Seda Akgül boşanmış, duydunuz mu?

Kısmetse Olur programının sunucusu Seda Akgül, yaklaşık 25 sene sonra Mart ayında ikinci evliliğini yapmıştı. Aynı zamanda Ruh İkizi mi, Ruh Öküzü mü kitabının yazarı olan Akgül, evlilik ve kadın-erkek ilişkilerini anlatıyordu. Bu durum, demek ki kitap yazmakla mutlu evlilik olmuyormuş sorusunu akla getirdi.
Seda Akgül boşanmış, duydunuz mu?Haberin linki;
http://m.milliyet.com.tr/seda-akgul-bosandi--magazin-2283008/

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tamam iste yeni sezonda kismetse olurda sunuculuk degil kendisi yarismaci olsun...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Başından bir ya da daha fazla evlilik geçmiş insanın sonradan tekrardan evlenmesi biraz garip. Zaten belli bir olgunluğa ulaşmış ve neyin ne olduğunu biliyor. Büyük risk. Baştan hata yapmış da diyemem. Olur olur belki çok iyi birisini bulursun falan ilişkin bir ömür boyu gider.
    Yaptığı programla, yazdığı kitapla kendi yaşamının örtüşmemesi gibi görüyorsan alakası yok. Bunlar kader kısmet işi. Zaten ekran karşısında biraz görmüştüm karakteri belli. Bu tür kadınları idare etmesi zordur. Hangi akıllı erkek evlenir bu tarz özgür kadınlarla bilemem. Özgür derken sanki fedakarlık yapacak birisi gibi görünmüyor o bakımdan dedin, anyway.
    Çok bile yazdım. Hayırlısı olsun bize ne canım aaaa... :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Sanat camiasında evlilikler ne yazık ki böyle. Çocuk oyuncağı gibi bir bakıyorsun evliler, bir bakıyorsun boşanmışlar. Evlenmeleri ile boşanmaları bir oluyor. ya da hamile kalıyorlar mecburiyetten evleniyorlar ve sonrası gene ayrılık. Şarkıcı Gülşen bile hamile o kadın daha yeni evlenmedi mi ne ara 3.5 aylık hamile gibi :) :)

0|1
    0|0
    • 3-4 ay oldu sanırım. Hamile kalmaya dahi fırsat bulamamışlardır :)

• oha daha yeni evlenmişti o kadın

0|1
    0|0
  • Erkeklerin magazin takip etmesi ne itici lan

0|1
    0|0
    • Napak la yoksa cahil diyolar :)

• Demekki kitap yazmakla olmuyormuş

0|1
    0|0
  • Zaten çok cinsiyetçi bir kadındı. Beter olsun

0|1
    0|0
  • Inanmıyorum :/

0|1
    0|0
  • Umrumda degil 😕

0|1
    0|0
  • İlişki konusunda bunlardan akil alacak kadar mal değiliz. hayatlari berbat cikmis ahkam kesiyolar

0|1
    0|0
  • Hakkinda hayirlisi olsun

0|1
    0|0
  • Saçma ilişkiler saçma sonlar

0|1
    0|0
  • knk kısmetse olurdaki ilişki yorumlarına baksana bu kafayla kim evli kalır onla

0|1
    0|0
  • Bize ne

0|1
    0|0
  • Hayirlisi olsun be napalkm

0|1
    0|0
  • Duyduk da boşanabilir ömür boyu evli kalcak diye bir kaide mi var

0|1
    0|0
  • evlendiğini de duymamistim