Nil Erkoçlar & Rüzgar Erkoçlar düşünceniz nedir?

Nil Erkoçlar & Rüzgar Erkoçlar düşünceniz nedir ?

Tamam kimseyi ilgilendirmiyor fakat mutlaka bir düşünceniz olmalıdır , ne düşünüyorsunuz bu değişim için?

0|0
23|43

En İyi Erkek Görüşü

• Malzeme sağlam hacı iki cinsiyette de başarılı =/

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Yakışıklı olmuş. Başkasına sorsan tanımayan, baktığında bir erkek görür karşısında yani. Sence bu çocuk yakışıklı mı diye sorsan, bu şey demez tanımıyorsa. :D Çok doğal duruyor bence. Sesi de erkeksi sonuçta. Kız halinin bu olduğuna ve bu hale geldiğine inanmaz esas kimse. :D

1|0
    0|0
  • Geçenlerde bir yazıda Erkek olduktan sonra ailesinin ve insanlarının kendisinden uzaklaştığını ve ekonomik zorluklar çektiği okumuştum tamamen hayatı tersine dönmüş durumdaymış kendisi de pişmanmış bu yüzden ülkeden gitmek gibi bir düşüncesi olduğunu belirtmiş haber yazısına göre öyleydi ne kadar doğru bilemem anca saygı duymak lazım

1|0
    0|0
  • kendisiyle barışıkmış ve bunun için yansıttıgı kimligi yaşatmış kendisine ne diyelim başka bilemedim :)

1|1
    0|1
  • Adam son düzlükte açılan arap atı gibi en arkadan gelip hepimizi geçti ya lan :/

Adam dedim de neye dayanarak dedim bilemedim.

2|0
    0|1
  • eskiden kadınlar kıskanıyodu şimdi erkekler :ASD nasıl bir gen varsa artık

5|0
    0|0
  • Kadın olduğu hala nası belli o nası bir baldırdır ya kap kalın bide spor mu yapmış ne yapmış artık hayatta tanınmaz var ya.

1|0
    0|0
  • Ben ne diyeyim ya tuhaf bir durum. Mutluysa birşey diyemem ama bence çok saçmalamış. Fıstık gibi hatunmuştu.

1|0
    0|0
  • psikolojik bu durum, onun düşüncesini anlayamazsın, zaten bu operasyonu doktor onayı almadan yapamıyosun. Benim asıl merak ettiğim bu ne ilacı kullandı da bu hale geldi, ilk başlarda çelimsiz erkek çocuğu gibiydi, şimdi kıllanma kaslanma normal erkek anatomisinden bir farkı kalmamış.

1|0
    0|0
    • Para afedersin bk gibi kaç bıçak altına yattı kim bilir

• aileden mal mülk kaldıysa bilemem de bu çok fazla dizi film yapmadı ya, çok parası olduğunu düşünmüyorum

• oha baya bır degışmış cıddımısın resımdekı ıle aynımı

1|0
    0|0
  • kendi bedeni, kendi kararı..

2|0
    0|0
  • Iste tamam kıl tuy eklenmis ama kemik yapısı hala kadınsı yani bir tuhaflik oldugu diger fotolarinda cok belli oluyor

1|0
    0|0
  • Kız benden güzeldi doğal olarak şimdiyse abartılı bir şekilde yakışıklı olmuş malzeme o kadar sağlamsa demekki valla helal olsun Nasıl risk aldı öyle ya

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • Kız haliyle daha güzeldi.

1|0
    0|0
  • kız haliylende güzeldi erkek olunca da benden yakışıklı olmuş

1|0
    0|0
  • kız benden yakışıklı oldu

1|1
    0|1
  • Benden dahada erkek olmuş lan ahsjahja

1|0
    0|0
  • Hormonal olarak bir insan nasil degisebiliyor anlamiyorum yani bir kadin vucudunu nasil erkek vucuduna cevirebiliyorlar merak esiyorum

1|0
    0|0
  • o kıl bende bile yok

1|0
    0|0
  • Kadın ken daha güzel yazık etmiş kendisine

1|0
    0|0
  • Kızken yakışıklıydı şimdi güzelleşmiş.

