Erkekler, balık etli seviyorsa neden bütün ünlü güzeller tığ gibi?

Kilom normal ama dizilerdeki bayanlara göre biraz daha etliyim. Onları görünce kendimi kötü hissediyorum. Güzel olmak için ille 34 beden giymek şart değil kabul ama ne bileyim ya. Güzel bayan eşittir=ince bayan saçmalığından kurtulmak mümkün mü?

Yani anlamıyorum madem kadının balık etlisi makbul, neden millet tığ gibi olmaya çalışıyor?

Bir de insan kendini olduğundan daha kilolu zannedebiliyor. Kendime balık etli dediğimde hep "saçmalama gayet iyisin fazla kilon asla yok" gibi tepkilerle karşılaşıyorum. Kendimizle barışmak için, saçma salak dizi oyuncuları ile kıyaslamamk için n'apmalı?

not: tek derdimiz bu olsun. Hayatta daha onemli şeyler var evet. Ama ben sizin fikrinizi de merak ediyorum zira sürekli cevabını merak ettiğim sorulardan bir tanesi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• fit bir vücut güzeldir. balık etin güzel olduğu saçmalığını kim yaydı. ince ve zarif görünüm daha hoştur

0|0
    0|0
    • Size gore saçma
      Kimine gore iskelet gibi bayanlar iğrenç

• iskelet vücut değil demek istediğim. bana göre değil bu. dünya standardı dır. fit gergin ve hatlı vücut. iskelet vücut değil.

• Demet Özdemir mesela aşırı zayıf bence. Hoş duruyo o ayrı da. Ne bileyim. İlle o kdar ince mi olmak gerekiyo🙄

En İyi Kız Görüşü

• Balık etli sevmiyom ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...