Deniz Akkaya: "Vergin kadar saldır güzel kardeşim" demiş. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

2|2
58|43

En İyi Kız Görüşü

• Insanlari asagilayan tiplere sinir oluyorum. Sirf sanslari iyi gitti, vucut ve fizikleri var diye bir yerlere gelip hava atiyorlar. Insanlar deli gibi okuyorlar, PHD, master lisans bir suru sey yapip bunlarin kazandiginin ceyregini kazanamiyorlar. Adaletinin mk dunya dedigim durumlardayim yine.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yanarım yanarım insanlığın gelişimi için gece gündüz demeden çalışan, üreten bilim insanları bu kadar konuşulmuyor, tanınmıyor ya ona yanarım.
    Vergisi kadar konuş dediği halk sayesinde o parayı kazanıyor... Her neyse, konuşmayacağım.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 57

• Bu insanlar kendini ne sanıyor da bu kadar egoist olabiliyorlar ya.. Sanki beyin gücüyle bir yere varmış gibi.. Her yeri estetik olan bir kadının podyumda defile yapması ve bundan trilyonlar götürmesi bir de vatana millete çok hayırlı işler yapmış gibi böyle ahkam kesmesi ne kadar komik. Tamam mankenlik de meslek aşağılanacak bişey de yok da ne bu ego. Bir de sağduyudan saygıdan bahseden bu kadın sırf zengin olduğu için evli çocuklu bir adamla beraber olup yuva yıktı şaka gibi 😂 😂 😂

24|11
    1|2
  • Ben bu kadını görünce kusasım geliyor. Çok itici bir tip. Yüzü, ifadesi, sesi, konuşması.
    Ne dediğiyle hiç ilgilenmeyeceğim, boş gördüğüm ünlülerden biri.

9|1
    0|0
  • Gelemedim dediğinde "sıradaki" diyorlarmış. Biri sıradaki der öbürü peşinden koşar, hangi memurda varmış böyle bir şey diye kimse yorumlarda sormamış mı acaba.

3|2
    2|1
  • Ilginc. Yaptığı bir sandalyeye oturup gort gort otmek degilmi halbuki. Issiz kayitsizken bunun sesi pek cikmiyordu. Acun sagolsun yazdirsin arabasinin arkasina.

1|1
    0|0
  • Bizler aklımızı, insanlığımızı, vicdanımızı kullanarak aldığımız paranın karşılığını Hakkıyla vererek çalışıyoruz, onlar uçkurunu ve bedenini açarak kazandığıyla boş lakırdı yapıyo.. Bu farkı göz ardı etmese iyi olur!

3|3
    1|1
  • Medyatik olma cabalari olarak goruyorum sahsen. Bir burun estetigi bilmem kac dolar ayakkabisi cantasi fondotenine kadar kac yuz milyarlar harciyorlar. Yedikleri bir ogun bile benim 1 senelik universite ihtiyacimi karsiliyor. Bir zahmet vergisini de ona gore odesin.

2|2
    0|0
  • Haklı. Ünlüleri kıskanıp lekelemeye çalışan çok insna var. Başkasını alçaltarak kendini Yükseltiyo

0|2
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum.
    Bizim eleştirilerimizle prim yapar bunlar ruhumuz duymaz.

1|1
    0|0
  • Deniz akkaya önceden bizim mahallede yaşayan bir varoştu ve hala varoş geçimini ev temizleyerek sağlıyordu. Nasıl buralara geldi hala sır

4|1
    0|0
  • Veri nays kafa

0|1
    0|0
  • Boyle insanlar ancak bizim ulkemizde unlu oluyor...

0|1
    0|0
  • mesleği ile gündeme gelmeyi başaramayıp toplumsal hassasiyetleri kullanıyor gibi geldi bana

1|2
    0|1
  • Haklı bence..

0|1
    1|0
  • Oraya nasıl geldiklerini unutuyorlar... Insanlar cepleriyle ölçülmez. Vergin kadar saldır da ne demek. Parası olmayan insan değil mi onlara meydan dayağı mı atalım? Şu bilinçsiz para köpeklerinden nefret ediyorum.

3|1
    0|0
  • büyük bir söz söylediğini sanıyor ama halktan çok vergi ödeyen yok. oransal olarak bakarsan onların kazandığına oranla verdiği vergiden fazlasını verir halk.

