Televizyondaki bazı dizi ve programlarda insanlar tek bir kalıba sokulmuyor mu sizce de?

Televizyonda bunu sıkça görüyoruz diye düşünüyorum

Güncellemeler:
Yabancı Diziler niye öyle değil

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

• Erkek çapkın ve yakışıklı
    Kız güzel ve saf olmalı gibi mesela.
    Ya da saç giyim ve vücut gibi şeyler.
    Kızlar 90-60-90
    Erkekler baklava gibi

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ben de fark ettim bunu çok bariz

• Saçma bence yani gerçek dünyada göbekli tatlış erkekler de var. Ya da balık etli ve çok iyi kadınlar da var. İnsanlar belirli özelliklere öyle bir takılmış ki gerçekler yerine sadece olmasını istediklerini gösteriyorlar. Bu da ergenlik dönemindekileri bunaltıyor. Öyle olmak için kendilerini yıpratıyorlar. Ne kadar çok çirkin olduğunu düşünüp kötü yola düşenler var, anlamıyorlar. Keşke biraz da iç dünya yoğunluklu diziler olsa..

• Sonuna kadar katılıyorum biraz daha gerçekçi olmalarını istiyorum ben de

Erkekler Ne Diyor 22

• Bence de öyle.

1|0
    0|0
  • öncelıkle konu çok güzel çok aklı başında bır soru senı cıdden tebrık ederım lıstemde varmısın bılmem takıp edıcem senı sıtede zekı kız sayısı fazla degıl. soruna gelirsek kesınlıkle katılıyorum özellıkle bazı programlar dızıler sayeseınde mılletın beynı bloke edılmıs durumda farklı dusunmelrını engelleniyor özellıkle saçma sapan evlılık programları. zaten oraya katılanalrın çoğu ruhen hasta tpler allah sonumuzu hayretsın

1|0
    0|0
  • Zengin cocuk fakir kız bmw araba sahte aşklar şirkette yöneticilik sevimli bir kapıcı ve ya bahcivan ve ya hizmetçi sonra sürekli dedikodu yapan mahalleli ve dedikoducu fakir kız. olay bu.

1|0
    0|0
    • Hep aynı şeyler bir de kız çok güzel erkek de kaslı olacak şu an ki dizilere bir göz gezdirdim de sanki konusu hepsinin aynı gibi

• valla aynen öyle garip olanıda hepsinde bence bana göre kızlar cirkin erkekler hep güzel oluyor

• Evet o yüzden izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Genelde öyle

1|0
    0|0
  • Dizide oynayanların hepsi zengin

1|0
    0|0
  • fakir bir kız ve zengin patron olan bir erkek kızın peşinden koşar hep aynı

1|0
    0|0
  • Yeppp

1|0
    0|0
  • Demekki izliyoruz ki yayinliyolar. Millet uzaya cikti biz hala...

1|0
    0|0
  • Bence yeni dizilerde kadınlar aşağılanıyor, zengin hayatına özendirilmek amaçlanıyor, aşk dışı ilişkiler sıradanlaştırılmaya çalışılıyor gibi.

1|0
    0|0
  • İzlememek en iyisi.

1|0
    0|0
  • Ne gibi

1|0
    0|0
  • Sadece yabancı eski çağ dizileri izlediğimden sorun olmuyor ✌

1|0
    0|0
  • Aynen öyle kahrolsun tv yaşasın tiyatro

1|0
    0|0
  • Dizi sektöründe Kutuplaşmanın kutuplaşması için yeterli çalışma yok. Bütün çalışmalar kutuplaşma üzerine. Sonucu sokakta suratlarını gördüğümüz insanlar. Bununla ilgili bir bence yazmıştım kısa.

1|0
    0|0
  • Türkçemi izliyorsun? Yabancı programlar izle orada basma kalıp sayısı az.

1|0
    0|0
  • Evet herkes zengin
    Herkes karizma
    Herkes mutlu
    Herkesin istediği olacak sonunda
    Ama yalan.

1|0
    0|0
  • Evdeki televizyonlar süs amaçlı duruyor artık.

1|0
    0|0
  • hep aynı şey dönüp duruyor adamlar degişik sadece

1|0
    0|0
  • Evet öyle

1|0
    0|0
  • Aynen çünkü toplumda farklı olan insan istemiyorlar herkesi robotlaştırıyorlar

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bazı kızlar sadece kötü bazıları sadece masum bazı erkekler ezik bazıları aşırı zengin o yüzden yabancı dizi izlerim

1|0
    0|0
  • Evet ama her seferinde izlenir

1|0
    0|0
    • Ben sevmiyorum izlemeyi şahsen sen

• Hahahh bende denk geldim 😂 ya abi izlersinde bu neyin kafasi. Yok dunyanin en guzeli yok handeyi kiskaniyonuz xjfjjf

• Aynen allahim ya bununla ilgili kategori yapsınlar diyodum çünkü günde en az üç soru görüyordum ahah

• zaten tek kalıpsınız

1|0
    0|0
Yükleniyor...