Atalay Demirci'nin göz altına alınmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Atalay Demirci'nin göz altına almasını nasıl değerlendiryorsunuz?
Atalay Demirci'nin göz altına almasını nasıl değerlendiriyorsunuz? Feto'cu olduğu öğrenilen Atalay Demirci göz altına alındı.

#SerseriSorular

6|3
124|146

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Umrumda değil knk kimse :D

3|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 123

• Fetö'cü olduğu daha önceden gündeme gelmişti zaten.
    Kim olursa olsun hatası varsa cezasını çeksin.
    Eğer bu darbe dedikleri saçma sapan kalkışmada başarılı olsalardı Suriye'den beter olacaktık.

Bütün hainlerin Allah belasını versin.

Babam emekli Albayşu anda da optik mağazası işletiyor.
    Adam yatarken bile başucundan ayırmadığı silahını yanında taşımaz oldu.
    Askeri kimliğini bile cüzdanından çıkardı, bize de eve bırakırdı.

Olurda bir uygulamada falan askeri kimlik veya silah görürler başına iş alır/alırız diye.

12|9
    0|1
  • msjları bulunmuştu kanıt var ortada alınsın tabi içeri

4|7
    1|0
  • Acaba haksızlık mı yapılıyor diye düşünmüştüm başta ama şu beyaz tv sipikeri karşısında rezil oluşu ve hiç bir cevap veremeyişini gördükten sonra fetöcü olduğuna inandım ben de, aksi halde yanlışlık var ben fetöcü değilim derdi adam hiç ses çıkarmıyor ya..

3|4
    0|0
  • Fetöcü olduğu yeni öğrenilen bir şey değil
    http://i.hizliresim.com/EJGXpZ.jpg

15|14
    2|1
    • Oha bu omu?

• @Oncevatan8765 yav he he. hadi ikile

• Hiç kimse icin yorum yapmiyorum bu konuda.. Ahir zamandayiz ne dogru ne yanlış bilinmiyor.. Hayırlısı neyse o olsun diyip susuyorum.. Sonradan kimsenin ahını alamam ne o tarafin ne bu tarafın

6|8
    0|1
  • şimdi pek güldürmedi.

6|6
    1|2
  • Hiç sevmiyodum bu adamı zaten ayrıca komikte değildi

13|16
    3|5
  • Kandirildik desin siyrilsin isin icinden...
    Tayyip dedi siyrildi bunlar rahat siyrilir...

16|27
    13|9
    • sıyrılamaz 3 gün önceki mesajında hocama kurban olurum dedi ;)

• oğlum bak beni delirtme la... Kadın kılığına girer seni tavlar, kalbini kırarım senin. Senle oynar atarım ehuhehe

• Bu halkın çoğu, o soysuz köpeğe inandı güvendi. Ona ne diyeceksin?

• Bense diyorum neden bu adama bir turlu gulemedim sevemedim. Kendini belli etmis. İyi olmus girsin iceri,

1|4
    0|0
  • Pkk bir taraftan asker polis sivil demeden ölduredursun onlar komedyen ogretmen savci vs yi iceri almaya devam etsin. Bakalim sonuc ne olacak 😕

2|5
    1|3
  • evet fetöcü olduğuna inanıyorum ta başındna beri düşünüodum zaten bu nedenle bu adamı sevmezdim. komik olmadığı halde komedyen olabilmesi sanırım yeteksizsinizde de 1. mi ne olmuştu... torpille olduğunu düşünüodum. sürekli dinden bahsedenden kuşkulanacaksın zaten. müslüman olan müslümanlığınıu kendi içinde yaşar bu adam hep şov peşindeydi.

0|1
    0|0
  • bunlara kalsa akpli olmayan herkes artık fetocu :/

20|15
    13|14
  • atalay demirciye ilk kez gülüyorum

2|6
    0|0
  • Kendisini sevmiyordum zaten.
    Cuntaci kopekller

3|3
    0|1
  • Az bile oldu ite

2|4
    0|1
  • alınsın yani bir zahmet o alınmıyacakta kim alıncak.

2|5
    0|3
  • Şok oldum ya herkes fetocu çıkıyor 😂

0|2
    2|1
  • Hissizim.

0|1
    0|0
  • Hiç sevmezdim şaşırmadım

0|1
    0|0
  • Umurum disi

2|2
    0|0
  • Hayırlı olsun.

