Acun'un eşinden boşanmasının ardından Şeyma Subaşı'nın "boşandılar" şeklindeki snapi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Açık konuşuyorum bu tüm Türkiye'nin suçudur. Yeterince ayıplanmadılar haliyle utanmadılar. Metres hayatı yaşarken baş üstüne konuldular. Bir yuva yıkılırken ortada Acun'nun eşinden iki kız çocuğu varken bu rezil snapi attı ve bu kadın hiç utanmadı. bir gün Şeyma hanımın üstünde de metres getirir Acun, o zaman pişman olur belki.

13|5
111|82

En İyi Erkek Görüşü

• Yasal olarak hiç bir şey yapamayız. Ortada yasal olarak bir suç yok. Kaldı ki bu olay ne ilk ne de son. Ayrıca 3 (+2) kişi arasında yaşananlardır. Devletin buraya müdahale etmesini uygun bulmam.
    Diğer taraftan birey olarak yapabileceklerim var. Önce Acun'dan başlayalım. Daha televole yıllarındayken sevmezdim. Görgüsüzlüğün, kültürsüzlüğün, sonradan görmeliğin temsilcisidir kendisi. Olumlu duygular beslemiyorum kendisi için. Ticari başarısı bizim aptallığımızdan faydalanmak üzerine kurulu. Bu adama sade bir vatandaş olarak neden prim sağlayayım ki? Dışarıda bir çok yetenekli, iyi niyetli ve topluma faydası olan insan varken Acun gibilerin zengin olup ortalarda gezinmelerini doğru bulmuyorum. O yüzden hiç bir şekilde ona para kazandırmıyorum. Ne televizyonunu izlerim ne de programlarına katkı sağlarım. Umarım herkes, en azından benim gibi düşünenler Acun'a tepki gösterip, protesto etmeyi akıl ederler.
    Gelelim Şeyma Şubası denen şahsa (Kadın demedim, hanımefendi hiç demem). Yuva yıkanlara kötü davranamayız. Bu bize yakışmaz ama onları aramıza almayarak, adam yerine koymayarak, yaptığının yanlış olduğunu hissettirerek pişman edebiliriz. Bu tür şahıslar milletin yuvasını bozmadan önce 2 değil 2000 kere düşünürler.
    Sizin yaşınız ufak, hatırlamayabilirsiniz. Zamanında Hülya Avşar da Tanju Çolak ile metres hayatı yaşamıştı. O zaman da tepki gösterilmemişti. Bugün Hülya Avşar hanımefendi gibi görülüyor. Bir şey söylerdim ama terbiyemi bozmaya değmez.
    Bir sözüm de Acun'un eşi için. Bir yanlışa sessiz kalmak demek suça ortak olmak anlamına gelir. Zamanında gelmeyen adalet bugün daha büyük çirkinliklere yol açar. Umarım benzer durumda olan insanlar çözümü erken aramayı akıl ederler.

8|1
    1|1
    • ben hatırlıyorum hulyayı

• @KodAdıFasulye
      Kendi kalitenizi hakaret ederek ortaya koymak istiyorsanız, bunu benim görüş penceremde yapamayacaksınız.
      Farkındaysanız sözünüze yanıt bile vermiyorum. Acı durumunuzun karşılığı budur.

@KahveSigara
      Teşekkür ederim.

• Üşengeçlik ve tembellik hakaret değildir, insanlık halidir. Bunu bilsen iyi edersin..
      Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Allah büyük. Acunun da belasını vericek elbet..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 81

• Anasını satayım parayı bulan hemen ilk arabayı sonra karıyı değiştiriyor

Nedir bu kadınların çektiği lan

22|1
    0|1
  • Acun'un hayatı bizi ilgilendirmez, isterse grup seks yapıp bunu ifşa etsin

Zerre kadar sevmem kendisini. Haketmediği yerlere yalakalıkla, birilerine yaltaklanmakla gelmiş, saçma salak yarışmalar düzenlerken Tayyip'e yanaşması ve onun ekranın eğlence sektöründeki yüzü olmasından sonra bir anda önü açıldı.

Beni en çok bu irrite ediyor, maneviyatçı geçinen taife ile sıkı fıkı güya, ama kendisinde zerre kadar bu tür özellikler yok. Resmen memleketin muhafazakarlarının sırtından geçinip dalga geçer gibi onların tam aksi hayat yaşıyorlar.

