Sizce çizgi film izlemek büyük biri için kötü mü?

Benim yaş 18 genelde eşşek kadar adamsın hala izliyormusun derler evde bana ben nedense hala seviyorum çoğu zaman açıp izliyorum hoşuma gidiyor ama büyük olunca kocaman adamsın hala bunları izliyormusun diye sordukları için evde bende size danıştım sizce yaptığım çoçukcamı bide sizde izliyormusunuz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• 19 yaşındayım saatlerce izlediğim olur 😂
    Bi'de küçük kardeşler var alışkanlık oldu jsjs

0|0
    0|0
    • ben küçüklükten beri izlemeyi seviyorum :D her türlü animasyon olsun izliyorum tabi kardeşimle beraberken daha iyi oluyor ama nedense o fazla bakmıyor ben daha çok bakıyorum :D

En İyi Erkek Görüşü

• Yeni çizgi filmler sarmıyor beni ton ve Jerry, şirinler, pokemon, scooby doo, beyblade falan olsa izlerim yani.

0|1
    0|0
    • Tom ve Jerry 😄

• onlar efsane çizgi filmler ya küçükken full izlerdim şimdikiler eh idare eder şeklinde ben yinede pokemonu hala izliyorum netten takip ediyorum artık :D

Kızlar Ne Diyor 4

• :D hayır bak nikim Pucca

0|0
    0|0
  • Ben de izliyorum hala ya :d

0|0
    0|0
    • dimi :D bencede sarıyor hoşuma gidiyor benimde

• Yok yetişkinlere göre de çizgifilmler var

0|0
    0|0
    • onlar içinde öyle diyorlar bende yetişkin için çizgi film animasyon izliyorum ama genede diyorlar genelde

• Çocukçaysa çocukça hiç takmam izlerim

0|0
    0|0
    • Tabi bencede öyle ama insan yakıştıramıyor galiba kocaman kızın ya da oğlunun böyle çizgi film izlemesini

• Yakıştırmasınlar boşver 😄

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben gizli gizli izliyorum bişey derler diye 😂😂 ama kime ne izle boşver

0|0
    0|0
    • aynen babam felan gelince değiştiriyorum kanalı açık görürsede kardeşim açmış diyip suçu ona atıyom :D

• Senden daha çok izlediğime eminim özellikle küçük çocuklarlayken baya izliyoruz :D

0|0
    0|0
    • ayn bende çoçuklarla güzel oluyor hoşuma gidiyor benimde izlemek :D

• Aynen normalde de izliyorum ama çocuklarla daha güzel :D

Yükleniyor...