Marina Joyce haberini gördünüz mü? Ne düşünüyorsunuz?

Marina Joyce haberini gördünüz mü? Ne düşünüyorsunuz?Makyaj ve ürün tanıtım videoları yapan vlogger Marina Joyce videolarındaki tuhaflıklar sebebiyle ilgi çekti. Tüm sosyal medya bu konuya yoğunlaştı. Teorilerden ilki erkek arkadaşı tarafından alıkonulduğu ikincisi ise işid tarafından kullanıldığı. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
22|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bu kızın sapık bir erkek arkadaşı var. Ve bu Marina'yı kaçırıyor. Ona zorla video çektirerek üzerinden para kazanıyor. Ve dediklerini yapmazsa darp ediyor. Fark ettiyseniz canlı yayınlarında bile normal değil hareketleri korkudan rahat konuşamıyor kekeliyor neden mi? Çünkü onu o odada izleyen birileri daha var. bir videosunda Marina ayağını kaldırarak izleyicilerine ayağındaki zincirin sesini duyurmak istiyordu. Bence erkek arkadaşı videoyu çektirip işi bittiğinde kızın ayağını prangayla bağlıyor ve odada hapsediyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tatlıymş

2|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• En son 2 gün önce video yüklemiş, ne olmuş anlamadım? Kaçırıldıysa nasıl yüklüyor ki? Çözemedim.

Son videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=k4IEm0JGFyc

1|0
    0|0
  • Bısı dusunmuyom kanks

0|0
    0|0
  • Ben de erkek arkadaş diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama çoğu kişi kurgu olduğunu düşünüyor

• Polisler gitmiş iyiyim demiş ama videolarında gözlerinde ki korku fark ediliyor. Umarım sadece kurgudur ve kızın başına bir şey gelmez.

• Gördüm. Kızın güzel bir şizofren olduğunu düşünüyorum. Kuzeni öyle açıklama yapmış yalan söyleyecek değil

0|0
    0|0
  • Hiç bişey

0|0
    0|0
  • Kedidir kedi...

0|0
    0|0
  • viral reklam denıyor buna arkadaşlar kız izlenme sayısıyla milyoner oldu

0|0
    0|0
  • kurgudur ya.. kaçırılacak da o kadar video çekmeye tweet atmaya devam edecek. ama polis çağıramayacak ve gelen polisi sorun yok deyip geri gönderecek... saçma değil mi?

0|0
    0|0
  • görmedim yeter marina nıza -,-

0|0
    0|0
  • Biraz daha zorlanırsa milyoner olacağı söyleniyor.

0|0
    0|0
  • ışid, sevgili, para için senaryo, bir mafya, psikopat.
    olasılıkların hepsi olası

0|0
    0|0
  • Prim cabalari kayboldugu falan yok yalan.

0|0
    0|0
  • Elalemin kızı ilgimi hiç çekmiyor. Fanları varmış o kadar çekip kurtarsınlar varsa birşeyler.

0|0
    0|0
  • daşmış :/

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 21

• Ucuncu teori de bu sekilde ilgi cektigi. Yani umarim oyledir yoksa uzulurum.

0|0
    0|0
  • Duydum, videolari izledim, gerçekçi gelmedi.

0|0
    0|0
    • Gerçekçi gelmeyen ne peki

• Vücudunda ki yaralar morarmalar yüzündeki korku ne olacak peki?

• Kızın 100bin takipçisi varken 2 milyona yaklaşması açıklamıyor mu her şeyi acaba :) yüzdeki korkuyu istesen sen de şu an yaparsın, morluklarin da gerçek olduğu ne malum? O kollarının o şekil olduğunu bile bile nasıl video çeker de o şekil arkasını döner, kaçıran kişi buna nasıl izin verebilir?

• Umarım ki kurgudur.

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşı olabilir
    Ama mesela hayranları güvende değilsen kalp at felan demiş buda burnuna kalp felan çizmiş odasında parmaklıklar varmış sorularda çorabın ne renk dediklerinde zıplarken zincir sesi geliyormuş tuhaf yani biraz ışidin tarafından oluyormuş gibi geldi fakat neden kızı bulamıyorlar tüylerim ürperdi😕😑 fazla düşünemiycem

0|0
    0|0
  • bence sadece popüler olabilmek için kendisi yapıyor

0|0
    0|0
  • Işıdle bu kızın uzaktan yakından alakası yoktur. Zor tutulmadığı, kaçırılmadığı apaçık ortada. Kız evinde. Fotoğraflar atıyor vs. Geride yalnızca hasta olup olmadığı kalıyor. Yani bu bir kurgu olabilir. Bilinçlii ya da bilinçsiz bilemeyiz.

0|0
    0|0
  • saçma kurgulanmış dikkat çekme çabası

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum ne gariplik varmış videolarda

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum. Prim yapıyor.

0|0
    0|0
  • Daha kaç kere sorulucak yahu yeter

0|0
    0|0
  • Kurgu tamamen.

0|0
    0|0
  • Inanmiyorum.

0|0
    0|0
  • prim tamamen cidden başı belada olacak polis evine gidecek iyiyim diyip gönderecek öyle mi :D

0|0
    0|0
  • Viral reklam diyorum :/

0|0
    0|0
  • primci işte klasik ya neyini anlamıyolar cidden besbelli

0|0
    0|0
  • kurgudan ibaret

0|0
    0|0
  • Bu konuda bir bence yazdım duvarımdan okuyabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Ak kızı inşallah ortalığı boku bokuna karıştırmamıştır, çok şeyler söylüyolar hakkında.

0|0
    0|0
  • Takipçi kazanmak için yapılmış bence

0|0
    0|0
  • Alakasi yoktur hayat dolu bir kiza benziyor

0|0
    0|0
  • Dünya o kadar tuhafki herşey gelmiş olabilir başına.

0|0
    0|0
Yükleniyor...