3|3
    0|0
  • Bu millet neyi ayipliyor yaa İslami değerlerden uzak şekilci müslüman olmuş hepsi. ahlaksızlık diz boyu

7|4
    2|0
  • Bunlar unlu olduğu için göz önündeler fakat arka planda bu sebeple dağılan yuva ve art niyetli insan çok

3|3
    0|0
  • Paranın mk, karı bildiğin legal fahişe

6|4
    0|0
  • Yıllar evvel bu Acur'un yaptığı o iğrenç programları ne çabuk unuttu insanlar da şu yalakayı başlarına taç ettiler; cidden merak ediyorum. Hâya mı arıyordunuz?

Bırakın topluma örnek olmayı, itina ile en olmaması ve yapılmaması gereken şeyleri bir bir icra ediyor bu tipler; bizim halk da yemeyi içmeyi dışarı çıkıp temiz hava almayı yahut sevdiğiyle iki tatlı kelam etmek yerine bunun programlarına gömülüyor ve zenginliğine zenginlik katıyor.

Toplumun başına gelen felaketlerden bu adamın yaptıkları bence; tıpkı izdivaç programları gibi.

0|1
    0|0
  • Her zaman söylemişimdir bir kadının en büyük düşmanı yine kendi hemcinsidir diye.

Maalesef böyleleri çok.

1|1
    0|0
  • acun iki dakika mikine sahip çıkıp adrianayı kafalıcaktı bu olmadı

4|2
    0|0
  • açıkçası hiiiç umurumda değil bunların özeli

1|0
    0|0
  • bu kadının gözü acunda değil servetinde gözü olduğu apacık belli

4|1
    0|0
  • aynen, senin, benim, hepimizin suçu. bu dangalakları adam yerine koyup soru bile sormaman lazım. bu ilgiler hep sizden.

1|1
    0|0
  • gaşşarlık işte ne olcak kanks

1|1
    0|0
  • Yorumlara bakar mısın allah aşkına :D

Millet Şeyma'ya (yorumlardan öğrendim adını da) saydıra saydıra bitirememiş... Ulan adam evliyken metres hayatı yaşamış, bir de anladığım kadarıyl utanmadan bunu basının önünde yaşamış hiç kimse beyefendiye toz kondurmuyor bir iki yorum dışında.
    Kusura bakma ama saya söve Şeyma fırıldığına sövüyorsa hemcinslerin, Acun gibi. içler de eksik olmaz...

Ne kadar çabuk alışmışız çok eşliliğe...

1|0
    0|0
  • Banane ne diyorum çok ilgilendirmiyor acun ve ona yakın insanların ne yaptığı bizim namusumuz mu bizene

0|0
    0|0
  • İyi ki böyleleri var yoksa küçük yeğenime sen bu zavallılar gibi olmayacaksın diye nasıl örnek göstereceğim?

0|1
    0|0
  • zaten bu kadın evlenmeden once agzi kokarken evlendikten sonra bak instgrama gezmedigi yurt dişi gitmedigi yer kalmamiş.. cocugu oldu para yiyor anca kadinin acunla bir tane bile fotografi yok sirf gezdigi yerler ve cocugu resmen acunun biblosu.

1|0
    0|0
  • para insana neler yaptırıyor be

2|0
    0|0
  • Bu kişilerin ünlü olması ve para kazanması ülkenin suçudur.

0|0
    0|0
  • burada evli erkeklerle birlikte olan kadınlar da vardı en çok onların yorumlarını merak ediyorum onlar kendilerini belli ederek yorum atsalar ya çok eğleniriz..

1|0
    0|0
  • Hepsi aynı b0k

0|0
    0|0
  • Tamam da Şeyma ile evleneceğini kim söyledi? Bu kadın neden havalarda ki? 😄

1|0
    0|0
  • Umurumda değil .

0|0
    0|0
  • Metreslikten kurtuluşunun snapini atiyor herhal

1|0
    0|0
  • karakter meselesi kadın kendince savaş kazandı başkasının yuvasını bozunca kendini seçince savaş kazandı öyle olur acunun kaçıncı eşiydi bu farkındamısın açun maymun iştahlı bunuda aldatır

0|0
    0|0
  • Olay nedir bir bilgim yok açıkçası acunun eşi kimdir mtresi mi varmış nedir ne değildir bilmiyorum blmek de istemyrm. ama metres olmayı kabul eden bir kadın tüm kadınlara hakarettr

0|0
    0|0
  • Bu neden senin bu kadar derdin oldu ki? Yeteri kadar ayıplansa ne olacaktı ki?
    Milletin işi gücü yok, özel hayatı için Acun'u mu ayıplayacak?
    Survivor izlemek varken niye Acun'la uğraşsın bu insanlar?

