Demi Lovato'nun değişimi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben eskiden Lovatic (Demi Lovato hayranı) idim ama artık değilim. Sebebi de şu; asla vücudumla gündeme gelmeyeceğim diyordu dergilere çıplak pozlar vermeye başladı, eski şarkıları çok anlamlı ve içtendi şimdiki şarkıları sadece piyasaya yaranmak için yapılan türlerden, 6 yıldır aynı adamla çıkıyordu şu an çocukluk arkadaşıyla sevgili gibi ama değil (bence hoş bir şey değil), sürekli birilerine laf atıp kavga çıkarıyor, ne zaman başarısız olsa suçu başkalarına atıyor, doğallığı övüyordu ama şimdi bir ton makyaj yapıyor ve çok çirkin gözüküyor.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Taylor swifte dil uzatmayi kesmezse benim için de bitecek, hayir bunluk bir şey yok gündeme gelebilmek için millete dil uzatiyor

1|0
    0|0
    • Cidden üzücü

• Adele de türküm dedi ama türkiye de olan hiçbir haberi umursamıyor, bu arada demi güya hayvansever kürk giyiyor aynı şeyi lady gaga da yapıyor.

• Ya tek onlar değil hepimiz herkes bozuldu aslında, sadece onlar göz önünde olduğundan göze batiyor. Kimsede yok eski masumiyet. Gerci artik fan olmak falan da bana komik geliyor dinle sarkisini geç, hiçbirinden bana bir hayir yok. Taylori severim ama gidip simdi katy perryde dinlerim, müziğe ritme bak hareketlerini hayatlarini karakterlerini umursama bence

Erkekler Ne Diyor 3

• Eski popüler şarkılarını ben de çok severdim 2 yıldır dinlemiyorum, demek bozmuş hizasını 😅😅

1|0
    0|0
  • hay ya Hande bitti bu çıktı harbi ikisini saç saça bağlıyıp...

0|0
    0|0
  • Ben Beyhive yani Beyonce hayranıyım. Çünkü kadın tam anlamıyla kusursuz..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...