Bir film vardı adını unuttum yardımcı olabilecek var mı?

Gizemlibiri42
Bir korku filmi vardı adını unuttum :) tarif ediyim.
-Filmde bir kız var ve kocaman yurtta tek başına kalıyor yanlızca güvenlikçiyle. Sonra bu kız bir petrolün marketine gidip alışveriş yaparken satanist ya da metalci gibi gözlüklü bir kıza yardım etmek isterken o kız buna yardıma ihtiyacım yok diyip tersliyor. Sonrada bu yurtta kalan kız tedirgin bir şekilde yurda giderken bu satanist kız önünü kesip korkutuyor diğer kızı. Yurtta kalan kız yurda ulaşınca çok tedirgin olup güvenlikçiye olayı anlatıyor. Sonrada satanist kız arkadaşlarını toplayıp yurtta kalan kızı öldürme planı yapıyor. İlk başta güvenlikçiyi öldürüp kızı yakalıyorlar. Sonra kızın kaçmasına izin verip av başladı diyip kızı kovalıyorlar. Filmin sonunda bu kız hepsini öldürmeyi başarıyor.

-Film korku türündedir ve filmin adı yurtta kalan kızın adıyla aynı. Hatta kızın adının anlamıda saf, temiz demek.

-İlk bilene eig vericem :)
Bir film vardı adını unuttum yardımcı olabilecek var mı?