Rising Star yarışmasındaki rezalet hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Rising Star adlı program da yarışmacı Yaman Soyuak adlı yarışmacı henüz sahnedeyken rejiden kameramana "Memeleri kadraja alalım" talimatı geldi. Ne dusünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ne denebilir ki? Daha fazla para kazanma uğruna insanları kullanıyorlar. Umarım Acun onu kovmuştur. Kovmamışsa onun gibi karaktersizin tekidir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Acun medya sildirmiş videoyu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Abartılacak birşey yok, zaten tüm televizyon ekranlarında durum böyle bunu hepimiz biliyoruz.

Sadece bu sesin yayın dışına çıkması kötü olmuş.

2|0
    0|0
  • bu ülkedeki kadınlar cinsel obje olmaktan gayet mutlu. Birçok kadın, bu şekilde sömrülmeye göz yumuyor. Giyim tarzı da bunun bir parçası. İş görüşmesine gidince mini etek giymek de bunun parçası, dişiliğini kullanıp farklı bir kulvarda başarı sağlamak da.

1|0
    0|0
  • Tv sektörü reytingler sayesinde para kazanır ve bu bit ticarettir. Buradaki tek rezalet rejinin sesinin dışarıdan duyulmasıdır.

1|0
    0|0
  • Yakın kadraj olaydı da değeydi bari.

1|0
    0|0
  • rezalet değil rejide bunlar olağan.
    atv rejisinde bir programda
    yönetmen kameramana a. na gir dediğini bilirim mesela...
    reji çok farklı o gördüğünüz ekrandan

1|0
    0|0
  • Rejinin ib neligi kendi ailesinden biri olsaydı öyle dermiydi acaba

1|0
    0|0
  • TV ye aptal kutusu diye boşa demiyorlar işte, kıç baş sergileyerek milleti bağlıyorlar

1|0
    0|0
  • Artık böylesi rezaletleri göre göre duyarsızlaştım

1|0
    0|0
  • bunu diyen kişi tuvalette yakalandı..

https://www.youtube.com/watch?v=LQgo7y8CQMo

1|0
    0|0
  • Reklam reyting amacli simdi millet tv8 de meme bakmak icin izlicek

1|0
    0|0
  • Sanırsın p*rno film çekiyorlar da...
    Töbe töbee. Ne kadar basit olduğu anlaşıldı programın. Bu saatten sonra izleyen olursa da...

1|0
    0|0
  • Memeler onemli tabi reyting falan

1|0
    0|0
  • Bir on saniye ne sorulmuş diye etrafa bakarsanız spam yapıp gözümün anasını bellememiş olursunuz dejavu mu acaba diyorum yeter lan.

0|1
    0|0
  • Bunları artık bilmeyen yok

1|0
    0|0
  • Acun imparatorluğunun gerileme dönemi başlamıştır artık...

1|0
    0|0
  • Kız bacım olmasa giymez orda işi olmaz zaten asın bunları ölüm ya Adam gibi namuslu olun ya da susun.

1|0
    0|0
  • Açmasın o da memelerini öteki de çekmesin mk

1|0
    0|0
  • E ne var bunda

1|0
    0|0
  • Memeler sahipsiz değil !

1|0
    0|0
  • Sen onu giyiniyorsan yönetmeninde onu kadraja alma özgürlüğü var.

0|0
    0|0
    • Ben onu giyiyorum diye yönetmenin onu kadraja alma hakkı yok! Tıpkı mini etek giyince tecevüz edilmemesi gibi.

• Tecavüz olayı tamamen farklı. Onu karıştırma.

Tv dünyası show dünyası. Sen bunu bile bile onu giyiyorsan yönetmen tabi ki alır kadraja. Daha yüksek reyting gelsin diye. Dizilerde ki öpüşmeler reyting için değil mi? Ondan farkın yok..

• Şimdi gelir; giymeseydi, diyen cehalet abideleri.
    Ne Acun'u ne de programlarını beğeniyorum. Hepsi rezalet; izleyip zengin ediyor bizim halk da.

1|0
    0|0
  • O da öyle giyinmeseydi

1|0
    0|0
  • Doğru veya yanlış piyasa böyle herkeste biliyor gidenlerde bilerek gidiyor, en azından tedbirini alıp gidebilir. Kendi düşen ağlamaz, kanallara bunları deli gibi izleyerek prim yaptıranlar da en az reji kadar suçludur. Olayı desteklemiyorum ama büyütmeyin

1|0
    0|0
  • İyi de eskiden beri bu vardı zaten, yani milletin zayıf noktası belli. Bu tür yarışmaları neden izlediği belli. Acun doğal olarak milletimin geri zekâsından istifade ediyor... Şaşırmalık bir durum yok.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...