Yabancı dizi tavsiyesi verirmisiniz?

Akıcı ergen dizisi olmayan güzel bir dizi

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Following tam bir üstad dizisi

1|0
    0|0
    • konusu nasıl hangi tarz

• güzel gibi

• Güxel ne kelime joe carrol insanın ufkunu Açıyor aşırı psikolojik ve edebi bir karekter şair Edgar allen Poe üzerinden de gidiyor

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• hangi tür?

1|0
    0|0
    • Dram olur komedi olur polisiye olmasın

• konusu nasıl?

• Şüphecilik ve kuşku üzerine kurulmuştur. Her ne kadar dram ağırlıklı bir yapım olsa da bu iki temel duyguya sıkça rastlanıyor. Dizide Gemma Foster ana karakterimiz olan güzel bir bayan. Fakat ailevi yaşantısında yolunda gitmeyen bazı şeyler var. Özellikle kocası Simon? un kendisini aldattığını ve hatta gizli bir ilişkisi olduğunu düşünüyor. Üstelik bundan neredeyse emin. Tek eksiği bunu delillerle yüzüne vuramıyor olması. Oldukça etkileyici bir aşk hikâyesini gözler önüne seriyor.

• OZ-The Wire-Breaking Bad

0|0
    0|0
  • Spartacus

0|0
    0|0
  • Tyrant

0|0
    0|0

• Ortadoğuda bir tiran cumhuriyetinin demokrasi ile mücadelesini anlatıyor

• Penny Dreadful

0|0
    0|0

• 12-13 bölümlük sezonlarla harika diziler yaratan Showtime kanalı, bu sezona yine bomba gibi bir yapımla dönüyor. Korku, psikoloji ve dramayı bir potada eritecek yapımın adı “Penny Dreadful”...

Dr. Frankenstein, Dracula, Dorian Gray ve bunun gibi korku ile beslenmiş hikayelerin canavarlarını bir araya getirecek olan dizinin kadrosu da ses getirecek cinsten.

• The Walking Dead ergen dizisi istemiyorsan game of thrones

0|0
    0|0
  • Supernatural mukkemel

0|0
    0|0
  • Game Of thrones

0|0
    0|0
  • tudors, da vıncı

0|0
    0|0
  • The following sonra sana böyle bir dizi izlettirdiğim için bana dua et

0|0
    0|0
  • Doctor Who modern seriyi spoiler yemeden izle gelir bana teşekkür edersin 3 kez bitirdim

0|0
    0|0
  • Sons of anarchy 7 sezon ama amerikada bu kadar overrated dizi görülmedi

0|0
    0|0
  • supernatural vikings game thrones ve mentalist bunlar tavsiyem :D

0|0
    0|0
    • supernaturel ilgimi çekmiyor vikings i bıraktım got güzel :) mentalist polisiye olduğu için sevmedim

• :)) benden bu kadar bildiğim çok varda takip edip önerebileceğim bunlardı :D

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...