Ünlü bir oyuncu olmak için neler yapmak gerekir? Torpil nasıl bulunur?

Oyunculuğu denemek istiyorum. ünlü olmak için ne yapmak gerekir? Torpil bulmak zor mudur? Ailemde bu sektörde tanıdığım yoktur. Ne yapmak gerek? Bu işler hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

0|0
34|25

En İyi Kız Görüşü

• bu işte ya çok farklı bir yüzünüz vs. olacak ya da iyi bir oyuncu ustanın elinden yetişeceksiniz tahminim

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi öncelikle bu işten zevk alman lazım sadece ünlü olmak için oyuncu olunmaz ünlülük eğer olacaksa sonradan gelir önce "oyuncu" ol ama piyasadaki gibi oyuncu olma oyuncu gibi oyuncu ol bu amaç uğruna alabildiğin bütün eğitimleri al diksiyonunu düzelt ama asla büyük hayaller kurma piyasada gerçekten yeteneği olan milyonlarca oyuncu varken sadece 10 ya da 20 tanesini ekranda görebiliyoruz bu da şans ve doğru yer + doğru zaman faktörü. Ajanslara kayıt olarak şansını deneyebilirsin ama unutma ki loto oynamaktan farksız "ya çıkarsa" mantığı bunu unutma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 33

• Öncelikle tipin olacak bu ilk kural fiziğin, tipin farklı gelecek insanlara. İkincisi mutlaka bir yapımcının veya o camiadan bir insanın elinden tutması gerek yoksa imkansız. Ha imkanı şöyle var, katılırsın güzellik yarışmalarına derece yaparsın o zaman zaten teklifler sırayla gelir. Araştırma yaparsan her ünlünün elinden bir şekilde birileri tutmuş oluyor. Keşfedilecek bir farkınız gerek anlayacağınız

0|0
    0|0
  • Eğer karakter olarak zayifsan ordan oraya savrulacagin bir sektör. bu ünlüler dünyasıyla ilgili bir not: zamanında madonna söyle demişti "madonna olmak için kac kişinin altina yattim biliyor musunuz siz?" sen ordan mevzuyu anla iste.

0|0
    0|0
  • Tipinden eminsen pek torpile ihtiyacin olmaz.

0|0
    0|0
  • kızsan bulursunda erkeklere biraz zor ,:d

0|0
    0|0
  • Paran olsun o sektör de sözü geçen birini bul yeterlidir biraz da tip vucut

0|0
    0|0
  • Tanıdığın bir oyuncu olucak

0|1
    0|0
  • Kardeşim önce iyice bir sor soruçtur güvenilir ajanslara resmini yeteneklerini vs ne gerekiyorsa gönder illaki birinden kabul gelecektir önce reklamlarla küçük şeylerle başlarsın sonra yıllar geçtikçe bu sektörde çaba harcarsan yükselirsin ama yok hemen yükselmek istiyorum diyorsan ayrı bir şeyin olmalı bişey yapmalısınki insanlar seni tanısın dikkat çekmem gerek :)

0|0
    0|0
  • Torpile gerek yok. Git ajanslara baş vur. Beğenirlerse seni çekimlere falan çağırırlar. Sonra baktın başlarsın. Zaten rol yeteneğin varsa sorun olmaz

0|0
    0|0
  • ben bir kere biriyle tanışmıştım netten
    aynı bu soruyu sordum ona
    bana yönetmen yatağı demişti
    onu aklıma getirdin şimdi bak

0|0
    0|0
    • 3ay

ünlü olan bu hande erçeller falan hep yataktan mı buralara gelmiştir ki, yani oyunculuk denen şey bunlarda yok bence

• 3ay

evet o kızın tipi çok sıradan aslında

• Tanıdık yoksa zor. Torpil bulmak kolay değil. Tanıdıklarına sor soruştur.

0|1
    0|0
  • ajanslara basvur

1|0
    0|0
  • Bazı ajanslara başvurabilirsin araştırıp bakmalısın tarihlerine falan

0|0
    0|0
  • yetenek, çok çalışmak, hırs, seni destekleyecek bir kodaman

0|0
    0|0
  • Ajans😂😂

0|0
    0|1
  • Tiyatroya basla

0|0
    0|0
  • İyi kotu her ajansa basvur

0|0
    0|0
  • küçük reklamlardan başla ya da vinecilikle başla.