0|1
    1|2
  • 10 üzerinden 10. ne demek değerlendirmek? bize düştü ya.

1|3
    0|0
  • e bir zahmet yani. İyi olmuş

1|2
    0|0
  • Gayet iyi olmuş

1|3
    0|0
  • Biz değil adalet değerlendirecek

0|1
    0|0
  • Bilmiyorum konu hakkinda bilgim yok ama. Tipinde meymenet yok.

0|1
    0|0
  • Hapi yutmuş

0|1
    0|0
  • çok şaşırdım..

0|1
    0|0
  • Fetocu olduğu ogrenildigine göre alinsin bir zahmet

0|2
    0|0
  • Tayyipte alınmalıydı ikiyüzlülük içine işlemiş bizim ülkenin eğer feto destekçileri alınıyorsa tüm akp ve tayyipte yargılanmalı .

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    93

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 145

• Eğer suçlu ise umarım en ağır şekilde yargılanır !!

Bu ülkede vatan hainlerine yer yok !

5|4
    0|0
  • Suçlu mu değil mi?
    Bu durumun sağlaması şudur; Bu adam malum program sayesinde ünlendi. O programda kimlerin prim yaptığını zaten herkes biliyor. Sonrasında kazandığı şöhret kalibresinin karşılığı değildi. B klas bir şovmen ve D klas bir 'stand-up'çıdır. (A klas için izle Ata Demirer, Cem Yılmaz) Yine malum kanalda sunduğu program akıllara ziyan bir savurganlıktı.

Masum mudur, değil midir? Onun da sağlaması şudur; O da biliyordu ki, kalitesi hedefleri ile orantılı değildi. Bir katalizöre ihtiyacı vardı. ( O türden ek güçleri reddeden Beyazıt Öztürk'ün programının nasıl sabote edildiği herkesin malumu.) O da bu gücün emrine girdi. Yoksa kendi de çok iyi biliyordu ki yaptığı iş ve emeğin karşılığı ancak yerel televizyonlar ve lokal tiyatro salonlarıdır.

Benim fikrimce durumun özeti şudur; Orjini cemaat olmasa da cemaatle menfaat ilişkisi mevcuttur. Çünkü birinci sınıf, halkın gözdesi sanatçıların alayı "Gezi ruhu" taşır. Ve halkın karşısına bu kafada olmayan alternatifler koymak gerekir. Atalay gibi tamahkarlar cemaatin sözde sanatı ele geçirme çabalarına hizmet ederken, Atalay da kendi getirisine baktı.

Sonuç; belki delil yetersizliği falan filan hapisten yırtabilir. Ama bundan sonraki hayatı zaten kendisine zindan olacak. Çünkü roket hızıyla dengesiz yükselmiş ve ses hızıyla gözden düşmüştür. Varsa çoluğu çocuğu onların da geleceğini yakmıştır. Yazık... Değdi mi bari Atalay?

0|1
    0|0
  • Ben bu adami severim. Ama i kadar insan şehit olmuş yaralanmisken. Hala feto diyebiliyorsa ben atalayi tanimiyorum

2|2
    0|0
  • Halka karşı,"Fetöcülerin Allah belasını versin." de ondan sonra Ayyıldız Tim'in Twitter hesabını hacklemesi ile fetöcülerle konuşması çıksın."Abi öyle demek zorunda kaldık." gibi de muhabbet et onlarla. Yok ya, bu milleti saf sanmasınlar artık! Cezası ne ise alsın!

1|1
    0|0
  • Bazi tutuklamalari aklim almiyor, vicdanim kabul etmiyor. Ilerde tekrardan "eyvah yanlis yapmisiz " demeyelim. Bu tutuklamalari yaparken iyi arastirmalar yapilsin. Simdiden soyluyorum bir "Pardon yine kandirildik" mavalini kaldiracak halimiz kalmadi.

0|2
    0|0
  • Merak ettiğim bir suç işlemiş mi? RTE de Fetocu değil miydi zamanında? Devlet yapılanmasına göz yummadı mı? Hatta iktidara onun aracılığı ile gelmedi mi zamanımda? Kendileri aldatıldık deyip sıyrılıp milleti Fetocu diye alıyorlar. He suç işlemiş ise sorun değil. Biz Feto ve diğer tüm yapılanmış hacı hocalara karşıyız. Hoca dediğin inadetini kovalar. Ne işleri var devlet ile? Atatürk hocaları astı dersiniz ama şimdi siz de hoca peşindesiniz ne iş? Hoca var hoca var değil mi? Devlet içinde yapılanma ve değişim yolunda olan hoca moca ile işimiz yok. Alayını yok etsinler.

