Suicide Squad'ı izlediniz mi?

Joker'in sahnelerinin çoğu kesildiği ve Joker'le Harley Quinn'in aslında abusive olan ilişkisi romantik bir şekilde yansıtıldığı için gitme konusunda kararsızım jfkgf

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Maalesef öyleymiş DC filmleri çok iyi olacak dedik ikisi de izleyiciyi hüsrana uğrattı yine de gideceğim

0|0
    0|0
    • 3ay

Nolan'ın Batman üçlemesi ve V for Vendetta dışında DC'nin bütün filmleri çöp bence.

• 3ay

ben son çıkanları (superman, suicide squad) değerlendirdim ama haklısın DC de hep bir şeyler eksik bence Marvel dan çok daha iyi karakterleri var ve olay kurgusu çok iyi ama DC dizi evreninde de film evreninde de batırmaya başladı DC superman batman yaptı filmin karanlık teması hariç hiç bir şey yoktu nerede ise ama öteki yandan hiç bir beklenti ile gitmediğim kaptan amerika kahramanların savaşı bana daha çok keyif verdi bir de izleyici kitlesini pek önemsemiyor DC şimdi büyük olasılıkla bu filmde ARROW da ARGUS tan kaçtıktan sonra ki olaylar işlenecek şimdi ARROW izlemeyen biri hikaye konusunda eksik kalabilir görsel sahneler bence hızlandırılmış şekilde izleyiciye verilecek her zaman ki klasik DC yine de izleyeceğiz çizgi romanların hatrına

Erkekler Ne Diyor 3

• ben yarın gidicem ama bu jokere pek ısınamadım harley için gidilir ama

0|0
    0|0
  • Ben gittim ve gerçekten beğendim evet ama duygusallığı iyi işlemişler

0|0
    0|0
    • 3ay

Ekibin kalanı nasıl filmde bilmiyorum ama harley ve joker konusunda çizgiromanlara sadık kalınmalıydı

• 3ay

Ya çizgiromana sadıktır veya değildir bunun öznel yorumu olmaz.

• 3ay

Gitme sen

• Beni takibe alirmisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...