Sıla'ya yönelik yapılan linç kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Sıla açıklama yaptı fakat tatmin etmemiş olacak ki hala konserleri iptal ediliyor biletleri tükenmiş olan Harbiye konseri bile. Ne düşünüyorsunuz bu konu ile ilgili.

• Tamamen cadı avı, sözleri hoyratca çarptırıldı.
    62% (55)67% (50)64% (105)Oy Ver
  • Öyleleri buralarda ekmek yiyemez. Gitsin feto is bulsun ona.
    38% (34)33% (25)36% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Kardeşim feto muhabbeti Melih Gökçek ten çıktı.

0|0
16|25

En İyi Erkek Görüşü

• 0|7
    2|2
    • 3ay

Aaa bunlar pisman ama kandirildilar diger herkes fetocu...😄

• 3ay

Balık bir milletiz... Yıllardır bu fetoş ülkede yapmadığı kalmadı. Bunlar da fetoşun eteğini öptüler, elini yaladılar.
      Herşeyi geçtim, sen koskoca bir devletin meclisinde mv bb cb pozisyonlarındasın, nasıl kandırıldık dersin yahu. Rezalet , utanç kaynağı resmen. 30 Ağustosu iptal ettirip, o gün sözde demokrasi mitingi yapılmasını sağlıyorlarsa bu resmen şovdur.

• 3ay

Diger parti liderleriyle cekildigi resimleri niye koymuyorsun? isine gelmiyormu yoksa?
      Üstelik bu resimde Tayyip belediye baskaniydi ve refah partiliydi.

En İyi Kız Görüşü

• O kızda hiç fetocu tip var mı allasen kızı harcamaya çalışıyorlar

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 24

• Ülkenin içine düşürlmek istenen bu kaos ortamından zevk alan, orasını burasını ayrı oynatan, gezi olayları sırasında alkış tutan ön saflarda yer alan ve bu olaylara show demeyip aksine showa destek veren sanatçı müsvettesi hainlere, bu ülkenin gerçek sahipleri hiç birzaman prim vermez ve vermeyecektir.
    Eline bir Türk bayrağı alıp da, küçümsediğin ve show dediğin, o milyonlarca insanla beraber olsaydın bitarafın mı eksilirdi. ama her şerde bir hayır vardır. gerçek kimlikleriniz bir bir ortaya çıkıyor. belki fetöcü değilsin. ama belliki bir hainsin. şimdi evde aynanın karşısına geçip şarkılarını o show yapıyor dediğin insanlara değil , kendine söylersin.

0|2
    0|0
  • cadı avı bence de

1|2
    0|0
  • Kimse sözlerini tevil yapmaya kalkmasın. Çarpıtılan bir şey yok oldukça açık sözleri. 5 milyon İstanbul'da bir o kadar da Türkiye'nin geriye kalan yerlerinde Toplamda 10 milyon insan aynı amaç uğruna bir yerde toplanıyor ve sen kalkıyorsun o insanları şov yapmakla suçluyorsun. Gezi Parkı eyleminde en ön sırada idi oradaki şov değildi tabi. Kısacası sütü ve kanı bozuk tipler. Gerçek kimliklerin ve kişiliklerin ortaya döküldüğü zaman diliminde yaşıyoruz. Sıla'yı sevmem şarkılarını da dinlemem, linç kampanyasına dönüşmesini de doğru bulmam. Lakin biraz önce dediğim gibi gerçek kimlikler ortaya çıkıyor işte. Bunu da görelim ve bilelim... Feto müdür ne halttir bilmem ama Feto'nun komitaci zihniyetli bir Ermeni olduğunu biliyorum.

Not; yorumumu provakatif bulup kaldırmaya niyetlenen mod musun her neysen... Ermeni demedim. Komitaci zihniyetli Ermeni dedim. Aradaki farki bilemeyecek kadar cahilsen, uzak dur yorumumdan...

0|2
    0|1
  • İyi oldu hakediyor. daha beter olsun

2|2
    0|0
  • Sırf kendi düşüncesini paylaştı diye böyle bir linç kampanyasına maruz kalması gerçekten çok yanlış o kadar demokrasi nöbeti tutuluyor ama bu insanlar demokrasinin aynı zamanda düşünce özgürlüğü ve saygı olduğunu bilmeden bu nöbeti tutmuşlar demek ki

1|2
    0|4
    • 3ay

şehitlerimin ve gazilerimin anılmasından rahatsız olan biri demokrasi cetveleni haddinden fazla aşmıştır !

• Şov demesi yanlış. Madem katılmıyorsun katılmıyorum de neden şov deyip daha uzatıyorsun ki. Burnu sürtmeli bence iyi oldu.

