Atv de neden 2 haftadir 24 saat boyunca haber var?

Arkadaslar gerçekten cok sinirlendim 2 haftadir 24 saat boyunca haber var diğer kanallar nornal akışa döndü bu hala dönemedi bide 24 saat boyunca var yani ayni şeyi gösteriyolar durmadan ne zaman normal akışa döncek bilen var mi?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Yapılması gereken bu ülkemizde darbe kalkışması oldu ya darbe olsaydı ne olacaktı? Biraz hayata dön gerçekleri gör beynin televizyon izlemekten erimiş galiba Ya Yemin ediyorum çok vurdumduymaz insanlar var ya ülke bu durumda herkes sokakta , bu dizi peşinde ya bir sürü hayatını kaybetti haberin var mı onların arasında sen veya tanıdığın olsaydı ne olacaktı böyle diyebilecek miydin? Allah bir beyin vermiş Allah rızası için onu gerektiği gibi kullan.

0|0
    0|0
    • 1-Kardeşim ben dizi ile olgili bişi demedim atv de sadece dizi yok
      2-haftada toplam belki 2 3 saat bile tv izlemiyorumdur hakkinda bilgi sahibi olmadigin insanlar hakkinda konuşma ben diyorum ki 50 tane haber kanali var durmadan bakip bakip morelim bozuluyor haber izlemek izteyenler trt den a haberden tgrt den izlesin diyorum kesşke adam gibi okusanizda sonra gelip görüş yazsaniz

• Sen adam gibi yazsaydın biz de adam gibi okurduk.

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü artık hükümete yakın bir kanal ve hükümete de darbe girişimi oldu... işte bu yüzden...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kadar sinirlencek ne var izleme sende

0|0
    0|0
  • Araştır bakalım atv yi ne çıkacak karşına..

0|0
    0|0
  • ve Trt1 de

0|0
    0|0
  • kanalı silmekle güzel birşey yapmışım hala devam ediyorlarsa

0|0
    0|0
  • Bende bilmiyorum. Seviyor sevmiyor takip ediyorum bende.

0|0
    0|0
  • Bencede ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilmiyorum sinir bozucu bir durum.

0|0
    0|0
  • ohal bitene kadar çnkü atv iktidar kanalı

0|0
    0|0
  • Darbe den ötürü

0|0
    0|0
    • Darbeden öturu hepimize gecmis olsun ama 1 hafta yayinla haberini 2 hafta ne ya sen haber kanali degilsin ki a haberde izlesin haber izlicek olan tum kanallar normal akışa döndu bu donemedi hala

• Kolay değil darbe den ötürü

• Ülke için.. Kanal daha çok hükümete yakın bir kanal. Bu nedenle A haber ile ortak haber sunuyorlar..

0|0
    0|0
    • Ya tamam sunsun ama o bir haber kanali değil ki haber izlicek olan a haberde izlesin ya 2 haftadir durmadan bakiyorum her saat haber var ilk hafta hadi darbe oldu hepimize gecmiş olsun bu arada ondan sonraki zaman a haber de yayinlandin yeter ya saćmaliyolar cidden

• Ama kardeşim şunu unutma, ülkenin bekası için her şeyi hoş görürüm.

• Bende ülkesine bağli bir insanim ama sinirlendiğim nokta şu ki neden 24 saat boyunca haber var yani bunu anlamadim akşam 9 dan sonra olmasin yani neden 24 saat

Yükleniyor...