İntizarı severmisiniz güzel kadın yaa?

yiğidi öldür hakkını yeme abi kadının sesini duydugum an efkar basıyor :/
İntizar şarap gibi kadın ya yıllandıkça güzelleşiyor hatun :D

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayvalık'ta kadının bizzat kendisini gördük. Kadın bir mekanda gündüz vakti bir şeyler yiyordu ve şarkı mırıldanıyordu. Harbiden sesi çok iyi. Canlı olarak o kadar iyi şarkı söylüyordu ki @Mariaaaaaa şarkıyı radyoda çalıyor sanmış 😄

0|1
    0|0
    • 3ay

:) yapma be keşke bana denk gelse intizar abi :) ben çok seviyorum bu kadını hep dinliyorum babam alıştırdı :D

• 3ay

denk gelse valla çocuk gibi olurum ben :D sevinçten :) veya sevgilim yok ama sevgilim olsa benim için intizardan imzalı fotograf alsa o zman o kızın yeri farklı olur benim için öyle bişey yapan kız :D

• 3ay

İyiymiş 😄

• Sesi gerçekten iyidir. 👍🏻

0|1
    0|0
    • 3ay

tuğçe kardeşim valla bilmiyorum belki bu yorumumdan sebep kızarsın bana ama içki kullanan bir adamım dozumu bilirim :) ama en mutlu gunumde bile yanıma gel intizar ın herhangi bir parçasını aç :) birden o ses duydugum an efkar basar beni :D dönüp en yakın barı falan sorarım sana o derece ya bu kadına aşığım valla :D

• 3ay

Yok estagfurullah niye kızayım, bende severim ama senin kadar aşığı değilim 😂 Hakkını vermek lazım gerçekten ses sağlam

• 3ay

bir de intizar şarap gibi kadın ya :D yıllandıkça daha güzelleşiyor valla :D

Erkekler Ne Diyor 1

• ya sesi harika bence de

0|0
    0|0
Yükleniyor...