Ingiliz bir youtuber olan Marina Joyce ile ilgili garip söylentiler ve videolar var internette. Duyan var mı olayları?

Kaçırıldı ya da kurgu deniyor. Çok etkilendim korkuyorum şu an. 😨😱

3|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bu soruyu ben soracaktım. Sormama gerek kalmadı, sen sormuşsun. Pek çok kişi kurgu olduğunu izlenme sayısını ve takipçi sayısını arttırmak için yaptığını söylüyor. Eğer öyleyse başı dertte olmadığı için sevinmem mi lazım yoksa aynı zamanda da böyle bir şeyi kullandığı için kızmam mı lazım bilmiyorum. Nedense ben iddaaların doğru olduğunu düşünüyorum. Evet kendimi bir komplo teorisyencisi olarak tanımlayabilirim, belkide o yüzden böyle düşünüyorum. Umarım bu konu yakın zamanda başına bir şey gelmeden hallolur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Annesi sizofren diye açıklama yapmıs fakat bana hic inandırıci gelmedi nedense :/ ama boyle kacırılma olayi olması imkansiz polisler vs de işin icinde çunku veya abone sayisini arttirmak icin bu yola basvurdu bilinmez cok değişik bir olay cidden ama korkmana gerek yok 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Reklam, neden mi?
    1- penceredeki parmakliklar disaridan bile rahatlikla gozukuyor, ve iceriden yapilmis.
    2- kaciran adam mal degilse kamera karsisina tufek koymaz
    3- zordaysan kalp yap dedigini kaciran dingil gormeyecek mi
    4- korku ifadesi bile cok yapmacik. Amator tiyatrocu gibi.

1|0
    0|0
    • Garip hareketleri beni ciddi anlamda korkutmustu ama reklam cidden

• 3ay

beyler bu kadın şizofren ve kendiyle röportaj yaptım konuştuk rüyamda gördüm onu ve sonra bana ay lave you dedi çok mutluyum güzel kız ama şizofren olmasa evlencem burdan ona seni seviyorum marina

• Viral reklam.
    Tüm herkes bunları bilecek ama onu rehin alanların haberi olmayacak.
    Mantık terk.

3|0
    0|0
  • Ne diye korkuyon

1|0
    0|0
  • kaçırılmadı , reklam politikası.

1|0
    0|0
  • Takipçi artırma keyffff

1|0
    0|0
    • "Korkudan zangır zangır titredim" cumlesini abarti sanirdim Şu an aynen o durumdayim😂

• Kız Kaçırılsa bu videoyu nasıl atsın be mubarekler biraz aklınızı kullanmayı deneyin

1|0
    0|0
    • Dikkat çekmemek için çaktırıyorlardır belki, kizin davranislari niye öyle

• Kurgudur daha çok izlensin takip edilsin diye

1|1
    0|0
    • 4 yadir yukledigi butun videolarda dehset ve korku doku bakiyo kiz. bir kurgu bu kadar surebilir mi? Cektigi videolarda kollarinda morluklar var, kameranin arkasinda birilerine bakiyo korkarak ben cok korktum.

• Dua et rahatlarsn 😊

• Ediyorum yarim saattir😊

• şöhret ve asıl amaç para lazım para, bu yolda her şey mubah bu yutupçular için

1|0
    0|0
  • Ulan olaya değil videodaki müziğe korktum arkadaş

1|0
    0|0
  • evet duydumda reklam kokan hareketler diyorlar aslı var mıdır bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Paul Walker ölmedi kaçırdılar

1|0
    0|0
  • Bu konuyu bilmiyordum ve merakta kaldim. Mesaj atar misin ogrenince neyin ne oldugunu

1|0
    0|0
    • Tabi😊 yorumlari oku bir ara cesitli soylentiler var😂 Kurgu diyen cok

• Tamm gardasim. d

• 3ay

hayır kurgu değil ama niye başka biyere bakıyo neden acaba neden her tarafı mor

• korkacak o kadar şey varken boş Fuzuli şeylere korkuyosn

1|0
    0|0
  • Rahat ol tatlım olay tamamen kurgu bunların farkina sence kaciran neden varmasin biz variyoruzda

1|0
    0|0
    • Belki insanlare verilmek istenen mesaj vardir bu kizi kullaniyolardir ya da Şu an gece oldugu icin ben sacmaliyorumdur ki ikinci secenegi tercih ediyorum ben😄

• Bencede bu daha mantıklı yani saçmalık kızın yaptığı oyun igrenc gercekten

• Kaçırıldığı değil sevgilisi tarafından şiddet gördüğü söyleniyor

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Kızın uyuşturucu bağımlısı olduğu ve bu yüzden tutarsız davranıyor olabileceği de söyleniyor. Dün BBC'de okumuştum, açıkçası dikkat çekme çabası olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Sacmalık. Yok zor durumdaysan elini kalp yap yok kedi emojisi koy diyorlar buda yapiyor. Kaciran herif m a l mi? Okumucak mi gormucek? Yok evin kenarinda silah varmista, yatagin altinda help yazisi varmista adam gerizekali ve bunlari yaparken farketmiyor? Morluklar ufak bir makyajlada yapilir. Tamamen sacma reklam

1|0
    0|0
    • 4 aylik reklam mi olurmus Allah kahretmesin onlari korkudan aglayacak duruma geldim😂😂

• Neden olmasin bol bol para geliyor. Kaciran kisinin zekageriligi olmasi lazim ki hapsirirken help derken anlamasin etmesin. :)))

• Ben niye korktum bu kadar acaba😂😂😂

• abone artırma için oyundur

1|0
    0|0
    • Kizin yuz ifadeleri korkunc ama😨

• işte blerek yapıyo, sanki bişe yokmuş gibi yapıp ince msjlarla dikkat çekiyor ve takipçi sayısı artıyor böylece para kazanıyor.. akıllıymış

• Hayatimda boyle sacmalik gormedim ya ssbsh

• Bence bu bir kurgu. Daha çok kendisi hakkında konusulsun ve daha cok takipcisi artsın diye yapılmıs bir sey. Kacırılsa niye video cekmeye devam edilmesine izin versin hırsız. Kendi kacırdığı yeri mi ifsa ettirecek kendini zor duruma mı sokturacak. Bide kızı bulmuslarsa ben niye iyiyim diyor. Polislere halkka yaptıgı gibi bir sekilde help me diye bilirdi o kadar zekiyse.

1|0
    0|0
  • Kızın başına biiey geldi ama ne bilmiyorum. bir yandanda şu an son vidwosu 5milyon izlendi sırf bu sebepten dolayı, yani kendi böyle bişeyi kurgulamışta olabilir

1|0
    0|0
  • Ohaaaaa

1|0
    0|0
  • Aman hep dikkat hep dikkat

1|0
    0|0
  • Yazik ya ben de endiselenmeye basladim

1|0
    0|0
  • Ay bu ne

1|0
    0|0
  • Aynen cok korkutucu

1|0
    0|0
  • ay kurgu bile olsa asırı hosuma gitti heyecan verici. :D

1|0
    0|0
  • Kizin instasini isgal eden sizmisiniz 😂

1|0
    0|0
    • Yok ya videodan sonra instada kesfette bikac bisey gordum sonra korkudan arastirmayi biraktim😂

• saçma ya troll yapmış kız bizee

1|0
    0|0
  • Videoyu izleyemicem olay ne acaba?

0|0
    0|0
Yükleniyor...