Kerimcan Durmaz ile Fatih Ürek arasında aşk yaşanıyor dedikoduları sizce doğru mu?

Kerimcan Durmaz ile Fatih Ürek arasında aşk yaşanıyor dedikoduları sizce doğru mu?
Kerimcan Durmaz ile Fatih Ürek arasında aşk yaşanıyor dedikoduları sizce doğru mu?Haber linki

#SerseriSorular

7|0
333|232

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 332

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 231

• Yani bunca derin bir ülke sorunu varken düşüneceğim şey bu mu yani? Ne halt ederlerse etsinler kimin umurunda.

29|25
    1|4
  • ne diyelim banane onane sunane

8|3
    1|0
  • Bunları ünlü yapan insanların aklına... neyse iğrenç insanlar yüzünden birşey demiyeceğim.

6|6
    2|1
  • kerimcan sert erkek seviyor

2|6
    2|0
  • Filmin ortasında giren reklam gibi tam küfürlük

3|4
    0|0
  • Bildirim gelen konuya bak ks kendine gel !!

3|3
    0|0
  • şu kerimcan tipi bu ülke için bir utanç kaynağı..

4|3
    2|2
  • Yeni çifte bundan sonraki hayatlarında ve birlikteliklerinde mutluluklar dilerim 😂😂

1|3
    0|0
  • Ne olursa olsun , sadece mutlu olsunlar. Kimse onların hayatlarına karışamaz. Kimse onlar yerine allaha hesap vermiyor. Herkesin hesabı kendisiyle allah arasında. Bende gayim. Firenlemelerim tabiki oluyor. Ama biz gibilerinde mutlu olması , aşık olması gayet normal. Alışın , aşk cinsiyet tanımaz...

1|2
    0|0
    • Haa birde müslümanlıkdan bahsedenler , dedikodu ne zamandan beri sevap ve burda ne yapıyoruz!!!

• Fatih ürek ses sanatçısı bir amcamın arkadaşı yok oyle bişey şimdilik kerimcan tanışmak istemiş

0|3
    1|0
  • evet doğru çünkü bunlar bir gay dostum...

1|2
    0|0
    • Her gay onla bunla yatıyor , onla bunla aşk yaşıyor deyil ama

• İkisinin de taaaaa!!! Banane l*n milletin çiftleşme dedikodusundan! Bildirim mildirim istemiyorum kardeşim! Bu ne saçma şeydir yaaaa!!!

0|2
    0|0
  • Fatih ürek delikanlı çocuktur yapmaz öyle şeyler..
    ne dedim ben :s

1|4
    1|0
  • Para için yapamayacakları hiçbir şey yok. Bazi erkeklerin ölse yapmayacağı şeyi bedava yapıyorlar.

2|3
    5|4
    • Aşk para ile satın alınmaz. Her para verdiğinde gay olmaz.

• Ulan benle yaşar ama onunla yaşamaz be ;)

0|1
    0|0
  • Başlığı okumak bile midemi bulandırmaya yetti..

1|2
    0|0
  • Ben vallahi gay olduğunu düşünmüyorum Fatih Ürek'in. Çünkü ne bileyim, tüysüz tamam da, kadınlardan hoşlanır yine de. Niye böyle sakallı bir erkekle bir şey yaşasın? Bari tüysüz birini seçerdi o da. :D

0|1
    1|1
  • Kerimcan durmaz kim ki

0|2
    0|0
  • Yorumlari okuyorumda herkes bu olaya "gay" yakistirmasi yapmis, hani insanlarin ozel hayatina saygimiz vardi, hani velevki bu kisiler iliski!! yasiyor saygi duyacaktik,...
    İki kisi cok guzel egleniyor bence...

0|2
    1|0
  • İki arkadaş beraber takılamıcaklarmı hahahaha. Bende Fatihin yanında olsam yanaklarını öpücük manyağı yapardım. Ne alakası var. Sadece dünya tatlısı bir adam. Kerem'in karakterini beğenmedim yalnız. O umrumda değil...

0|1
    0|0
  • Mahalle yanarken... saçını tararmış.

0|1
    0|0
  • Türkiyenin çivisi çıktı

1|1
    0|0
  • İlgi alanımda değiller..

0|2
    0|0
  • Herkesin Hayatına, Cinsel Tercihine Saygım Var, Hoşgörüm var. Bu İnsanlara da Saygım Var.
    Ama Bu Fotoğrafı Görünce İçim Bulandı, İstemesem de öyle oldu. Bu Resme Bakmayacağım, yoksa Kötü Oluyorum. Belki Bunlar Çok İğrenç Tipler mi? Bilemiyorum. :(
    Lütfen bu resimlerden önce : Dikkat! Grafic Foto! diye uyarı koyunuz.

0|1
    0|0
  • Kimin kimi durttugu hicte umrumda degil su malida basimiza essahtan bisey diye fenomen yaptilar ya daha ne diyim

1|1
    0|0
  • bu nasıl soru bizene mk

0|1
    0|0
  • Tencere kapak hesabı...

0|1
    0|0
  • Tiplere bak bu nasıl ülke yahu? Gurbette bile ünlü olamayan adam Türkiye'ye gelip ünlü oluyo insanımız mı cahil kızlar mı kezban çözemedim

1|2
    1|0
  • Her yanyana olan erkek aşk mı yaşıyor o zaman kadınlar için de geçerli bu durum
    Ayrıca alan razı satan razı bize ne

0|1
    0|0
  • Biri üstüme dildo atsın.

Bu ne lağğn :/

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    201
Yükleniyor...