D Yazık ya cidden

Güncellemeler:

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• bir konserden 500 bin tl kaldırıyorlar yaptıkları şey 2 saat müzik söylemek işçilerimiz 12 saat çalışıyor ve sadece 100 tl gel gelelim ona bilet fiyatları tavan halkı tabakalara bölmüşler paran varsa gelebilirsin yoksa tv den izlersiniz yazıklar olsun hepsine halktan 500 bin tl alıp fakire yardım yaparlar bin tl ile hava atarlar arsız hepsine haram olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Kazanmıyorlar,
    para varsa sana da albüm yaparlar sonrasında ünlü olursun daha fazla para kazanırsın. sese önceden bakılıyormuş. Şimdi sesi olmayan orasını burasını açıp ünlü olma peşinde. Eskiden insanlar elinde bir mikrofon öyle şarkı söylerdi. şu an da 10-20 tane manken olmadan olmuyor ya kaslılar olacak ya çıplak kızlar başka türlü ünlü olunmuyor.
    Saygılar...

1|2
    0|0
    • 3ay

Kesinlikle bende onu demeye çalışıyorum bu insanların hakları yeniyor yazık yani

• 3ay

Hak yemeden para kazana var mı acaba? varsa da pek göz önünde değildir ne kadar göz önünde olursan kesin birşeyler karıştırarak gelinmiştir o konuma.

• Şarkı söylemek ses eğitmek zordur yıllarca çalışmayı gerektirir ama tv medya önünde şarkı söyleyip sadece solist olup milyonlarca dolar parayı kazanmak hak değil orıspılık pzvnkliktir. Yoksa ben ayda 160 liraya piyano kursuna gidiyorum bakıldığında benim hocamın asgari ücretin biraz daha üzerinde ücret alması muhtemel oluyor. Bir de adam konservatuar mezunu şan biliyor piyano keman çalıyor. Ama no name ama mutlu huzurlu. Öğretmekten zevk alıyor

1|0
    0|0
  • Bunlar niye? Özgün, Ferhat Göçer varken 😎😏🙄

1|0
    0|0
    • 3ay

Bak onlarda hak ediyor. Çoğu usbyi takıyor söylüyormuş gibi yapıyor saçma salak danslar hoop 50 bin cebe :D Yazık şu insanların sesine bak asıl bunlar hak ediyor

• 3ay

Benim sevdiğimi sevmek zorundasınız diye birşey demiyorum hak eden insanların hakkının yendiğini söylüyorum :D Döt açmakla olmuyor bu işler ama ülkede abazan çok olunca izleniyor, dinleniyor işte ne yaparsın :D

• 3ay

Sen çok yorma kendini bu konular karışık 😃😃

• Türk pop dinlemeyiz biz

1|0
    0|0
  • Çok saçma bir soru sormussun aldığı parayı hak ediyor mu diye. Memur mu Sandın şarkıcıları? Maaş almıyor lar heralde :) şova bakar bu işler. O şarkı sözleri kolay yazılmıyo o ezgiler kolay bulunmuyor. Benim için. önemli olan ritim ve müzik. Senin için söz önemli olabilir. O insanlar emek verip klip çekiyor şov yapıp dikkat çekiyor. sonrada ünleniyor. İşin içinde emek var herşey yetenek değil. Ayrıca güzel ses olmaz sesi güzel kullanan insan olur.

0|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Hakediyorlar bence :D

1|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem de rapçilere değer verilmiyor. Hee bir de şarkıcı olmakla sanatçı olmak arasında dağlar kadar fark var.

0|0
    0|0
  • bu yüzden Mustafa ceceli biraz daha önde gözümde şu dinlenmeye ve klibe bakarmısınız..

https://www.youtube.com/watch?v=laaargEoAz0

0|0
    1|0
  • Para parayı çeker.

0|0
    0|0
  • evet söylüyor ve sende alıyorsun alma kazanmasın

0|0
    0|0
  • bu devirde olsa müzeyyen senarlar falan olmazdı.

0|0
    0|0
  • çoğunun hak ettiğini düşünmüyorum yarı çıplak sahnede bir playback yapıyorlar dünyanın parasını kaldırıyorlar ama bir yıldız tilbe bir sezen öylem? kulağa değil sanki kalbe söylüyorlr kazanılacaksa onlar kazansın

0|0
    0|0
  • Ünlü olmak için sadece ses yetmez. Her insan kaldıramaz ve dışarıdan göründügü kadar iyi bir şey değil herkesin seni tanıması. En basit örneği sokakta rahat olamıyorsun ve sevvilinle rahat rahat yiyişemiyorsun

0|0
    0|0
  • Nayır

0|0
    0|0
  • Hayir tabi

0|0
    0|0
  • emek görmüyorum şarkıcıların yaptığını... kan ter içerisinde kalmıyorlar

0|0
    0|0
  • tabikide hayir..

0|0
    0|0
  • Bazen

0|0
    0|0
  • :d yok yya o kdar millet çalışıyor onlar iki şarkı patlatıyor 10 katını alıyı hakmı bua ya

0|0
    0|0
  • mal hepsi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki de haketmiyor , tamam sanat yapıyor olabilirler (ki nadiren) ama bu ülkede 12 saatin üstünde çalışıp askeri ücret alanlar var kesinlikle bu adaletsizliktir..

1|0
    0|0
  • Iyide ne alakasi var dinleyem dinliyor ki para kazaniyor demek ki haksiz para neden olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...