Seviyor sevmiyor dizisi neden yayınlanmıyor?

Uzun süredir 5. Bölümü yayınlanmayan atv ekranlarına milyonları kilitleyen dizi seviyor sevmiyor yaklaşık 4 haftadır yayınlanmıyor. Nedenini bilen varmı?

Güncellemeler:
Net bir haber geldi şu an. Pazar günü saat 20.15 te atv de başlıyor. Rengarenk dizisinde kameraman bir arkadaşım söyledi...

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• darbe girişimi yüzünden kanal sadece haber vermekle yukumlü

0|0
    0|0
    • Aman çok önemli haberler. Akşama kadar fetö ve çetesi. Bide Tayyip başka bir si. im bildikleri yok

• ATV de hiçbir dizi yayınlanmadı

0|0
    0|0
  • Ortak yayın yüzünden bıktırdı artık

0|0
    0|0
  • Surekli ortak yayin yapiyor kanal cunku diziyle ilgili bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Darbe yuzunden atv a habere donustu. Ama pazar gunu yayinlanacakmis. Ben de asigim da o diziye 😂

0|0
    0|0
    • Başlasın biran önce. Kore versiyonu (she was pretty) izledim bitirdim ama bunda merak ediyorum. Sende izlemediysen izle kore versiyonu da güzel öneririm.

• Tamma sag ol 😂

• Darbeden sonra bir yerleri tutuşan atv sürekli haber yayınlıyor

0|0
    1|0
  • Haberlerden diziye vakit mi kaldı, onlar da haklı😂

0|0
    0|0
    • Ne zaman başlayacağına dair bilgi verseler ya. Bu kadar vurdum duymazlık olmaz...

• Pazar günü yazıyor internette bende bekliyorum

0|0
    0|0
  • Heralde sezon fınalı

0|0
    0|0
  • Darbeden beri rte esir aldı orasını

0|0
    1|0
    • Rte nereyi esir almadıki bir iki izlenecek diziler vardı onlarda izlenmiyor. Yıllardır İzmir'de ilk defa dizi çekilmeye başladı oda ters yattı

• İşallah bitmiştir saçma sapan aşk dizisi başrolde kız yine salak ve çirkin hep aynı senaryo salak kız beyaz atlı prens

0|0
    0|0
  • Yoo en son yayinlanmisti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakıyordum Güzeldi ya

0|0
    0|0
  • öyle bir dizi mi var

0|0
    0|0
  • Git RTÜK' sor kardeş

0|0
    0|0
  • atvde ortay yayin oldugundan diziler falan olmadi.. sbeebi bu. yakinda baslar yeniden

0|0
    0|0
    • Tav oldum ya. Dizinin kore versiyonu bu izledim ama bunu da merak ediyorum işte. Bozmam başlar acaba. Haftaya çarşamba da çıkmazsa atv binasına baskın yapıcam

• Kore versiyonu gerçekten oyunculuk yetenekleri allah tarafından verilen bir versiyon dur haklısın. Ama ben burda sadece denizi merak ediyorum. Gerçi bunda entrikalar falan 4 sezon oynar bu dizi

• Aynen oyle

Yükleniyor...