Yıllarca Kıvanç ile kıyaslandık sesimizi çıkarmadık. Ama, bu kadar basit bir adamla da kıyaslanılmaz artık dimi?

Kızlar, Kenan İmirzalioğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Buraz Özçivit gibi adamlarla kıyaslamanıza bir şey demiyorum. Zaten daha yakışıklı olduklarını bildiğimiz için kıskançlık triplerine bile girmedik."Biz kim, onlar kim?" durumu vardı. Varsın olsundu, sevgilimizi, hayallerindeki yakışıklı jönlerle sevmeye razı geldik. Hatta, kimi zaman saçımızı onlar gibi taradık, beğendiği sinema oyuncusunun ayakkabısını giymeye kalkıp maaşı tek bir günde harcayıp yürüyerek gittik işimize.

Hepsine razıydık. Ama artık isyan ediyorum. Bu adamla kıyaslanılmaya razı değilim ulaaan, çünkü bundan daha yakışıklıyım ve sokağa çıkınca da daha yakışıklılarını görmeniz için görme yetinizin olması yeterli.1.70 boyundaki kısa, sıska, orta halli bir yakışıklığı olan bu adamla kıyaslanılmaya karşı geliyorum.Yıllarca Kıvanç ile kıyaslandık sesimizi çıkarmadık. Ama, bu kadar basit bir adamla da kıyaslanılmaz artık dimi?

Güncellemeler:
3ay güncel
3ay güncel!!!

1|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Başta okuyunca yina mi kıskançlık dicektim ki okuyunca devamını ne demek istediğini anladım ve gerçektenbu konuda sana hak veriyorum, insanlar bazen tipe değil şan şöhrete bakıyor severken. Mesela ben brad bitt'i oldum olası normal biri görüyorum hayran kalacak bir yakışıklılığı yok Yemin ederim ama gel gör ki insanlar onu dünyanınen yakışıklısı gibi görüyor, bana göre georges clooney daha karizmatik yaşıtları arasında

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten adam ben jönüm vs dolaşmıyor güzel kardeşim adam şarkıcı destekleyenler böyle görüyor oda kitlesinin farkında ona göre davranıyor. Ne kişiliğini biliyorum nede bugüne kadar bir kere dinledim Allah var Kıvanç vs gibilerine birkere bile özenmedim helalinden para kazanıyım ailemi geçindireyim yeter bana ne yaptıklarının hiç önemi yok benim için Adam gibi olsunlar yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Saç stili , sakal ve giyim ile -en az- bu adamın yakışıklılık standartına gelemeyecek adam yoktur bu dünyada merak etme sen ;)
    Çirkin erkek yoktur, tarz sahibi olmayan erkek vardır.
    Çirkin kadın yoktur, kuaföre gitmemiş kadın vardır :D

0|0
    0|0
  • Neye göre kime göre yakışıklısın?
    Hep sempatik bulurum murat dalkılıçı.. o saydığın ünlülerden bile.. samimi sıcak ego sorunu olmayan bir insan gibi geliyor..

0|0
    0|0
  • Bence hepsi gereksiz yakışıklı olsalar bile bu kadar abartılması bana çok saçma geliyor ergenlikten başka bir şey değil

0|0
    0|0
  • Bir Kıvanç olmasa da sevimliligi yeter.

0|0
    0|0
  • Kivanci oven erkek vaaovvv

0|0
    0|0
  • Haklısın kardeşim bence de öyle ben de hiç yakışıklı bulmuyorum açıkcası

0|0
    0|0
  • Ama çok tatlış be

0|0
    0|0
  • Tamam sen cok yakisiklisin sakin ol😑

0|0
    0|0
  • Hahahahahahahha cok tatli bakiyor 😂

0|0
    0|0
  • Bence hepsi kötü

0|0
    0|0
  • Ayyy niyee bu adam çok sempatik

0|0
    0|0
  • Evet bu adamı ben de beğenmiyorum ama sevimli geliyo biraz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kımın ne kadar yakısıklı buldugu falan cukumde degıl sende takma bence.

0|0
    0|0
  • Aynen ya :D :D
    Boyu 170 var mıdır o da akıllarda bir soru :D
    Ün şöhret işte..

0|0
    0|0
  • Bu adamla kıyaslayanı Öperler Zaten abicim sakin ol bu adam karaktersiz hafif insanlardan boşver.

0|0
    0|0
  • Hacılar paragrafı okumak zor geldide bu adamın adı ne?

0|0
    0|0
  • Yürü be adamsın

0|0
    0|0
  • Bende ya şu ceket misal bende daha iyi durur :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...