Cem yilmazin sacma sakalari?

Hep sormak istedigim ama tasa tutulmaktan cekindigim icin sormadigim sorudur. Allah icin bu cem ylmzn neresi komik ya. espirileri yerde ustelik ahlaksizca, aptalca. benim gibi dusunen varmi? Tv8 de 10 dk zor izledim. igrencti. :p

0|0
1229

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 28

• Çok zeki birisi Cem Yılmaz. Tespitleri harika. Yalnız bel altı esprileri bazen sıkıcı olabiliyor onun dışında sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • sen espiriden anlamıyorsan sıkıntı böyük cem yılmazın esprileri ince olur genelde senin gibiler pek anlayamaz o yüzden anlamıyorsan zorlama sen git şahan gökbakar izle recep ivedik izle

0|2
    1|0
  • Tv8'de sürekli kırpılmış. Birde lafları hep ima içeriyor. Düz söylenen espri bulmak zor. Ama hep belaltı olması gerçekten iğrenç

1|0
    0|0
  • röportajlarında saçmaladığı oluyor ama şovlarında en orjinal en iyi şakaları oluyor, bazı insanların espri anlayışı yeterli olmayabilir, Mehmet Ali Erbil'in çarkıfeleği geri dönmüş onu izleyebilirler mesela, genel kesime hitap eden basit komiklikler falan

0|0
    0|0
  • Şimdi sen espriyi anlamiyorsun, onun esprileri incedir diyenler dolacak.
    Tamam da yaptığı ince espri komik olmadiktan sonra istedigi kadar ince olsun nasil gülelim.

Simdi şöyle bir şey vardir.
    X kişisi bir ortama girip sohbet boyunca esprileriyle milleti güldürürse, ertesi gün yine ayni bu x kişisi bu ortama gelip hic bir espri yapmasa dahi millet her soyledigine güler, soylediklerinin altinda ince bir espri bulmaya çalışır.
    Olay bu iste. Cem yilmazin çok guzel esprileri cardir

0|0
    0|0
    • Cem yilmazin ilk programlarinda hakikatten güzel esprileri vardir hakkini yememek lazim ama artik olay yukarda anlattığım olaya dönmüş.

• Aynen bende hiç sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Bende genel olarak beğenmiyorum çok nadir gülerim

1|0
    0|0
  • Sen anlamıyorsun onları o yüzden :))) adam en azından önceden yazılmış senaryo ile komiklik yapmıyor doğal tespitlerle yapıyor. Ara sıra fazla belaltı yapıyor ama o da tuzu biberi olayın :))

0|0
    0|0
  • Cem erkekler için komik sayılabilir, ama kadınlar için hoş bulmuyorum ağzında devamlı küfür, kadına yönelik hakaret, komik mi evet komik önceden sevmezdim ama başarıyor bence, sadece kadının cinselliğini aşağılama ne ararsan var bu yönü kötü, aha bide buna gülen kadınları hiç anlamıyorum, başka bir erkek dese sapık derler, cem yapınca ahahahaha komik oluyor > tuhaf Kadınlara Tolga Çevik'i öneririm seviyeli komedyen.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum kendisini çünkü bana saçma geliyor gülemiyorum doğal değil bir kere

1|0
    0|1
  • Bence adam gayet zekice espriler yapıyor.

0|1
    0|0
  • adama katıla katıla gülüyorum ben şahsen önyargınızdan arınıp izlemeyi denerseniz siz de gülersiniz bence

0|0
    0|0
  • Gayet iyi bence. Komik bulduğun kişiler kim merak ettim.

0|0
    0|0
  • Bu kişinin mizah anlayışına göre değişir.. Dikkat ediyorsan bu sitede saçma sapan cinsel sorulmakta ama sitenin adminleri göz yumuyor..

0|0
    0|0
  • Bence sen espri anlama zekan sıfır oldugu için cem yılmaz için degil senin espri anlama zeka yüzünden banlıyorum

0|0
    0|0
  • Cem Yılmaz inceci bir adam herkes anlayamaz senin gibi anlamayanlara saçma gelebilir. Ama görüşüne saygı duyarım gülmek zorunda değilsin.

0|0
    0|0
  • atalay demirci mi komik :D düşük kitleye hitap ediyor tv programında yüz mimiklerim oynamıyordu. Cem'i anlamak için biraz zeka biraz genel kültür gerekli herkes anlamıyor. Cem bu işin üstadı

0|0
    0|0
  • sevmeyebilirsin ama benim hoşuma giden bir komedyen

0|0
    0|0
  • Az daha buyumen lazim panpa

0|0
    0|0
  • daha iyisini sen yap

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• Herkes aynı şeylere gülmek zorunda değil, kalkıp adamın esprilerini anlatacak halimiz yok, olabilir komik gelmeyebilir :) ben seviyorum.

Önceden Tolga Çevik'e nefesin kesilene kadar gülerdim ve ailem bana saf saf bakardı, yüzlerinde herhangi bir oynama bile olmazdı, ama ben gülüyorum yani napayim😅

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ben👍

0|0
    0|0
  • haklısın bence de bende beğenmiyorum

1|0
    0|0
  • Tamam cok super biri degil ama adam harbi zeki ya yigidi oldur hakkını yeme.

0|0
    0|0
  • espri mizah zeka ile alakalidir anlayana komik geliyo zaten onun amaci o

0|0
    0|0
  • en iyisi tolga çevik

0|0
    0|0
  • Ben de sevmiyorum birilerini güldürmeyi meslek olarak yapmak... çok yapmacık geliyor sanki zorla yapıyormuş gibi.. yapacağı espriler üzerine çalışmak falan yapmacık :p

0|0
    0|0
  • Bende saçma buluyorum, sadece kendi gülüyor millette zordan gülüyor

0|0
    0|0
  • Cem yilmazin espirileri cok incedir. Cogu kisi anlayamaz :)

0|0
    0|0
  • Bence de iğrenç

0|0
    0|0
  • Saçma değil bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...