Acun Ilıcalı'nın boşanmasının ardından eşine ödeyeceği nafaka miktarını duydunuz mu?

11 yıllık eşinden tek celsede, 10 dakikada boşanan Acun Ilıcalı, 75 bin TL çocukları için, 75 bin TL eski eşi için olmak üzere aylık 150 bin TL nafaka ödeyecek. Ayrıca birçok daireyi de ek olarak çocukları ve eşine bırakmış.
Acun Ilıcalı'nın boşanmasının ardından eşine ödeyeceği nafaka miktarını duydunuz mu?
Astronomik rakamlar bir tek bana mı garip geldi? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

7|7
153|164

En İyi Erkek Görüşü

• Bana çok aciz ve seviyesizce geldi. Hemde korkunç derecede ahlaksızca geldi. Neden mi? Bir kadın nasıl ayrıldığı bir beyden bu kadar yüksek bir ücret talep edebiliyor. Ev hanımı olsa Geçinimini sağlayamayacak olsa anlarım. Nasıl bir kadın onun için yabancı birinden bu kadar parayı kabul edebiliyor hiç mi kadınlık gururu yok.. Resmen ben buna server avcılığı diyorum. Ortada çocuklar var tabiki çocuklara fazlasıyla bütün imkanlar sağlanmalı ama Bayan üzerine gerçekten çok ahlaksızca geldi bana kimsenin aklına bu şekilde gelmedi sanırım.

3|2
    8|0
    • Adam gitsin evliyken başka bir kadını hamile bıraksın sonra yok neymiş kadın para isteyince ahlaksızmış. Hrm aldatacak hem de para vermeden ayrılacak öyle mi? Kadın salakmış bu kadarcık paraya tamam demiş :D Ben olsam donunu bile alırım. ( donu bile bir ton paradır :D )

• Beğenmedim e basmayı unutmuşum. Sen yazınca hatırladım hallettim :D

• @Eerbey ben sadece geçiyordum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 163

• Acunun nafaka parasını siz ödüyorsunuz zaten. adamın programları reyting rekorları kırıyor. Gönderdiğiniz SMS paraları bile çerez parası kalır

27|25
    0|1
  • Bu kadının yerinde olmak isteyen milyonlarca kadın var

9|7
    2|0
  • Keşke benimle evlenseydi de sonra bosansaydik.

7|4
    0|0
  • Acunla evlenesim geldi

22|8
    2|3
  • Benide boşa acun

5|3
    0|0
  • Koymaz buna ben olsam 250. bin isterdim

7|1
    0|1
  • Ne kadar gelir varsa o kadar gider olur.

8|1
    4|5
  • Acun vergi rekortmenlerinden ve neredeyse milyarder sayılır, belki de olmuştur, inanılmaz düşük bir rakama anlaşmışlar asıl garip olan bu. Acun'un aylık geliri zaten on milyonlarca tl iken 150 bin çok komik kalmış. Acun bir tane fazladan yayın içi reklam alır yıllık nafakayı çıkartır, nasılsa ülkenin yarısı onu izliyor.
    Neyse onların aik meşk ilişki hayatı beni ilgilendirmez, iki tarafta mutlu olduysa tatmin olduysa verilenden alınandan ne mutlu onlara. Bugün burda eşini savunan bilhassa bayan üyeler Acun'u karşılarında görseler kendileri bile atlarlar üstüne o da ayrı bir konu, evlimisin onemli değil ben açık görüşlüyüm eşinden gizleriz bile derler. Ülke de karakteri zayıf, ucuz erkek ve kadınlar oldugu sürece bu durumlar daha çok yaşanır.

0|0
    0|0
  • Bende mi bir tuhaflık var yoksa millette mi? Çocuklar için ödemesi sıkıntı değil ama o bile çok 75.000 tl hangi çocuğun masrafı vs. olur ki? Ayrıca eski eşe hiç vermese yeridir, ne yapacak 3-5 ay ağlar ki onu bile zannetmiyorum. Ondan sonra o parayla giyinip kuşanıp kendini millete beğendirecek, takılacak vs vs.. Ulan bu memlekette ne garip olaylar var yaa.

0|0
    0|0
    • Aldattı ya bu yüzden talep edebilir

• @Eerbey Aldatma ile olayı nasıl bağdaştırdığını merak ettim.. Acun ve ayrıldığı eşiyle ilgiliydi konu en son döndü dolaştı bana geldi :) Seni kızdırdığım kısmı açıklayıp bitirmek istiyorum.''O parayla giyinip kuşanıp kendini millete beğendirecek'' burada anlatmak istediğimi zannedersem bundan en fazla 2-3 sene sonra yaşarsak beraber göreceğiz zaten. En azından benim şimdiye kadar ki tecrübelerim o yönde oldu (şahit olduğum ayrılıklar). Zamanla yanlış ya da doğru olduğu ortaya çıkacak bu ön görünün.. Sizi kırdıysam ya da incittiysem özür dilerim.. Maksadını aşan cümleler kurdum çünkü.. Hoşçakalın.

