Diriliş ertuğrul dizisinden memnun musunuz?

arkadaşlar aranızda diriliş ertuğrul dizisini izleyenler var mı diziyi nasıl buluyorsunuz

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir senaryosu var dövüş ve savaş sahneleri çok gerçekçi üstelik muhteşem yüzyıl gibi karalama amaçlı da değil tavsiye ederim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sarmıyor

0|0
    0|0
    • nasıl

• Ratinglere bakarsan m. Yüzyil da birinciydi. Bana extra bir şey katmıyor bu diziler. Leyla ile mecnun, işler gücler/ kardeş payı dışında hiç bir diziyi takip etmedim; rast geldiysem izledim

• hayır ama dövüş sahneleri ya da savaş sahneleri çok etkileyici ve gerçekçi müziği de öyle eğer tarihe ilgin yoksa pek izlemezsin zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• Muhtsm bir dzi

0|0
    0|0
    • genel olarak yani ülke olarak bu tür dönem dizilerine alışık olmadığımız için herkez bulunmaz hint kumaşı olarak görüyor diziyi

• Blmez o snin grşün

Erkekler Ne Diyor 3

• Abuk sabuk dizilerin, zihinleri zikip attigi bir ülkede; bu tür dönem dizilerinin olması... gerekli olmaktan da öte, elzemdir...

0|0
    0|0
    • aynen öyle peki ya filinta

• ama bu filinta da öyle filinta ilk sezonunda bir osmanlı polisiyesi olarak çıktı ve hiç isim verilmeden sadece polisiye olaylar anlatıldı ama ikinci sezonunda senaristinin de değişmesinin verdiği etkiyle bu sefer filinta bin yılın şafağında diye başladı ve kahramanlarımızosmanlı istihbarat servisine kaydırıldı ve böylece daha ilgi çekici hale geldi. isimler verildi padişahın abdülaziz olduğu ortaya çıktı şehit edilişi ardından sultan 5. murad ardından abdülhamid masonlar ve siyasi entrikaları falan falan ve göörsel efektleri de çok güzel ayrıca filinta nın bu sezon olarak konsepti değişti ve adı sadece abdülhamid oldu ve sadece abdülhamid anlatılacak

• onedio ya filinta yazıpta çıkan sonuçtaki habere bakarsan görsel efektlerin mükemmeliğini görürsünüz

• Çok memnunum

0|0
    0|0
  • Memnunum

0|0
    0|0
Yükleniyor...