Merhabalaar☺️ En iyi film?

Film izlemek istiyorum :) Şu ana kadar izlediklerimden en iyisi buydu dediğiniz filmleri yazarmısınız☺️

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Esaretin Bedeli; Morgan Freeman oynuyor.
    Batman Begins
    The Dark Knight
    The Dark Knight Rises
    Yeni çıkmış animasyon The Joker: Killing Joke
    Mumya Evi
    Wolf Creek; Dizisini izledim filminin birazını izledim sanırım tavsiye ederim. Gerilim ve korku seviyorsan.
    Daredevil; hem dizisi ve filmide oldukça güzel. Gerilim ön planda diyebilirim.
    The Signs; İşaretler en sevdiğim film diyebileceğim bir film sanırım.
    Dünyalar Savaşı; Tom Criuse oynuyor izlemezssen çok şey kaçırırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Esaretin bedeli
    Peekay
    Labirent serisi
    Uyumsuz serisi
    Forrest gump
    Chennei express
    Sevimli ve tehlikeli
    Bircok film izledim ama bu yazdiklarimin hepsi harikadir ve asla izlediğine pişman olmazsin 👌☺

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bahse girerim bu sitede ki herkesten daha iyi filmler öneririm.

Fight Club (Gerçek bir erkek modelini anlatan film, Anarşizm ağırlıklıdır, Kapitalizme gönderme yapar, Popüler kültürü alt etmiş bir yapıttır)

Lucy (İnsan zekasının muhteşemliği)

Léon : Sevginin gücü (Bunu ben tarif edemedim, ama sen izle :D )

1|1
    0|0
  • Fight Club-Mükemmel bir filmdir tavsiye ederim. Monoton hayattan kurtulan bir adamın hikayesidir.
    Kingsman-Buda mükemmeldir ama Fight Club kadar etkilemez seni. Yinede kafa kafaya giderler kesinlikle. Gizli servis ajanı filmidir ara ara bazı mükemmel sahneleri vardır ve ilk sahnede iki ters duyguyu aynı anda hissederek filme başlarsın :)
    Kan ve Kemik-Buda çok güzel filmdir bir adamın sokak dövüşünde çok hızlı yükselişini anlatır ama üstteki filmler kadar etmez.

1|0
    0|0
  • Benim için batman kara şövalye ama bence sen beğenmezsin ben esaretin bedeli yeşil yol forrest gump birde haneke nin bit kaç filmini tavsiye ederim

2|0
    0|0
  • Grimsby kardeşler i izlemelisin kesinlikle gül gül ölürsün. Ondan sonra D A gel bana söyle

1|0
    0|0
  • everest
    son cadı avcısı
    spectre
    labirent ölümcül kaçış

1|0
    0|0
  • Tetikçi 2

2|0
    0|0
  • Zindan adasi. kafan cok. kariscak dusuncen hatta ben. ilkinde cozemedim 2. izleyisimde cozdum. olayi beyin felc oldu. d

1|0
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi 3 lemesini izlemelisin eğer izlemediysen. Çok güzel anafikir var ama anlayana.

1|0
    0|0
  • Savaş filmi seviyorsun Müfreze (platton) yi tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • I ORIGINS son sahnede ağlamaktan kendimi yerlere atasım geldi :(

1|0
    0|0
  • İdrak edebileceğini bilsem bir kaç film önerebilirim ama sadece görünen resme bakacaksın. Senin anlayabileceğin bir film önermek ne doğrusu Delibal

0|0
    0|0
  • can tertip😃

1|0
    0|0
  • Zindan adasi

2|0
    0|0
  • Star wars serisi harika bir film su en son cikan gise rekoru kiran fikmi biraz kotu sadece

1|0
    0|0
  • Edge of tomorrow

1|0
    0|0
  • Terminator 1-2
    Matrix 1
    The Crow
    Blade 1
    Spawn
    Aklıma bunlar geldi

1|0
    0|0
  • Labirent 1,2 izle :)

1|0
    0|0
  • mumantum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• O. B ve B. S. F ' den daha iyi daha dramatik bir film buldum 2 gün önce izledim
    Ağladım bildiğin
    İncendies (içimdeki yangın)
    O. B ve B. S. F 'nin açılımı sonra yaparım

1|0
    0|0
  • O kadar güzel film izledim ki kararsız kaliyorum her soruya farklı birini söylüyorum haksızlık olmasın diye :D
    6. his
    Esaretin bedeli
    Limitless diyim :D

1|0
    0|0
  • Yıldızlararası
    Marslı
    Azınlık Raporu
    Yaşam Kodu

1|0
    0|0
  • Inception 👍

1|0
    0|0
  • back to the future serisi
    inception
    matrix
    predestination

1|0
    0|0
  • Bang bang

1|0
    0|0
  • Çok var ya😄

1|0
    0|0
  • P. K ve barfi

1|0
    0|0
  • kalbimdeki aşk güzel sonu ağlatıyo müzikleri harika. ki ve ka da güzel. pi nin yaşamı. aşk treni hepsi hintt yalnız :)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...