• Siz de kusura bakmayın vefat etmiş annenize laf ettim.
      Hoşçakalın

• Eşini adriana lima ya benzetmeye çalışmış ;)

1|1
    0|0
  • acun için çerez parası bu :) ayrıca bizide pek ilgilendirmeyen durum para bize gelmiyor sonucta

3|2
    0|0
  • Gayet makul bir ücret Acun için.

1|0
    0|0
  • Her insanın alıştığı bir yaşam standartı vardır. Kendin veya bir baskası ile mukayese etmek mantıksız olur.

Ayrıca Bknz; Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış.

1|0
    0|0
  • Türkiyenin en zengin 15 kişisinden biri Acun. Geçen sene vergi rekortmenlerinde 14. Sıradaydı. Yani senin anlayacağın o 150 bin TL Acun için sakız parası gibi birşey. Adamın yıllık sadece verdiği vergi 10 milyondan fazla😂150 bin koyarmı böyle adama😂

0|0
    0|0
  • yanı çocukları daha ufak. ama anlaşamıyorlarsa yapılcak bır sey yok. bu tarz davalarda ınsnalrın hayat standartları önem arzeder. yanı standartlara göre nafaka bellı olur aylık 150 bın tl günlük 5 bın tl eder oyle acun ıcın çok ahım şahım rakamlar degıl yanı

0|0
    0|0
  • turkiyedeki meni kanunun pozitif ayricilinin fotografi nominal degerine takilmadim... nafaka nedir yahu suudi arabistan mi turkiye sozde laik gecinen mutediyyen hukuktan kalan uygulama... ataerkillgin uygulanmasi.. erkegin cuzdan gorulmesi... zirvalik...

0|0
    0|0
  • Bence 150 bin onun için çok az gelir.

1|0
    0|0
  • Hay cevaplamaz olaydım. Kafama... Banane
    Acun'un ailevi durumundan. Ne bok yerse yesin peyz... Tobe tobeee... Herkesin günahı kendi boynuna... O'nu desteklersem bende günaha gircem.

0|0
    0|0
  • ACUN vahşi kapitalsişt sistemin dönen çarklarından birtanesi ve müthiş girişimci ruhu var zeki birisi nereden nasıl iş yapıp para kazanacağını biliyor evet belki kimseye zorla seyrettirmiyor diyeceksiniz ama ben şahsınıda programlarınıda asla sevmem hepsi de iğrenç dine imana karşı millet soyup evli barklıları buzda dans ettiren paraya tamah ettiren servererda çıplak soyup aç bırakıp mielti birbirine düşüren her programı insanı dahada aptallaştırıp boş vakit geçirmesine vesile olan parakazanılan prograqmlar ve hiç birini ahlaki sosyolojik dini toplumsan eğitimsel vb yönden asla tasvip etmiyorum

0|0
    0|0
  • kazancına göre nafaka veriyorlar. Çocuklara verilene eyvallah ama eşe verilen çok fazla. Mal mülk verilsin eyvallah ama gidip çalışıp kazansın parasını çocuklara zaten para verilecek

1|1
    1|0
  • Astronomik olan bir tarafı yok bence bu paranin?
    Milyon dolarlar ile iş yapan birisine aylık 50 bin dolar koyar mi? Bence az bile... hem Acun'un bu muhabbetine takılacağınıza yaptığı beş kuruş etmez programları neden izliyoruz diye sorgulasanız kendinizi. Evet laf yapıyorum benim evimde televizyon yok bu saçma sapan programları da hiç izlemedim

0|0
    0|0
  • Adam vergi rekortmenleri arası da, bırakta karısı da o hayatı yaşasın. Üzerine metres getirip çocuk yaptı hakkı değil mi?

0|0
    0|0
  • Boşanmasının değil boşalmasının bedelidir o.

1|0
    0|0
  • Acunu akilli adam bilirdim. Bu kadın o kadar para etmez ki niye evlenmiş bununla :)

0|0
    0|0
  • Para b0k gibi bizde yok gibi kanks

0|0
    0|0
  • Astronomik değil. Sırf boşanabilme adına, eski eşine ''milyon dolarlar'' bağışlayan ünlüler, zenginler var.

0|0
    0|0
  • Bu hayatta adalet denen bisey kalmamis a. m... k millet 1300 icin kicini yirtarcaasina calissin bunlarda nafakadan 100 milyarlari gotursun oturdugu yerde adaletini skm dunya bunlara bu firsati veren duzeninde a. m.. k bu sadece bu konuyla ilgilide degil topcusu sarkicisi oyuncusu v. s cogu otutdugu yerden ne paralar kazaniyo tamam yetenek basari var illaki alt duzeyin uzerinde yasam sartlari olcak ama 1.300 le aylik geliri 100000 ustunde olanlar var boyle adaletmi olur bence bu parayi hakeden sadece tipla ugrasan hayat kurtaran insanlar onca yil oku uykundan ol hayat kurtar ama onlarin bile aldigi para belli hicbi yerde adalet yok

0|0
    0|0
  • Olur mu canım neresi astronomik? Her bir çocuğunun günlük yiyeceği 5 bin lira aya vursak 150 bin lira para yapar !! 4 tane çocuğu olduğuma göre 600 bin lira para yapar.. Vay
    ş e r e f s i z çocuklarının anasınında 3 çocuğunda hakkını karı kızla yiyecek !!! Alçak Herif !!! Benim hesaplarıma göre en az 900 bin lira vermeli !! fukaralar 150 bin lira ile nasıl idare edecek yazık..

