Oyuncu olmak gunahmi?

Merhaba arkadaslar.. Internette arastirdim ama net bir cevap bulamadim bazilari gunah diyor bazilar gunah degil diyor. Oyunculuk aslinda benim hayalimdir ama ben inancli biriyim Allahtan korkuyorum sizce gunahmidir? Cehennemde yanmak istemiyorum. Ve soyle birseyde var ben dizilerde opusmek istemiyorum bu mumkunmu?

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır, ne günahı günah felan değil. bir de şu ikinci soruna geliyim dizilerde yönetmen 'şununla öpüşceksin' diyorsa elin mahkum mecburen öpüşüceksin. Yoksa direk atarlar seni..

0|0
    0|0
    • @flushaaa Ya bilip bilmeden 'oyoncolok gonoh' diye dolanmayın etrafta neyi günah insanların kafasını boş boş şeylerle doldurmayın, doğru olmayan bilgilerinizi kendinize saklayın.

• kardeşim filmde öpüşüyor acık giyiniyor nasıl günah degil din senın babanın malımı din adına hüküm veriyorsun

En İyi Kız Görüşü

• Opusneden ellemeden oynanan roller yok ki zaten egitimini alirken her turlu role giriyosun ben 1 yil egitim aldim yapamam diyemiyosun yani ozaman burda isin ne derler adama zaten herseyi kabullenerek bu yola giriyosun

0|1
    0|0
    • Yani opusmek sartmo?

• Oyuncu oldugunda opusmeli rolleri reddedebilirsin ama efitimde napicaksin? Her rolde oynuyosun hoca bir kac rol deniyo ustunde hangisi sana oturursa o rolu sana veriyo oynamam ben bunu diyemiyosun ve 1 kez de degil kac kez provada...

• Zaten cok zor gorundugu gibi degil yani sabahtan aksama kadar prova oluyo ve cok yorucu oluyo vucut kaldirmiyo cok bitkin oluyodum ben aksam geldigimde

Erkekler Ne Diyor 14

• Normal oyunculuk değil. Ama iş başka şeylere gidiyorsa günah

0|0
    0|0
  • Kesinlikle günah. Bak binlercesi gelip gitti hepsi orda alev alev yanıyorlar.
    **Saçmalamayın o da bir sanat dalı, böyle şeylerle kurcalamayın beyninizi. Öpüşmek mümkün, ama sen istersen tabi.

0|0
    0|0
    • Ya Allahaşkına boş konuşmayın günah değild oyunculuk insanları kafasını karıştırmayın aslı olmayan bilgilerinizle..

• Aa pardon ya o yazıyı okumadım hemen o baştaki yazıyı görünce yorum attım tekrar kusura bakma utandım :D

• @Hasan_Kurnaz Sorun yok :D

• dizide oynamak günah degildir kıyafet bicimle oynamak günah olur kısa giyersin gögüs kısmın gözükür öyle günah oluır allah böyle bişi asla yasak etmemiştir
    dizlerde oynıyanların giyiniş tarzı kötü topluma kötü örnek oluyorlar öyle günah olur

0|0
    0|1
  • Kulluğunu aksatmadıkça, haram rollerde olmadıkça sıkıntı yok. (el ele tutuşmak, öpüşmek gibi)

0|0
    0|0
    • Ya Allahaşkına boş konuşmayın günah değild oyunculuk insanları kafasını karıştırmayın aslı olmayan bilgilerinizle..

• :) aslı olmayan bilgiler derken ciğerim. Kadınla erkeğin el ele tutuşması dinen haram sen hangi dine mensupsun bilmiyorum.

• Rolune bagli. Teshir etmen gunah

0|0
    0|0
  • Her role girebilcen mi

0|0
    0|0
  • yaşamak günah diye duymuştum ben

0|0
    0|0
  • ulan oyuncu oldunda öpüşmesi kaldı

0|0
    0|0
  • Yok öyle biley

0|0
    0|0
  • günah

0|0
    0|0
  • BU seni hiç rahatlatmayacak ama Allah yok din yalan güzel kardeşim.

0|0
    0|0
  • Osurmakta günah sakin yapmayın :D

0|0
    0|0
  • günah yanarsın yapma

0|0
    0|0
  • Çok günah. Çarpılır, yamulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir kadinin sosyal medyada fotograf paylasmasi gunahsa dizilerde oynamasi neden gunah olmasin bence gunahtir

0|1
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • İyi olursan olmaz

0|0
    0|0
  • tesettürlü olacaksın erkeklere temas etmeyeceksin konuşman bile sakıncalı ee dolayısıyla günah

0|0
    0|0
  • Kuranda
    Allah oyuncu olan kullarina cehennemi layik görmüştür filan mi yaziyor sddj

0|0
    0|0
  • Zaten hemen yarın seni dizilerde oynatıcaklar demi tövbe est hshskddjdk😂

0|1
    0|0
  • Millet uzaya mekik firlatio biz hala...

0|0
    0|0
  • kurallarını söylersın ya olursa oyle sahneler ıstemıyrum de

0|0
    0|0
  • Değil tabikii

0|0
    0|0
  • Kadının sesi namahremdir buna göre oyunculukta günah oluyor

0|0
    0|0
  • Çok komiksiniz ya

0|0
    0|0
  • Nasıl bukadar mal bir kafada olabiliyorsunuz? Senin gibiler gerçekten ömrümü yedi ömrümü!!! Offff akıl var mantık var ya

0|0
    0|0
    • Ne ya ne? Normal soru sordum. Ya duzgunce cevap ver ya da hic verme

• Tabikde günah, sonuçta vücüunu sergiliceksin, kimisi tahrik olucak belki. Malkafa

Yükleniyor...