1|1
    1|0
    • Atatürk'ün astığı hocalarla bu nursuz iti bir tutan sana da yazıklar olsun. Onların tırnağı bile olamaz.

• İnsana diyecek kelâm bırakmıyorsunuz, öyle bir saçmalık öyle bir lüzumsuzluk...

• Bazı hoca dediklerin devlet sistemini değiştirmek isteyip içlerine sızıyor. Halk içi beyin yıkamaları yapıyorlar. Evlerde toplanıp sohbet adı altında Atatürk düşmanlığı enjekte ediyorlar. Amaçları güzellik ve ibadet mi yoksa siyaset ve sistem değiştirme mi? Hocalığı bıraksınlar siyasetçi olsunlar bari. Ayrıca Atatürk zamanında Kubilay'ı kesen sakallılara mı hoca diyorsun sen? Bırakın bu hacı hoca işlerini. O hacı hocalar insanları müslümanlıktan soğuttu. Amaçları ibadet değil devlet yapılanması. Bu çağda da zorbalıkla kapanarak kadınlar yaşayamaz. İstedikleri sistem özgürlük kısıtlayıcı. Kimin ne haddine özgürlük kısıtlamak.. Çok derine inmeye de değmez. Anlatacaklarım anlamak isteyeceğinizden öteye gitmeyeceğinden kalsın.

• Ulan feto hükümeti devirmek istedi pkk vatani bolmek istedi bu kadar göz altı olmadı acaba hükümet vatandan daha mı önemli o zaman murat karayilanla foto çekinen gazeteciler hdp liler de göz altına alınsın biz bir gün de fetoyu bitirdik bu kadar bütün fetoculari bulduk pkk neden bitmiyor onların ucagi da yok altında feto kadar savcısı da yok? Neden hükümet kendi koltuğu salandigi anda bu kadar güçlü oldu bir düşünün bu Milet iyice kafayı yedi bir gün de 300 kişi öldü halay çekip kutlama yapıyorlar çoğunda şekil peşinde o gün bende asker aldim ama oyun çok farklı bir düşünsenize daha 2 sene önce hoca Efendi diecek siniz die talimat veren bitsin bu sila hasreti die çağıran tayip feto ona Bedia etkiden sonra terör oldu eğer hükümete destek verseydi bugün halife gibi karşılanırdi ve neden tayipin damadı göz altına alınmıyor ben onu da anlamış değilim kendi ağzıyla söylemedimı cocuklugum abilerde fetocularin elinde geçti die bu tatilinde fetonun da ALLAH belasını versin bunlar munafik müslüman değil bence not:atalay demirci düne kadar övgü yadiranlar bugün yemesin adam kandirimiş bence ve bu adam köyü olamaz zanimca

0|1
    0|0
  • İnsanların öcü gibi baktığı Fethullahçı terör örgütüne mensup binlerce insan var. Bu demek değil bu insanlar terörist, yapılanma yanlış olabilir elbet fakat bu insanların islami duyguları istismar edilerek bu yapılanma bu hale gelebildi.

Şayet böyle bir terör örgütü var ise alt tabakadaki insanlar eminim bundan habersiz, sadece dinlerini daha iyi yaşamak ve yaşatmak için Allah'ın rızası peşinde olan insanlara terörist yaftası yapıştırılamaz.

Bir gemide 1 masum olsa o gemi 10 zalim için yakılmaz..

0|1
    1|0
  • tayyipte fetocuyduda bir bok yapılmadı işte. şimdi reis-i cumhur diyip başlarında gezdiriyorlar ve bir tanesi çıkıpta sizde hesap vereceksiniz. sizde bir zamanlar fetonun yanında onun ekmeğini yediniz sizde hesap vereceksiniz diyecek kadarda bir gö, te sahip değil. o yüzden hatasını anlamış bir insana böyle yapmak doğru değil. doğruysa eğer tayyipte yargılanmalı. oda hata yaptı. eşit ve hakkaniyetli olalım şimdi.

