Ece Seçkin Adeyyo Tutar Mı (Her yoruma +1) ?

Arkadaşlar ece seçkin yeni parça çıkardı bugün netd kanalından haberim oldu. Adeyyo adını verdiği şarkısı epey iddiali duruyor valla klibi olsun kendisi olsun bana kalırsa follow me şarkısını da sollayacak gibi geldi. Kızlar soruyor camiasının da yorumlarını merak ediyorum, şimdi herkes videonun altına bu şarkı tutar, bu şarkı 40 milyon olur falan yazmışlar ama birçoğu zaten ece seçkin fan'ı o yüzden samimi gelmedi. Ben Ece Seçkin adeyyo şarkısının tutup tutmayacağını size sormak istedim. Şimdi düşününce hande yener'in mor şarkısı da rakip olarak epey dişli duruyor :D
Bu arada adeyyo ne demek diyenler için hintçe de "Ses" anlamına geliyormuş, bu da ek bilgi olsun :D

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Tutar bence adeyyo lalaleyo ne ya 😂😂

0|1
    0|0
    • valla bende anlamadım, bu arada sizin en sevdiğiniz şarkıcı kim acaba?

• bir de bağdat şarkısı var o nasıl :D
      https://www.youtube.com/watch?v=xl63OdwuoAw

• Hahahah bunu cok cok cok kez duydm ama hic özellikle acip dinlemedm etraf biktirdi ztn 😄

En İyi Erkek Görüşü

• tuttu bile

0|1
    0|0
    • Valla daha 50bin dinlemede o yüzden tutup tutmadığını söylemek geç değil mi?
      Gerçi demet akalın daha şarkısını çıkarmadı dimi?

• tutar bence daha yeni geldi

• Yeni geldi ama yine de tutmama şansı var, gerçi follow me çıktığında tutmaz dedik ama her ne kadar sevilmese de çok tuttu :D
      Hande yener morla kıyaslayınca bu şarkıya kaç puan verirsiniz acaba?

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu kadın bir itici ya

0|1
    0|0
    • Neden ya, bence geçen yıl ki barbi bebek görünümüden biraz da olsa uzaklaşmış, saçları falan güzel olmuş :D

• Bilmem çok taklit gibi

• Yani şimdi güzel kadın kabul edin bence :D
      Biraz hadiseye benzetenler oluyor ama sesi de güzel neyi taklit acaba?

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Şarkının sözleri bir tuhaf geldi bana ama Adeyyo kısmıda dilime dolanmadı değil bence herkes bir söz yazıp şarkıcı adı konulabilir yeterki paran olsun doğru kişiyle çalış sözler çok basitçe nerde o sözleriyle melodisiyle bizi hayran bıraktıran sesler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...