Kill Me Heal Me #kore dizisini izleyenler?

İlk bölümü izlemeye başladım. Ama pek anlayamadım. Esas oğlanımız gayrimeşru mu?
Babası ve gelini araba kazasında ölmüş. Çocuğun annesi yaşıyor. Ölen kişi babasıysa yanındaki kadın geliniyse adamın bir oğlı daha mı varmış. Kim kim anlayamadım? şu aile tablosunu özetleyecek bir korecan var mı?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• ileride daha da karışacak sonra çözecekler olayı izlemeye devam et spoiler alma hiç :D

0|0
    0|0
    • Kanki gizem değil bu anlam karışıklığı ama :) araba kazasında ölen adam çocuşun babası değil mi? Yanındaki kadın geliniyse o zaman adamın bir oğlu daha var demek olmuyo mu bu? Çocuk gayrimeşru gibi davranıyolar bir de ona. Az bir anlat gözüni seviyim çatlıyorum böyle anlam karmaşalarına :)

• ama finalle ilgili bir şey ya dizi baya drama bağlıyor çünkü bu konularda :D tamam kısaca hatırladığım kadarıyla söyleyeyim dicem ama bir oğlu daha var kısmıyla ne demek istediğini anlamadım ki? tek oğlu var o da ana karakter olan bu ana karakterin annesi yüzünden karıştıysa şöyle söyleyeyim yaşayan kadın onun gerçek annesi ama kağıt üstünde ölen kadının çocuğu gözüküyor

Yükleniyor...