1|0
    0|0
  • Kadın hali çok daha iyiydi

1|0
    0|0
  • Gökhan türkmen olmuş -_-

1|0
    0|0
  • Allah buna seçme butonu koymuş :/

1|0
    0|0
  • Avratken hoştu
    Erkek oldu benden yakisikli

Fabrika saglammis babasi iyi oturtmus 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • bende o kız gibi olsam erkek olurdum :D

1|0
    0|1
  • evet kimseyi kesinlikle ilgilendirmiyor. düşüncemi belirtme gibi bir hakkım yok çünkü bu onun hayatı kimsenin hayatı kararları üzerinden fikir beyan etmemeliyiz

0|0
    2|0
  • acaba işlev gören bir penisi var mı en çok bunu merak ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel kızdı üzüldüm

2|0
    1|0
  • saygı duyuyorum sadece.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 22

• Böyle sorgulamaktan yoksun, kendileri gibi olmayana nefret besleyen insanların yaşadığı bir toplumda kendisi olabildiği için gurur duyulası bir karakter olarak görüyorum.

4|0
    0|0
    • Ülk saçmalayı bırak artk bak lütfen bana yapmıcağım şeyleri yaptırcaksın telefonunu aç konuşalım bak boş yere geriyorsun beni

• Ülküü telefonnu aç artkk

• Hata yapmis

• Oha ne olmus oyle

1|1
    0|0
  • çok şanlı biri, kadınkende taştı erkekken de taş lan.

1|0
    0|1
  • Gerçekten çok yakışıklı oldu hatta türk erkeğinin çoğundan yakışıklı oldu <3

2|0
    0|0
  • Hayranımmm...

1|0
    0|0
  • Cok güzel bir değişim olmuş
    Taş gibi adam

1|0
    0|0
  • Allahın premium kulu bu adam ya hem güzel hem yakışıklı. Ama biz ekonomik paket😏

1|0
    0|0
  • Birbirlerine cok yakısıyorlar ikiz gibi keşke evlenseler

2|0
    0|0
  • insanların fikirlerine saygı duymak gerekir okeyde o kılları bir kız nasıl ister algılayabilmiş değilim

0|0
    1|0
  • Kendi kararı saygı duymak lazım.
    Kimse yeterince düşünmeden böyle bir şeye kalkışmaz.

1|0
    0|0
  • Geni güzel herifin iki tarafli da çok iyi :D

1|0
    0|0
  • Oohaa o bu mu bu o mu nasıl yani😮😮😱🙊🙆

1|0
    0|0
  • Kıllı yaşayacak artık zorla kıl çıkarıyor top

0|0
    5|0
  • Kadınmı adammı her Neyse hertürlü gideri varr

1|0
    0|0
  • Birçok erkekten yakışıklı olmuş

1|0
    0|0
  • erkekler valla kestirip yeniden erkek olacak bunun yüzünden,)

1|0
    0|0
  • Çok yakışıklı oldu Bee 😂

1|0
    0|0
  • çok yakışıklı ama sesi kötü

1|0
    0|0
  • Kızken de erkekken de her türlü gelir ve gideri olan bir vatandaşımız olur kendileri 😍

1|0
    0|0
  • Ne kadar da tatli bir kizdi

2|0
    0|0
  • Hem güzel hem yakışıklı 😛

1|0
    0|0
  • Kendini nasıl hissediyorsa öyle yaşasın. Ama benim gördüğüm ne kadar erkek gibi olmaya çalışsada o dar omuzlar kadınsı kalin baldirlari ile kadınsı tipinden kurtulamamis.

0|0
    0|0
    • Erkek olu cocuk doguran kadin var.. cocuk dogurcan madem niye erkek olmaya calisiyon.. ruzgar % 1 erkek degil bence %0.0001 falan erkek

Yükleniyor...