16 yaşında 20 dil bilen Timothy Doner'i duydunuz mu?

ABD'nin New York şehrinde yaşayan Timothy Doner, aralarında Türkçe ve Kürtçe dahil 20 dil konuşabiliyor.

Videosu:

0|0
6|28

En İyi Kız Görüşü

• boş işlerle uğraşmamış aklını kullanmış aferin ona.
    bir de şuradaki yorumlara bak! anadilini bile kaç kişi doğru kullanabiliyor da laf etmişler...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Hepsini üst düzey bilmiyor ki ya. Birkaç cümle anca konuşuyor zorlayarak. Çok zor yani bu kadar dil var mı o da şüpheli. Beyaz Show'a bir tercüman çıkmıştı. 9 dil biliyordu kusursuz konuşabiliyor hepsini. Yani dahası var mı ben bilmiyorum. Millet ona bile şaşırırken, 20 dil nedir? :D

0|0
    2|0
  • Beyninin kopyalama kısmının çok iyi çalışması nadir insanlarda olmakta.. Demek bu çocukta onlardan.. Bu kişiler bir duyduğunu ve gördüğünü hemen hafızalayıp asla kaybetmiyor.. Ancak bunlarda ileri ki yaşlarda unutma hastalıkları birden baş gösteriyor..

0|0
    0|0
  • kürtçe biliyosa işim olmaz

2|3
    3|3
  • Bana 20 dil say deseler sayamam, adam 20 dil biliyor. Olaya bak

0|0
    0|0
  • her dil hakkında ortalama 10 15 cümle konuşmak, dili tamamen bilmek anlamına gelmiyor. :) zeki çocuk, okumayı seviyor belli ki ama bildiği tek dil anadili. Sadece derdini anlatabilecek kadar pratik yapa yapa dilleri çok az çözmüş

0|0
    2|0
  • içlerinde türkçe yok değil mi o zaman salla bu şişirme biri

0|0
    2|0
  • 1 yıl önce izledim videosunu

0|0
    0|0
  • Pis gavur pis😾

0|0
    2|0
  • Rahatlıkla konuşabileceğin 20 arkadaşın olsa sende öğrenebilirsin. Dili öğrenmek değil onu konuşabilecek bir ortam olması önemli. Urdu dilini , Bangladeş dilini , Endonezya dilini ve arapçayı daha iyi bilmeyi çok isterdim.

0|0
    0|0
  • duymadım

0|0
    0|0
  • sanırım papağan

0|0
    0|0
  • Turkcede zicti

0|1
    1|0
  • Birisi Türkçe de var desin, ve kaçinci saniyesinde konuşyor yazsın hayrına 8)

0|0
    0|0
  • ilk senden duydum

0|0
    0|0
  • bu çocuk yakında eror verir 16 20 dil nedemek yaa insanlar dahah türlceyi ya da ingilizler işzgilizceyi zor konuşutyorlar

0|0
    0|0
  • Vay be helal olsun 👏👏

0|0
    0|0
  • Helal olsun paşama.

0|0
    0|0
  • Çocuk dil öğrenmek için doğmuş

0|0
    0|0
  • Helal ona :)

0|0
    0|0
  • Duymammı ya benim mahalle arkadaşımdır kendisi :D :D :D

0|0
    0|0
  • bu çocuğu duymamıştım sayen de duymuş oldum tşkrlr :)

0|0
    0|0
  • Nasıl konusuyor ki kpss ye gşrebilcek kadar mı

0|0
    0|0
  • Evet duydum. Artık o çocuk büyüdü bile :D

0|0
    0|0
  • Duydum

0|0
    0|0
  • Abd nin yetistirgi cia ajanidir dilleri cocukluktan ogretirler anadili gibi konussun diye

0|0
    1|0
  • Baya iyi valla

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Kürtçe ne la?

0|1
    2|2
    • Doğuya git yanında Kürtçe konuşsunlar sonra dersin "kürtçe konuşmayın anlamıyorum" diye görursün var mı yok mu

• Abi ne diyor bu ya :D :D
      Dinle ne alaka? Yoksa sendemi haşa erdoğanı peygamber olrak görüyorsun o. O

• @Deadman2 Erdoğan falan değilde ( sevmiyorum) kürtçe konuşanı pek sevmiyorum ya

• waww ne güzel

0|0
    0|0
  • Emmioglum yine döktürüyor yaa 😂😂😎

0|0
    0|0
  • evet biliyorum

0|0
    0|0
  • Vay be 😮 helal olsun.

0|0
    0|0