0|0
    0|0
  • Dötünün gılını kadın temizledi, elin kaşarı geldi aldı götürdü. Nafakayı da biz ödüyoruz. Ne güzel bir dünya

0|0
    0|0
  • Bu insanların aylık giderleri de ona göredir zaten o yüzden o kadar yüksek görünüyor olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    133

Kızlar Ne Diyor 152

• İyi olmuş. Gül gibi kadını elin ne olduğu belli olmayan aptalıyla aldatırsa öder böyle parasını da işte 😂 😂 😂

6|1
    1|0
    • ulan adama milyonlar asık

• iyolmuş mu? emin ol dakikada kazanıyor o parayı acun. aylık kazancının yanında çerezin çerezi sayılır bu rakam. bence kurtulduğuna şükrediyodur adam :D

• Bu adamla ilgili tek bir haber okumak istemiyorum o derece yani

6|2
    0|0
  • Bu kadar mı yani. Tahmin ettigimiz kadar kazanmıyor demek ki. Bence kadın donuna kadar almalıydı neyse 😒

5|0
    0|2
  • Nafaka kişinin gelirine göre belirlenir. Şaşırmadım. Acun Ilıcalı sonuçta, adam zengin.

4|1
    0|0
  • Ee aldatttı ders olsun erkeklere!

5|1
    0|0
    • 150 bin acuna koyar mı? adam trilyonlar kazanıyor :D çerez parası veriyor hiç mi hiç ders bile olmamıştır acuna

• @Crechman parasi az olanlara olsun :)

• keşke p*ci birazdaha soysalarmış çok az

3|1
    0|0
  • oyle pacoz bir metresle gururumu ayak altina alsa ben g. otundeki donu bile alirdim az bile almis karisi.

0|1
    0|0
  • 150 bin TL'nin neresi astronomik rakam? Amcamın geçen sene tatilde 1 haftada harcadığı para miktarı o.

3|2
    0|0
  • adamın bundan bilmem kaç yıl önce 50 milyon yani eski parayla 50 trilyon, şimdilerde bu rakam bilmem kaç tl olmuştur, serveti olduğunu düşünürsek, az bile.

2|1
    0|0
  • insanın acunla evlenesi geliyor be

2|4
    1|1
  • Aldatmış eşini iyi olmuş acuna diyecem ama bu para onun için pekte bişey değildir😁😁

3|1
    0|0
  • onların yaşam tarzına göre gayet normal bir ücret talep edilmiş..

1|1
    0|0
  • Kadın aldatılmış yani istese Acun'un servetinin yarısını alabilirdi. Neden almadı ya da alamadı merak ettim doğrusu.

0|0
    0|0
  • acunda para bok gibi sıkıntı yok az bile acun için çerez parasıdır

0|1
    0|0
  • Bunlaein hayati hayat degil verse ne olcak.

0|1
    0|0
  • Bana da garip geldi

0|1
    0|0
  • para var huzur yok bizde parada yok huzurda yok paralı olup huzursuz olmak en iyisi

2|3
    0|0
  • Az bile 💃

1|1
    0|0
  • Acun milyar dolarlik adam kaldi ki kadini bir surtk icin aldatti. Az bile bu rakam. Cocuklarindan vazgecti bir yelloz icin resmen simdi anne baba ayri buyuyecek cocuklar belki psikolojileri bozulcak belki dagilcaklar yazik bu erkekler parayi gorunce hemen degisiyor zaten

0|0
    0|0
  • Acuna göre çok normal bu rakamlar.. ve ayrıca eşini (eski eşini) tebrik ederim. Ohh çok iyi yapmış az bile yapmış.

0|1
    0|1
  • Eee bana ne djshshs

0|1
    0|0
  • 2. kadın var ortada. Mahkemeyle zorla alacağına adam kendi vermiş kadına. Bana garip gelmedi acun bu

0|0
    0|0
  • Aaa :o :D

0|1
    0|0
  • bızdekı1500tl gıbı garıpsemedım adam ulke çalkalanırken kutu açıp kapatıp yarış yaptırıp mılletı uyutup para basıyor ona mı koyacak

0|2
    0|0
  • Benim tazminatim kadar aylik nafaka baglanmis.. iste boşanmak boyle bsey.

0|1
    0|0
  • Az degil mi

0|1
    0|0
  • Adam zengin. 150 bin TL onun için çekirdek parası

0|1
    0|0
  • Kadin yaşadi.

0|1
    1|0
  • Oha ya boşanmak bile kâr getirmiş kadına