En efsane dizi nedir ( Türklerden) ?

Eveet hangisi efsane bence Kurtlar vadisi ( İlk serisi Pusu Değil)

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Not: Bulabildiklerimin tanıtımlarını koydum hayat bilgisini bulamadım bir .
@sudec68 geçiyorum ricanı kırmayım :)

Kurtlar vadisi tanıtım için buna bakın bu daha iyi tanıtım hazırlamış.

https://www.youtube.com/watch?v=dI0qZkgf0OA

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bende aynı düşün cedeyim kurtlar vadisi ilk serisi siz neyinden etkilendiniz?

0|1
    0|0
    • Her şeyiyle 10 numara tanıtımlara baksana güncellemedeki ve sorudaki onlar bile açıklar.

• Rambo en basından beri saçmaydı zaten ama kurtlar vadisinde saçmalık ne mesela var mı her şey olması gerektiği gibi alt üst ilişkisi var tam. Varsa bile çok az yani. Kurtlar vadisi saçma değil ve güzel bir diziyken saçmalığa dönüştü. Yani polatı baron olarak devam ettirselerdi konsey felan devam etseydi bir sürü emin ol dizi bin kat daha güzel olurdu. Öyle yüksele yüksele cökertseydi tapınakcıları daha sahane olurdu. Tabi bunun içinde devleti satması lazımdı ya da satıyormuş gibi yapması lazımdı yemezler deme yerler çünkü cahit içlerine girmişti hatırlıyorsan tabi o zaman böyle geri-zekalı olurlar mıydı orası da meçhul :D Ama polatı alcaklardı eger kabul etseydi onlarla çalışmayı öyle olabilirdi asıl kurtlar vadisi operasyonu o zaman başlardı işte. 2-3 kişi ile dünyayı yıkma mevzusuda olmazdı bide saçmalık vuruluyo vuruluyo ölmüyo yani ramboyu bile geçmiş aslına bakarsan eskiden herkes severek sayarak bakardı simdi cogu kişi alaya alıyo bu sebepler yüzünden. Sohbet için teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 6

• Kurtlar Vadisi ilk 90 bölüm efsanedir.

0|1
    0|0
  • hayat bilgisi dedim

0|1
    0|0
  • Kardeş payı en güzel diziydi gelmiş geçmiş bütün diziler içinde...

0|0
    0|0
    • Efsane olacak kadar eski değil + izledim bence efsoluk bir yanı yok.

• Bizimkiler, mahallenin muhtarları falanda olmalıydı o zaman. Onlarda bayağı eski diziler. Neyse önemi yok :) Eyvallah güzel soru yalnız terbik ederim...

• Rica ederim doğru diyorsun :D

• Asmalı Konak (Bu dizi de güzeldi aslında)
    Ruhsar (Eskilerden en sevdiğim)
    En son babalar duyar (Güzel diziydi)
    Geniş Aile (Keşke yeniden başlasa)
    Ezel (Efsane)
    Akasya Durağı
    Adanalı, Kaçak (Bu iki dizi en iyisiydi)
    Bir de Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz var. İlerde bu da efsane olacak eminim

0|0
    0|0
    • Kardeş liste arasından seç ya da yok de :D Eşkiya daha yeni dizi nasıl efsane oluyo? :D

• İleride dedim zaten :D

• hmm dikkatimden kaçmış onuda izliyorum güzel dizi begeniyorum :D Ama bir kurtlar vadisinin ilk serisi etmez malesef. Hayallerim neydi ne çıktı :D Olsun yine iyi dizi neyse.

• F) Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Leyla ile Mecnun niden yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...