Neden Hep Tv Dizilerinde Tek Tip Bireyler Görüyoruz?

Neden başrolde tesettürlü bir kız ya da bir gey/lezbiyen yok? Ya da politik görüşünü açık açık ifade eden karakterler yok? Neden baş karakter hep heteroseksuel, seküler ve apolitik olmak zorunda? Niye farklı karakterleri işlemeye cesaret edemiyorlar da hep birbirinin kopyası olan karakterleri önümüze sunuyorlar? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Güncellemeler:
Güncel
Evet, diğer görüşler?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• O karakterlere ozeniyor bir de millet hepsi birbirinin aynisi oldu herkes ayni yani diziler karakter cesitliligine izin vermiyor saçmalık..

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• tesettürlü kız bir iki kere olmuştu, gayler hep kadınsı olarak ifade ediliyor dizilerde ayol kız gibi konuşmalar yapan insanlar gibi gösteriliyor ki onlarda arka planda lezbiyen hiç görmedim. Politik konusunda da politik diziler dışında ben de hiç görmedim çok aynı kalıp diziler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tesetturlu kiz olmasini isterdim evet haklisin hep aymi mini etek mini elbise

0|0
    0|0
  • Kiralik ask da koray gey.
    Arka sokaklarda caner geydi
    Bunlari yaparlarsa geylerin sayi gitdikce artar.
    Malum insanlar dizilerden cok etkileniyor.
    Basrolde tesetturlu kiz Huzur sokagi dizisinde vardi.

0|0
    2|1
    • Koray başrol değil ve çok feminen. Tipik geyi yansıtmıyor. Lezler hiç işlenmedi. Tesettüre Huzur Sokağı'ndan başka örnek yok. Ayrıca özenmeyle escinsel olunmaz.

Erkekler Ne Diyor 3

• bunu bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • ben bide şunu anlamıyorum. başrolde olan herif yakışıklı uzun boyu. rolü de piçç karaktersiz zengin züppe ve bu adamı seven IQ'su 50 olan saf bir kız ve onun salakk arkadaşları. o zengin züppe iyi saf kızı seven iyi adam da kötü karakter bu hep böyle. ondan sonra bizim mallar bunlara özeniyo.

0|0
    0|0
  • türkiye de düşünce ve ifade özgürlüğü yok. yobazlar ve faşistler televizyonu basar sevmedikleri bir şey görse

0|0
    0|0
Yükleniyor...