0|1
    0|0
  • Sacmalamis o zaman ondan kat kat fazla mal varligi olan insanlar ona nefret soylemlerinde bulunsa eyvallah cemesi lazim

1|1
    0|0
  • Bunu söyleyen deniz akkaya mi? Yuva yiktigini ne cabuk unutmusta millete ego kasiyo?

0|1
    0|0
  • Ben haklı buldum. Sırf ünlü diye demediklerini bırakmıyorlar. bir ünlü nefreti var ülkede. Hiç egoist bir yorumda olmamış. Manken diye küçük görmek yanlış. Herkesin bir ailesi yaşayışı yaşam zorlukları var. Kimse keyif sürmüyor. Bu kadın hakkinda bilgim buradaki yorumlarla sınırlıdır. Kadını tanımam etmem. Bu kadının mankenlik yaptığı dergileri alıyorsun, kadının çıktığı magazin programlarını izliyorsun sonrada klavye başında hakaret ediyorsun. Tutarsız davranışlar.

0|1
    0|0
    • Yeni nesilden boyle yorumlar gordukce umudum artiyor yeniden yokya iyi yoldayiz diyorum. Aferin guzel tespit.

• ünlülere kafayı takıp saçma sapan yorumlar yazmayı iş edinen gereksiz bir sürü insan var... onları kast etmiş; bence alınacak bir şey yok

0|1
    0|0
  • Önüne gelen her şeyi diyor anlamadım ben amaç ne.

2|1
    0|0
  • dünya kadar vergi ödüyoz şiddetle saldıralım o vakit. bu bağyan bizden de çok vergi ödüyor

0|1
    0|0
  • Reyting hesapları

1|1
    0|0
  • ne kadar ucuzu ıt gıbı calısıyormus ayrıca uykusuzmusta askerı ucret alsan ne olurdu acaba sen sadece fızıgın ve estetıklı suratından mılyarlarca para kaldır sonra calısıyorum de

1|1
    0|0
  • Gorgusuzler

0|1
    0|0
  • Bunlar da kendini bir pok sandı, sorumlusu da biziz.

1|1
    0|0
  • Tabii beyni kadar konuşsa susmak zorunda kalacak napsın işi vergiye bağlamış

0|1
    0|0
  • Bu kadın tam bir idiot ya işi gücü boş yapmak haklı olsa bile haksız diyesim geliyor..

1|1
    0|0
  • haklı

0|1
    0|0
  • ilk başlarda hak verilecek yazıyken son cümlelerinde sçmış batırmış. vergin kadar saldır ne lan?

2|0
    0|0
  • Parayla mı alınıyomus artık söz hakkı :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    27

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 42

• Biz sırt üstü yatıp iki bacak aralayarak değil.. İki bacak üstünde 12 saat durarak para kazanıyoruz be Deniz..

12|4
    0|0
  • Buralara nasıl geldiği belli olan kişiler şimdi artistlik yapıyorlar :D

7|2
    0|0
  • Bu kadını pek sevmem. Ama genel olarak doğru bir konuya parmak basmış. İnsanımızda inanılmaz bir ünlü, zengin düşmanlığı var.

Sanki bu insanlar birinin hakkını gaspediyormuş, sanki hiç dertleri yokmuş, hiç sorunları yokmuş, Cem Yılmaz'ın deyimiyle hep eğleniyorlarmış sanılıp inanılmaz nefret kusuluyor hepsine.

'Kıskançlığımdan ölüyorum' da demiyor kimse üstelik.

2|3
    5|0
  • Doğru demiş.

Önüne geleni vatan hainliğiyle suçlayan bir güruh oluştu. Onlara insanca cevap vermeye gerek yok.

Deniz Akkaya'yı ilk ve muhtemelen son defa takdir ettim.

0|2
    1|1
  • Siz para kazanip calisiyorsunuz (calistiginizi iddia ediyorsunuz ya hani binlerce liralik aksesuar takarken ) biz gecimimizi saglamak icin, hicbir ek ucret talep etmeden, almadan, üc kurus aldigimiz maaşin hakkini vermek icin gunde 14 saatten fazla calisiyoruz. Clublar sizin , hakkini vererek calismak bizim. O yuzden vergimiz kadar degil insanligimiz kadar konusalim, sonsuza kadar susun yani.

