Yabancı dizi önerir misiniz?

Bunlar arasında kaldım hangisine başlasam? Bolca zamanım var. Hangisini önerirsiniz? Bildiklerinizin kaç sezon olduğunu ve konusunu yazarsanız sevinirim. Kendim bakardıma ama paketim az :( başka öneriniz varsa yazın rica ediyorum
teşekkürler :)

• Breaking Bad
    31% (9)56% (10)40% (19)Oy Ver
  • Shameless
    21% (6)17% (3)19% (9)Oy Ver
  • Dexter
    31% (9)11% (2)23% (11)Oy Ver
  • American Horror Story
    17% (5)16% (3)18% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• American horror cok iyi

0|0
    0|0
    • Konusu ne? Her bölümde farklı hikaye mi anlatılmakta

• Çok sağol

• Rica ederim bide mr. Robot cok iyi ama cok yeni daha az bölüm var

Erkekler Ne Diyor 14

• Shameless komik birkaç bölümünü izledim ama cinsel içerikli bir dizi. Narcos'u tavsiye ederim. Uyuşturucu baronu pablo escobar'ın hayatını anlatıyor.

0|0
    0|0
  • Sons of anarchy, oz, sopranos, the wire, californiacation, boardwalk empire, mad men aklıma gelen bazı kaliteli yapımlar.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ettim not ediyorum bakıcam onlara da.
      Sons of anarchy duydum anime mi?

• American Horror Story

0|0
    0|0
  • Breaking Bad kesinlikle 1. sırada olmalı.. Dexter 2. Shameless ise 3. olur. D seçeneğini bilmiyorum. Kusursuz senaryo, kaliteli oyunculuk, gerçek yaşamdan kesit polisiye bir dizi de isterim dersen benim önerim de The Wire dizisidir.

0|0
    0|0
  • Geym of tirons askim

0|0
    0|0
  • Dexter kesinlille onlarca polisin icinde olup kendini gizleyebilen ve sadece katilleri olduren bir seri katildir kendileri feci guzel bir dizi ozellikle 1. Sezon surekli suprizli surekli atraksyonlu harika bişey 8 sezon var diye biliyorum sezon bolum sayisi 12

0|0
    0|0
  • BB başla

0|0
    0|0
  • breaking bad yapılmış en iyi dizi

0|0
    0|0
  • Breaking Bad.

0|0
    0|0
  • Tabii ki shameless... Breaking bad 1 sezondan sonra saçmalamaya başlıyor en fazla 3 sezon dayanabildim. Diğerlerini saymıyorum bile zaten.

0|0
    0|0
  • Breaking or dexter efsane ikiside gerçek ten diziden anlayana

0|0
    0|0
  • Zipernıtıral

0|0
    0|0
  • Game of thrones

0|0
    0|0
  • Belki izlemşsindir vikingler olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• American horror story'nin bazı sezonları güzel. Shameless çok güzel. İzleyebilirsin. Game of thrones izlemediysen ondan başla. Supernaturel, the walking dead, I'm fat diary izle :)

0|0
    0|0
  • Breaking Bad
    American Horror Story

0|1
    0|0
  • Dexter kesinlikle

0|1
    0|0
  • Bunlar arasından sadece breaking bad ve shameless izledim, ama ikisi çok farklı türde diziler. Ben Shameless'ı daha çok sevmiştim ama Breaking Bad'in yeri çok ayrı mesela :D Ayrıca o daha sürükleyici :D Breaking Bad diyorum ben :D

0|0
    0|0
  • Dexter
    Shameless
    Friends
    Hannibal
    2 Broke Girls
    The Bing Bang Theory

0|1
    0|0
    • Friends nasıl ?

• Hayatımda izlediğim en iyi dizilerden. 10 sezon. Her sezonda 24 bölüm var. Bölümler 20 dk. Ama o kadar güzel ki 3 sezonu 2 günde bitirmiştim ilk izlediğimdd. Tekrar başladım şimdi.

• Teşekkür ederim izlemeye çalışıcam :)

• Prison Break izliyorum 4 sezon

0|0
    0|0
  • Californication, Shameless, Sons of Anarchy, Salem bayıldığım diziler,

0|0
    0|0
  • The originals

0|0
    0|0
Yükleniyor...