3|1
    0|0
  • şimdi şöyle diyeyim
    Feto ve Pkk ikisi terör örgütü.
    Bu adam eline silah almadı darbe girişiminde bulunmadı fetocu görüş yapısında olduğu için tutuklandı.
    Pkk lı vekiller meydanlara çıkıp yaşasın öcalan diyip tutuklanmıyorlarsa ben bu devleti samimi bulmam ve sadece yazıklar olsun derim.

1|1
    0|0
  • ne diyelim..
    bakalım daha kimler göz altına alınacak

3|1
    0|0
    • Abi sana birsey soracam bilgin va rmi bilmiyorum bir yazı gördum burada
      Şimdi feto kendini mehdi ilan ediyor
      2016-2023 aradı 7 yıl oluyor ve 7 içinde Horasan tarafından siyahi bayraklar gelip
      Deccalin çıkmasını sağlayacak
      Sonra iç savaş çıkıp. Kıyamet kopacak mis doğru mu

• @Okeyindörtlüsü Siyah sancagın cıkması Deccalın geleceginin bir işareti.
      ancak tamamen garantisi degil
      Bu baglamda net birşey diyemem.. Fetö kendisini mehdi 14 imam mehdiye yardımcı olacak imam oldugunuda söylüyor
      ne oldugu belli degil

• Hala komik değil

3|1
    1|0
  • Eee, normaldir. Fetöcüyse, içeri de girse yeridir. Sanatçı değil zaten. Sanatçı bile olsa, ayrımcılık yapılamaz. Terörle bağı var neticede...

0|1
    0|0
  • Birçok kişi fetönün ve cemaatin ekmeğini yeni himayesine girdi önü açıldı.. şimdi bunların bir kısmı öbür kısmını her türlü alçaklık namussuzluk ve hainlikle itham ediyor.. Şimdi bu adam cemaatçi ok ama ne gibi bir terör faaliyetinw bulaşmış neyle suçlanacak? Kopya çekenleri, dinleme yapıp komplo kuran hukuksuzluk yapanları topla ama bu nedir. mk?

2|1
    0|0
  • en başından beri biliyordum. y*vşaklığıyla nam salmış olan 'acun firarda' da on numara fetocudur. atalay'ı o meşhur etti.

3|1
    0|0
  • sen o kadar halkın önünde destekle mesajlarda kurban olayım ona de :) iki yüzlülük bunu gerektirir göz altına alınması iyi oldu

1|2
    0|0
  • Kafam çok karışık herkes farklı bir şey diyor.

Benim görüşüm fetocu bile olsa darbeden sonra meydanlara çıkması affedilir bir şey ama insanlar buna rağmen küfür yağdırıyor. Niye diyorum. çonko o bor fotoco diyor shsh

2|1
    0|0
  • Ne alaka? Adam sanatçı! Her kesime hitap edebilir bunu kimse engelleyemez. Ne kadar üzücü günler yaşıyoruz ya, bu mantıkla hareket edersek o Zaman bir Zamanlar bu adamlara övgüler yağdıran herkesi tutuklasınlar

3|1
    1|2
    • adamın twitter ini hacklemişer kanıt var bilmeden neden konuşuyorsunuz?

• Kaybettin dostum 😉

• @soğuknefes yürü git hasta ruhlu. Bela mısın başıma? Umurunda değilse yazma arkadaş başka yollara başvuracağım bak

• Atalay demirci fetocularla yan yanayken akpli arkadaşlarımda o zamanlar yan yanaydı o adamla

2|2
    1|0
    • Gerçek yüzleri ortaya çıkınca ilişki kesildi. Atalay denen it irtibatı kesmedi. Kapiş?

• Sen anlamıyorsun galiba? Bizler o soysuzun ne halt olduğunu öğrenince bitti gitti, Atalay denen hainin 2 gün önce "Hocama kurban olurum" gibi bir yazışması ortaya çıktı. Halâ anlayamadıysan daha da bir şey diyemem, o da senin problemin.