1|1
    0|0
  • halk etmiş paran vardadam mı oldun parası olan kibirli gururlu enaniyetli benlik duygusu had safhada olan bu tür insanlar zaten hayatı zorlaştırıp en büyük günahları işliyorlar. Sen nesin sonradan görme ahlaksız yabancı hayranı vahşi kapitalist gösterişci estetik amaliyat olan yabancılara filimde kendine tecavüz ettiren bundan zevk alan ahlaksızlıkla haram para kazanan tartışmaya bile değmez değersiz kültürsüz seviyesiz edepsiz egoist günahkar cahilden daha cahil yabancı hayranı boş tenekenin birisidir üzerinde bile durmayın topluma verdiği ve verebileceği hiç bir şey yoktur

0|1
    0|0
  • Aşağılık kompleksine kapılmış insanları kaale almamak gerektiğini düşünüyorum. Egoları ile yok olup giderler.

0|1
    0|0
  • bu kadın niye ünlü diye sormama sebeb olan hede

2|1
    0|0
  • Bu insanlar kendini ne sanıyor da bu kadar egoist olabiliyorlar ya.. Sanki beyin gücüyle bir yere varmış gibi.. Her yeri estetik olan bir kadının podyumda defile yapması ve bundan trilyonlar götürmesi bir de vatana millete çok hayırlı işler yapmış gibi böyle ahkam kesmesi ne kadar komik. Tamam mankenlik de meslek aşağılanacak bişey de yok da ne bu ego. Bir de sağduyudan saygıdan bahseden bu kadın sırf zengin olduğu için evli çocuklu bir adamla beraber olup yuva yıktı şaka gibi

0|1
    0|0
  • Fazla muhatap almamak lazım

3|0
    0|0
  • Kendisini tanimiyorum ama ondan sonrada it gibi çalışıyoruz demiş.
    Sonrasi daha önemli bence

0|1
    0|0
  • Ünlüyüm çok para kazanıyom bu sebepten çok vergı verıyom demek ıstemıs.

0|1
    0|0
  • Doğru demiş

0|1
    0|0
  • vergin kadar saldır derken
    seni hiç duymadıktı vergi rekortmeni diye

1|1
    0|0
  • Ne yapmış onu merak ediyorum. Ünlü düşmanı değilimdir aslında. Bu hayatta neyi başarmış onu merak ediyorum herkese karşı bu kadar rahat konuşabiliyor. Hangi emekle ne kadar kazanıyorsunda popon kalkıyor lan senin

0|0
    0|0
  • Bu kim ki

0|1
    0|0
  • ne üretiyormuş bu arkadaş?

0|1
    0|0
  • bu kadın ne saçmalamış okudum da bir alaka bulamadım ünlü düşmanlığı para sahte hesap :D kadın aklını kendisiyle bozmuş aldırmayın ünlü edenler utansın :)

0|1
    0|0
  • la bunların fikirlerini ciddiye alıp yorum yazanlara acırım ben

1|1
    0|0
  • bu ulkeyı 1300 lıra alan emekcıler kurtardı. boş konusan kendı vucutlarını sergıleyerk vergı verenler degıl

0|1
    0|0
  • Bizim halkımız herşeyi abartır ünlülere olan ilgiyide abartınca böyle oluyor işte..

1|0
    0|0
  • Ünlüler ve gereksizlik egoistlikleri boşa samiyetsiz gelmiyor açıkçası hiç biri

1|0
    0|0
  • Bir çapulcu daha

0|0
    0|0
  • Aman cem yılmaz görmesin 😂😂

0|1
    0|0
  • butun mıllet vergısı kadar zarar verse devlet kalmaz

0|1
    0|0
  • Bu kimki vatan için nap mış ? Ne mezunu ya da ne ise yarar yani bizden farkı nedir ki

0|0
    0|0
  • Bak kaltaga dil uzatmis gene...
    Senin bir gedece kucakta aldigini, gunde 12 saat alinteri dokerek alamiyor...

0|0
    0|0
  • İt gibi çalışan diğr kişiler paşa gibi yaşamıyo sorun bu

2|0
    0|0
  • Boş konuşmuş ignore de geç :D

0|0
    0|0
  • Verdiği kadar kazandığı için doğru demiş

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam