Oyuncu olmak istiyorum, yardım eder misiniz?

Nereden başlayacağımı bilemiyorum, kilolu bir genç kızım, 80-85 kilo civarlarındayım. Buğday tenli 1.69 boyundayım. En büyük hayalim oyuncu olmak. Ama bu kiloyla oyuncu olmak pek mümkün gelmiyor bana. Utanıyorum. Ne yapmalıyım, zayıflayıp mı ajanslara başvurmalıyım yoksa ne olacaksa olsun deyip bu halde mi başvurmalıyım? Ya da başka birşey mi yapmalıyım.. Bilmiyorum. Ama birinin bana yardımcı olması gerekiyor. Lütfen içinizden geldiği gibi yorum yapın.

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Ajanlara yazıl iyi bir oyunculuk eğitiminden ders al

0|0
    0|0
  • Olamazsın bence

0|0
    0|0
  • oyunculuk artık dış görünüşe fazla bakmıyor ajansa yazılmalısın oyuncu olmak için

0|0
    0|0
  • belediyenin tiyatrosuna kayit ol ordan basla oyunculuga

0|0
    0|0
  • ankaradaysan maydonozla gorustureyim seni

0|0
    0|0
  • ben tiyatrocuyum

0|0
    0|0
  • O götle o hayal çok zor. Bol şans.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• şimdi şöyle ki kilolusun diye oyuncu olmayacaksın diye bir şey yok. Tv de de gördüğümüz üzere birçok kilolu bayan var. Ama eğer sen kendini bu halinle beğenmiyor ve kötü hissediyorsan diyet yapabilirsin. Diyet nasıl yapacağım, kilo veremiyorum diyorsan sana bir kur tavsiye ederim. Büyükçe bir bardağa bolca ayran koy, üzerine soda dök. Bir de üstüne limon sık. Bunu yatmadan yarım saat, maksimum 20 dakika önce içmelisin.

0|0
    0|0
  • Bende bu sene ki dizileri gördükçe karakterimin uyduğu birçok tiple karşılaşıyorum ve oyuncu olmak istiyorum ama ajansla vsyle olucak iş değil bence

0|0
    0|0
    • Ajansla olmayacaksa nasıl olacak ki?

• Yani ajansa bu işlerle bağı olan biriyle gitmelisin ki ilgilensinler yoksa umursamazlar

• Ajansa git.

0|0
    0|0
  • Spor yap diyet felan dikkatli bir şekilde yap bunları kendini zorlamadan fit bir vucüda kavuştugunda git başvur :)

0|0
    0|0
  • Başvur ve bu süre içinde yavaş yavaş zayıfla eğerki rahatsızsan bundan. Yoksa engel değil oyuncu olmana sadece bir dizideki karekterini etkiler bu durum.

0|0
    0|0
  • Tiyatro oku kilo işi değil zaten bu bak peline

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum bazen, aslında kilomu o kadar çok da göstermiyorum, görenler en fazla 70 kilosun diyorlar. Tiyatrodan oyunculuğa atılmak zor değil mi?

• Değil ajansa başvur okuduktan sonra

• Neden yani dizilerde falan hiç kilolu oyuncu görmüyormusun sen

0|0
    0|0
  • Zayifla sonra git

0|0
    0|0
  • neyine yardım edelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...