• @kedivedeli he ona bişey diyemem

• İfadesi alınır serbest bırakılır pek bir şey yapacaklarını sanmıyorum

2|1
    0|2
    • adam kaçma planları yapıyorken twitter dan yaptıgı konuşmalardan yakalandı ayyıldız tim hackledi ve ortalıgı yerle bir etti hakan şükürle ve bir 2 kişi ile daha konuşması bulunuyor yok para lazım bilmem ney şeklinde açık bir şekilde fetoyla çekilmiş fotolarıda mevcut. kazandıgı paranın %10 nunu fetöya bağışlıyor.

• Enes Kanter denecek veledi zinayla konuşmuş 2. şahıs. Sağa sola destek çıkmaktan birşey kalmadı abi demiş

• @matadoradam anladım teşekkür ederim bilgi için

• Hayır benim anlamadığım , bu adamda andatılmış , kandırılmış olamaz mı? Diğerleri tutuklanırken , 14 yıl boyunca fetöyü yalayanlar neden mağduruz ayağına serbestler?

2|2
    1|0
    • 2 gün önce "Hocama kurban olurum" gibi bir yazışması ortaya çıktı, bilmiyorsan öğren.

• @kedivedeli sen kimsin ki sana üsluplu davranıcam , 4 yılda bir oy vermeyen gidip kendini fasulyeden sanan bayrak edebiyatçısı sonradan demokrasici hur çocuğu

• Herhangi biriyim, böyle devam edersen kendini hiç ummadığın bir ortamda bulabilirsin diye dedim. Uyarması benden :)

• Sevmiyordum zaten keltoşu

2|1
    0|0
  • Allah ile arana ne cemaat ne bir hoca nede bir hacı koyacaksın.
    Cumhuriyet ile aranada Atatürkten başkasını sokmayacaksın.
    Demokrasi her zaman doğru yoldur. Hak yemeyeceksin. Haksız yürümeyeceksin. Gün gelir hakkını yediğin canlılar yüzüne tükürür ve seni yerin dibine sokar. A

0|1
    0|0
  • Çok baba adam ona bakılırsa RTE bile bir zamanlar elleri bağlı boynu bökuk yanında yer alıyordu ta bilalin gemicileri ile darbe vurulana kadar ancak kişilerin böyle lekelenmiş gi i tek tek halkın içeriye alınmasına karşıyım orduyu yakıp yıkan zihniyetin temizlesinler askeri okulları kapatıp adam gibi kişileri kısaca insan olanları yerleştirsinler benim için yeter halka wl uzatmanin anlamı yok kendileri sütten çıkmış ak kaşık değiller ❗

0|1
    0|0
  • şurda yorum yazan 234 kişi olayın aslını bilmiyor , gerçekten kimin suçlu olduğunu bilmiyor , hepsi medyadan duydukları bir takım şeylerle buraya yorum yapıyorlar , beyinleri yıkanmış. Ben adım gibi bilmediğim bir konu hakkında kilometrelerce uzaklıktan yorum yapmam

0|1
    0|0
  • Örgütsel bir bağı yoksa istediğini söyler ifade hakkıdır.. O halde cumhurbaşkanı veya diğer akp'li siyasetçilere dair daha sağlam kanıtlar var bu konuda.. Onlar ne zaman gözaltına alınacak acaba.. :)) onlar bu ülkenin yöneticileri olduğundan ötürü kabahatleri ve sorumlulukları daha büyük somut etkiler yaratmıştır terör veya darbe hususunda.. Neyse iki anlayışta birbirnden iğrenç zaten.. Hiç utanma yok ki.

1|1
    0|0
  • Bu vatandaş zaten yetenek sizsiniz de çıkmadan önce Fethullahçışarın düzenlediği organizasyonlarda il il gezerek boy gösteriyordu. Hatta ben öncesinde fetocu bir arkadaş yüzünden gösterisini izlemiştim sonra yetenek sizsiniz de görünce şaşırmıştım. Yani bunun fetocu olduğu yeni bir bilgi değil.

0|1
    0|0
  • Tayyip bey televizyonlarda kendisi itiraf etti zamanında bende destek oldum diye onuda alsınlar madem hukuk devletinde yaşıyoruz?

0|1
    0|0
  • Komik bulmadığım Acunun gündemi meşgul etmek için ekranı çöple doldurmasının bir sonucu olan adam. FETÖcüdür veya değildir ama ekran temizlendi en azından bir nebze :D

0|2
    0|0
  • Yaptığı berbat espiriler bile tutuklanması için yeterli

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    115
Yükleniyor...