Öneri Yabancı Dizi?

Tüm bilinen dizileri bitirdim, acilen yeni diziler bulmalıyım. Game Of Thrones, Walking Dead, Teen Wolf vs. dışında. Mr. Robot diye bir diziye başladım, şu ara tek izlediğim dizi bu. İzlemeyen arkadaşlara öneririm. Başka dizi önerecek var mı?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• The flash , american horror story, shameless , broke girls. the big bang theory , Bunlara başlamanı öneririm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Game of Thrones (Winter is Coming)
    Breaking Bad (efsane)
    Prison Break (başyapıt)
    How I Met Your Mother (komedi)
    The Walking Dead (aylaklar)
    Better Call Saul (BB izleyenler bilir)
    Californication (yazarın hayatı)
    True Blood (Jessica diyorum)
    Supernatural (dean & sam)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• scrubs

0|1
    0|0
  • herkes yabancı dizi izliyor yahu gerçekten bu kadar sarıyor mu teen wolf'a bir iki bölüm bakmıştım birde tumblrdan mr. robot teen wolf'un giflerini görüyorum hfhfhfhfkjrkjrejker

0|1
    0|0
    • Başladığım bir dizinin yarım kalmasından nefret ettiğim için dizi sarmasa da sürekli devam etme isteğim var. Teen Wolf eskisi kadar iyi değil mesela, Mr. Robot'un ilk bölümünden anladım, bu dizi bence mükemmel.

• giflerinden anladığım kadarıyla da mükemmel ama başlamak istemiyorum alışkanlık olur diye jfjfhfh

• the originals, shameless, the 100, death note

0|1
    0|0
  • Colony

0|1
    0|0
  • Elemantry

0|1
    0|0
  • pretty little liars

0|1
    0|0
  • Daredevil , the flas, shamless , how I met your mother.. konularını oku derim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Shameless önermişler de Shameless falan izleme tamamen zaman kaybı +18 aldult saçma bir dizi. Bu izlediğin diziler de daha çok ergence geliyor bana şuanda. Hani popüler olan tarzdan yanlış anlama. Prison Break, Breaking Bad ve Sons Of Anarchy izlemeden dizi izledim dememelisin hocam.

0|1
    0|0
    • Shameless izledim bitirdim gayet keyif aldığım bir diziydi. Umarım bir sonraki sezonu başlar. +18 konulara çok sık yer veriliyor ama dizinin mesajı 'insanları güldürmek, eğlendirmek'. Tamamen komiklik üzerine kurulu. Breaking Bad'te çok sevdiğim bir diziydi. Hatta aralarından en iyisi diyebilirim, çok önceden bitirmiştim onuda.

• Ray Donovan.

0|1
    0|0
  • Scorpion.

0|1
    0|0
  • the night of.. pilot bölüm yayınlandı kaçırma

0|1
    0|0
  • dexter güzel ilk sezonlar biraz eski ama (cekimi yani) senaryo muhtesem

0|1
    0|0