Daha güzeli var mı?

Daha güzeli varsa resim yollayın görelim? Tüm dünya onun peşinde instagram da en çok takipçiye o sahip o kusursuz ve mükemmel! Kendisi Selena Gomez!

Daha güzeli var mı?

1|0
23|38

En İyi Kız Görüşü

• selena herkesten güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

• 0|0
    0|0
  • Gidip kızın en çirkin olduğu fotoğrafları koymuşsun resmen.
    67.media.tumblr.com/.../...im3cCI1tgzen1o1_500.png
    67.media.tumblr.com/.../...go0pTD1tdm2x5o1_500.gif

0|0
    0|0
  • var :D

0|0
    0|0
  • Teallam ya

0|0
    0|0
  • çok tatlı yaaa yerim

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Selena gomez'in yillardir faniyim ve severim. Ama acikcasi kusursuz bir guzelligin olmadiginin farkindayim. Mesela boyu 167. Ne tam manken gibi ne de kivrimli sayilirm Allah var yani rus kizlarin aradinda 5bin 10bin takipciler selenadan guzel. Ama zaten selenanin samimiyeti sicakligi kibarligi tatliligi cekicim bitanedir o 😍

0|0
    0|0
  • Anlam veremiyorum bu kizin nasil bu kadar takipcisi var diye gerci hayran kitlesi hep 18 yas alti oldugundan olabilir abartilcak bir guzelligi yok tatli olabilir

0|0
    0|0
  • tabiki de yok selena en güzel kadını dünya nın

1|0
    0|0
  • Hande ercel bundan güzel

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • Bu mu en güzeli? Sesi güzeldir ama güzelliğini tartışılır! Hatta benim açımdan değil. Bundan güzel milyonlarca kız bulabilirim

0|0
    0|0
  • selena gomezı cok güzel buluyorum ama daha güzelleri var ya yapmayın sadece sunu soyleyebılırım cok duru cok fresh saf ve temiz bir görüntüsü var bu konular üzerine rakibi yok bence

0|0
    0|0
  • Katy Perry var ☺☺

0|0
    0|0
  • Barbara heralde Barbara manken olan 😂

0|0
    0|0
  • Yüzü çok tombiş geliyo bana agshdj ama güzel 👍

0|0
    0|0
  • ben varım

0|0
    0|0
  • Taylor hill. Bu yeter. Miranda kerr. Adriana lima. Alessandra ambrasio. Behati prinslo😉😉😉

0|0
    0|0
  • Yani tatlı bence de

0|0
    0|0
  • Tatlı ama abartılacak bir yanı yok

0|0
    0|0
  • Çok sempatik bu kız

0|0
    0|0
  • bu kim