Çok acil ama acil acil korku filmin tavsiyesi?

bilindik olmasın lütfen eski filmlerde olur kaliteli olsun yeter

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• The Boy

0|1
    0|0
    • hemen bakıyorum

• teşekkürler hepsini izledim bendede sana tavsiye cementry man kesin izle korku gibi ama değil çok acayip bişey

• Yazdım aklıma :)

En İyi Erkek Görüşü

• Geçen baskın filmini izledim korku değil ama psikolojik gerilim. Bir korku filmi sever olarak tavsiye ederim. Yok illa da korku dersen favorim resimde ki hayalet filmi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1408
    Rosemary's baby
    El orfanato

0|1
    0|0
    • sen filmden anlıyosun tam benim kalemimdesin yetimhaneyi izlemedim ama sanırım ispanyol yapımı

• En sevdiklerimden.. kitabını tedarik edebiliyorsan bir oku. Cok daha carpici.. polanskinin en cok apartman uclemesini seviyorum ama. The tenant- rosemarys baby- repulsion

• hımmmm iyiymiş süpersin

• Kalite deyince aklıma Hasan Karacadag geliyor. Her türlü Dabbe serisi derim. Esas korku o dur. Yabancı istersen Korku Seansı serileri olabilir.

0|0
    0|0
    • darbe ve korku seansı serisi izlendi ışıklar sönünce filmini bekliyorum ruhlar bölgesi hayvan mezarlığı cementry man evil dead serisi freddy 13. cuma jaws falan filan izlemediğim yok galiba sağlam olanlardan

• Aman Tanrim bendensin😁 korku candir kandir.

• hatta korku kapanınserisi ya kısaca korku serileri tamam eskiden hiç izlemezdim nedense sordu beni ☺

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...