0|0
    0|0
  • iyi bir oyunculuk okulundan mezun olursan ogretmenlerin falan zaten oyuncular oluyor bazı yerlerde

0|0
    0|0
  • Oyunculuk demiyorda ünlü bir oyunculuk diyor

0|0
    0|0
  • Yakışıklı olmak artık herkes ona bakiyo

0|0
    0|0
  • yakisli ve fizigin duzgunse ajansa falan basvur

0|0
    0|0
  • yakışıklımısın git yarışmalara birinci ol anca öyle

0|0
    0|0
  • hahahah

0|0
    0|0
  • bence güvendiğin bir tanıdık yoksa zor iş yatağa atarlar alan mazallah

0|0
    0|0
  • Basarili olcaksin ve sans...

0|0
    0|0
  • Yönetmenle yatıp kalkan kızlar var erkekler napmsli bilmiyom

0|0
    0|0
  • torpilsiz zor falan degıl mesela aslı bekiro? kız vine fnomenıydı ve vıne larında bahsedıyordu unlu tanıdıgım yok ajansım yok hayallerımın gerceklesmesı sebebı sızlersınız dıye. ayrıca oyuncu yetenegıde yok ama sevımı bırı sevdırmıs kendını ılla o yonetmenın bu yonetmenın altı falan dıyorlar hangi kedi ulasamadıgına ne dermıs bılırsınız ;) insanlar medya da da kendı emeklerıyle bıryerlere gelebılır tavsıyem tıyatro okuluna git

0|0
    0|0
  • Çaktır😄

0|1
    0|0
  • Torpil oyle netten bulunmaz bence. İnsanlarin hep akraba es dost veya uye oldugu tuhaf orgutlerle falan oluyor. Gerci hic torpilim olmadi belki netten bulan da vardir

0|0
    0|0
  • Torpilsiz zor

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    3

Erkekler Ne Diyor 24

• Oyunculuk yeteneği

0|0
    0|0
  • Cast ajanslarına kaydol

0|0
    0|0
  • İyi bir eğitim iyi bir fizik iyi birde düzgün yüz hatların varsa oyuncu olabilirsin bence

0|0
    0|0
  • Ajansa kaydol

0|0
    0|0
  • Torpil lazım

0|0
    0|0
  • Tanınmak için kendi reklamını yap sosyal medyayı aktif kullan kendini geliştirmek için her türlü kursu al eğitim şart tiyatroda oyna bir süre iyi bir ajansa yazıl zaten 5 10 tane var şans girişkenlik eğitim görünüş yetenek çok önemli

0|0
    0|0
  • cast ajanslarına falan gitmen gerek, onlar seni yönlendirirler zaten, bütün oyuncular ya cast ajansından çıkma ya da başkaları tarafından keşfedilmekte. o yüzden torpil diyemeyiz.

0|0
    0|0
  • Ruhunu satmaya hazır olmalısın

1|0
    0|0
  • kardeşimde oyuncu olmak istiyo o işler yaş biraz

0|0
    0|0
  • Eğer davanda ciddiysen bir oyuculuk akademisinden diksiyon ve kamera önü egıtımı alırsın İstanbul'da zincirlikuyu var bu yerlerde yeteneğini sergilersin varsa her turlu yürürsün yoksa zaten direktörler sana sende is yok derler 😀

0|0
    0|0
  • Çevre gerekli.

0|0
    0|0
  • Yakışıklıydan ünlü olursun beceri falan hikaye artk bu işler böyle yürür

0|0
    0|0
  • oyuncu olmaktan once guzellige sahip ol. an gerekiyor. malesef oyunculuk yetmiyor

0|0
    0|0
  • ünlü olmak için giidp adam öldür seri katil ol nasıl ünlüsün :)

0|0
    0|0
  • Torpille olacaksan olma.

0|0
    0|0
  • Çok zor bir sektör orası büyük torpil gerek hatta yetmeyebilir o da yetenek lazım, birazda şans..

0|0
    0|0
  • Deneme bile tanıdık bul önce

0|0
    0|0
  • bulunmaz kolay kolay

0|0
    0|0
  • bir tiyatroya başla yeteneklerini koy ortaya

0|0
    0|0
  • Senden bir seviim olmaz.

0|0
    0|0
  • yetenek var mı yetenek ya da yakışıklılık.

0|0
    0|0
  • yalakalik

0|0
    0|0
  • Çok çalışmak gerek.

0|0
    0|0
  • Torpil marketlerde bulunuyordu eskiden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...