Bana yabancı dizi önerir misiniz?

Mümkünse konusunu kısaca spoiler vermeden açıklarsanız sevinirim.

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• lie to me. dr. lightman adında yıllarını jest ve mimiklere adamış bir bilim adamı ve onun kurdugu şirketi anlatıyor. Mesela bir hırsızlık oluyor ama bütün çalışanlar inkar ediyor. bu elemana geliyorlar bu da sorguya çekerek suçluyu bulmaya çalışıyor 45dakikalık bölümler. ilk bölümü izlersen beğenirsin veya hayatından 45 dk çalmış olurum aS:D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Prison break= bir inşaat mühendisi olan adamın abisini hapisten kurtarmak için hapse girip planlar yapmasıdır aşkta var içinde bayağı zekice bir dizi adamda yakışıklı

the originals=kök vampirleri anlatıyor bu da bayağı atraksiyonla bir şey güzel

Zettai kareshi (japon)= gerçekten izlerken aşırı eğlendiğim 13 bölümlük sanırım bir dizi bir robotun insanla aşkını dünyaya alışması konusu muhteşemdi

the vampire diares= vampirleri konu alan hatta bu dizi ile the originals dizisi bağıntılıdır cadılar yansımalar kurtlar felan işin içinde güzel bir dizi çok fazla eleştirilen bir dizidir

şimdilik bunlar eğerki ülke ayrımı yapmıyorsan her türde dizi öneririm...

1|0
    0|0
    • Tvd elena gidince çok saçmaladı ya.. Japon olana bakacağım. Ülke ayrımı yapmam. Fantastik olabilir, gerilim olabilir. Romantik olabilir ama dram olmasın.

• evet onun için sormuştum ülke fark eder mi diye bazıları nefret ediyor hoş bende bağımlsıı değilim ama izliyorum arada

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 8

• Doctor Who izledin mi? Izlemediysen kesinlikle izlemen gereken bir dizi. Ben çok çok seviyorum. Bir adam var adı Doctor. Sadece Doctor. Bir Zaman Lordu. Geçmiş ve gelecege gidiyor, uzaylılarla siberlerle daleklerle savaşıyor. İlk bölümde yanına yardımcı bir kız alıyor. Birlikte savaşıyorlar. Dizide ağlamışlığım vardır. Izlemediysen ilk bunu izle mükemmel ya 😍

1|0
    0|0
  • Game of thrones
    Orange is the New Black
    How I met your mother

1|0
    0|0
  • beyaz saray düştü ya da kod adı olympus

1|0
    0|0
  • Eğer polisiye seviyorsan criminal minds ve rizzoli&isles criminal minds biraz eskiden geliyor ama hala devam ediyor şu an 11. Sezonda hatta oda bitti 12 ye doğru yol alıyoruz rizzoli&isles ise 6. Sezonda oda hala devam ediyor eğer hem komik hemde az polisiye tarzı bir şey istersen lie to me oda harika başroldeki adamın adını bilmiyorum ama ingiliz aksanına hayranım

0|0
    0|0
  • Himym, friends, sherlock

1|0
    0|0
  • Bilim kurgudur. Doctor Who.

1|0
    0|0
  • Game of thrones, The walking dead, Shameless, Doctor Who.

0|0
    0|0
Yükleniyor...