0|2
    0|0
  • Sıla bence haklıydı

1|1
    0|2
  • Dusunun ki halkin Turkiye nin 3 te 2 si demokrasi icin meydanlardaydi her partiden insanlar ve buna show gitmem dedi. Gezi parki icin attigi tweetleri biliyoruz. Ama sen sanatcisin senin patronun halktir. Hakan sukur de futbolcuydu bak halk sildi atti. Halka saygi duymayana halk cevabini nasil vermesi gerektigini iyi bilir

0|2
    0|0
  • linç kafasında olanlar yüzünden zaten bu ülke bu halde

0|1
    0|0
  • Tekrar ediyorum sıla bir HAİN !!

0|4
    1|4
  • bir tweet atti sonucta. Dusunulup yapilmis bir hareket. Ulkenin zirvesine sov demek icin insanin biseylerden rahatsiz olmasi lazim. Hic. bir yorum yapmasa kimse bisey demezdi.

0|0
    0|0
  • Adamin birisi aşağıda hainin resmi diye bişey paylaşmış. Gidin o resme bakin.

0|0
    0|0
  • aydın doğal
    cem uzan
    hakan şükür
    ve sıla devlete kim dil uzatırsa hayatları karartılıyor. tayyibin gücü işte bu. sev sevme başarılı bul bulma ama en ufacık bir saygısızlık yapamazsın yaparlarsa sonları bu olur işte.

0|0
    0|0
  • Bu şekilde yaptıkları gerçek bir sanatçıyı kaybetmektir o meydanlardaki satılmış sanatçıların hrpsini yoplasan bir tane sıla etmez

0|0
    0|0
  • Ana.. * .. Kadar yolu var or.. Ccug..

0|1
    0|1
  • İyi olmuş reyting peşinde koşarsan böyle olur gündeme gelme çabaları boşa gitmiş

0|0
    0|0
  • Çokta tınn

0|0
    0|0
  • Cevaplar ortada

0|0
    0|0
  • Yeni bir kıta seçmeli

0|0
    0|0
  • bu kişinin kararı neden böyle şeyler

0|0
    0|0
  • www.akgazete.com.tr/.../...n-silaya-sert-tepki.jpg

Kim olursa olsun bu MİLLETİN VATANI'NI , BAYRAĞINI savunmasına şov diyemez ve demeye de hakkı yoktur eğer derse de layığını bulur , o kadar insan bu vatan uğruna canları pahasına darbecilerin önüne atlayıp şehit oldu, o sokağa çıkan insanlar da tekrar aynı şey yaşansa o aynı şeyi VATANI için yapacak olan TÜRK MİLLETİDİR. Kimse onlara laf söyleyemez.

0|0
    0|0
  • Sıla'yı anlamayacak kadar zeka sorunu olanların bar olduğu gerçeği ne kadar acıdır

0|0
    0|1
  • bu memlekette düşünce özgürlüğü diye bişey kalmamış.. yazık valla çok yazık

1|0
    0|1
  • ne dediğini bilmiyorum , o yüzden iyi ya da kötü yorum yapamam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben silanin dediklerine katiliyorun millet tank ile mucadele ederken halkin diger kismi evinde izliyordu olayi ama bitti hersey normala dondu millet sanki kendiler mucsdele etmis gibi sahiplenip sov yapmaya basladi. Unluler instagramdan foto paylasiyor.. m

0|0
    0|0
  • sılaya sonuna kadar hak veriyorum. insanlar hiçbişeyi göremez olmuş. daha fazla açıklama yapmıcam söyleyeceğim sözlere yazık

0|0
    0|0
  • İyi olmuş

0|2
    0|2
  • Halka show yapıyor diyeceksin sonra da bu halkın üzerinden prim yapacak para kazanacaksın başka!!

0|2
    0|1
  • Salaklar

0|0
    0|0
  • Sıla da mı fetöcuymş 😱😨

0|1
    0|2
  • İçimden saymak geliyor ama kul hakkına girmiyeğim şimdi.

0|0
    0|0
  • İyi oluyor. 😂

0|0
    0|0
  • Öyleleri buralarda ekmek yiyemez. Gitsin feto is bulsun ona.

0|1
    0|2
  • Şov yapacak başkasını bulsun

0|0
    0|0
  • kim iptal ediyor ki konseri

0|0
    0|0
  • Gerçekten bjyuzden iptal ediliyor olabilir ya cok tuhaf

0|0
    0|0
  • pislik sıla

0|2
    0|2
  • Sıla resmen yem oldu yani, bazen halkıma bakıp tebessüm ediyorum, trajikomik gerçekten..

0|1
    0|1
  • Demokrasi nöbeti adi altinda sucuk ekmek sefasi ve dusunce ozgurlugu olmuyan demokratik bir ulke.
    Helal olsun silaya
    Acun ve hadise gidip nobet tutularda noldu ikidi bu devlete tek kurus vergi vermiyen sadce devlet yalakalari.
    Zamaninda beren e de yapildi ki kadin turkiyede vergi rekortmeniydi

0|0
    0|3
Yükleniyor...