Kylie Jenner'ın giderek taş olmasına ne diyorsunuz? güzellikte devrim resmen di mi?

Kylie Jenner'ın giderek taş olmasına ne diyorsunuz?
Kylie Jenner'ın giderek taş olmasına ne diyorsunuz?güzellikte devrim resmen di mi?

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

• İster kıskanç deyin ister klasik Türk kızı deyin ama bu kızın fiziği aşırı yapay.
    Kaşlarınım eskiten uçlu kalamle çizilmiş gibiyken şimdi kaldırma operasyonu sayesinde daha kavisli durması
    Poposuna vakum operasyonu sayesinde kalkık göstermesi. Ama bu işlem kalıcı olmadığından fotoğraflarında bariz bir şekilde oynama var. İnternetten kolayca bulabilirsin.
    Dudaklarıyla dalga geçilmesinin ardından bu kıza gelen özgüvensizlik, ardından gelen dudağa silikon doldurma çabası.. bu durumu bırakamamak.. kylie bacımın dudakları 2013 den beri sürekli büyümekte...

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Mk *ros pusu.

1|0
    0|0
    • @Yaaas *rospuluk senin lügatında sadece vermek mi, insanın ruhu *rospu olmasın...

• Dogru soyluyorsun o acidan bakmamistim. Bir de buyudugu ortama bak tum hayatlari bir program icin kaydediliyor (kuwtk) ve transseksuel bir babasi var...

Kızlar Ne Diyor 12

• İlk fotoda göğüs ucu?

2|3
    0|0
  • Ben de sürekli estetik yaptırsam ben de giderek taş olurum :D gerçi bence güzel değil ama estetiksiz haliyle kıyaslayınca şu anki hali daha iyi

0|0
    0|0
  • makyajsız haline baktın mı :D

0|0
    0|0
  • doğal olaydı iyiydi

0|0
    0|0
  • Paranın evrimi...

1|0
    0|0
  • Estetik sağolsun diyorum