0|0
    0|0
  • Acun yine yaptı yapacağını

1|0
    0|0
  • kadının profilini biraz gezdim, sonradan görme artist oldugunu anladım

0|0
    0|0
  • Günlerdir yemiyorum içmiyorum bunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    51

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 110

• Tek derdimiz buydu
    Yatıp kalkıp Acun beyin uçkurunu düşünüyoruz zaten

Karısı dünyanın tazminatını ve nafakasını alır
    Derdi bunlara düşer

4|2
    1|3
    • Berna hanım ozur diliyorum ama siz bu yorumu hangi kafayla yaptınız merak ediyorum. Bu kişiler halka mal olmuş kişiler. Bunlar yüzlerce hayranı, fanı olan kişiler, bunlar colugumuzun çocuğumuzun takip ettiği, örnek aldığı, taklit ettiği kişiler.

Bunlar çocuklarımızı bekleyen tehlike. Bakın öyle bir hale gelmiş ki toplum tepkisiz kalıyor. Tepkisiz kalmak ahlaksızlığın daha büyümesine, normalleşmesine neden olur. Konu olmasının nedeni bu, yoksa bize ne diyip geçmeyi biz de biliyoruz

• Hayırlısı

• Ali taran kanserli eşini boşadığında ona çok fazla tepki vermişti bu adam. Juriden kovmuştu, laf sokmuştu. Tamam onun eşki kanser değil belki ama yaptıkları şey aynı. Kınarsan başına gelir derler buda öyle olmuş. Yazık 😊

3|3
    0|1
  • Kadın kadına bunu yapar mı be? Güzellik geçecek burusacaksin lan yaşlanacaksin sen de. İleride çocuğun büyüyecek. Gururla "seni nikahsız dünyaya getirdim, babanın kurulu yuvasını yıktım mı diyeceksin? "

6|0
    0|1
  • Allah islah etsin evli adamin metresi oldugu icin, dost hayati yasadigi icin utanacagina. Adam bosandi diye seviniyor utanmadan kutluyor bunu bide.

0|1
    0|1
  • Çok kötü bir şey ya. Ali Taran da , kanserli eşini boşayıp , kızı yaşındaki biriyle evlenmişti...

3|0
    0|1
  • İğrençler bence. Biz de halen acunun dandik tv programını izliyoruz 😡😡

0|2
    0|1
  • Hanim diyerek saygı gosterilmemeliler bence

0|2
    0|1
  • Ben bu kadının aonunu ayşe özyılmazelden farklı görmüyorum. Bir arkadaşına atarken yanlışlıkla story e koyduğu felan söyleniyor ama yine de bu rezilliğin boyutunu değiştirmiyor. İnşallah yaşattığını yaşar

0|0
    0|0
  • Acunun yerinde olsam buna nikah falan kiymam malın teki çocuk gibi hâle bak ezik

2|1
    0|1
  • bir kadın diğer bir kadına asla bunu yapmamalı. terbiyesizlik resmen.

1|0
    0|1
  • ya boyle metres olaylarindaki karilari alacan yakacan meydankarda ibret olsun diye. Bu evli adamlara surtundukleri nedir ya

0|1
    0|1
  • Ne acunu, ne acunun metresini ne de acunun eski karısını severim de; aldatıldığını bildiği halde kadın yıllarca boşanmak istemedikten sonra, şeymanın da bu salaklığı yapmasını doğru bulabilirdim tabii fotoğrafın fake olduğu her yere yazılmasaydı :D
    Yani sonuç olarak, olayın içindeki asıl kadınımız senelerce acundan boşanmak istemedi, biz Türk halkı olarak tepki göstersek nolur göstermesek ne olur.

0|0
    0|1
  • Çocuklara yazık ya. Acun'un nasıl bir pislik olduğu belli ama Şeyma denen kişinin hiç mi gururu yok veya karısının. İkinci bir kadın varken bir kadın niye sessiz kalır? Kusura bu kadını yeterince ayıplamadılar demişsin bir tek bu kadının suçu mu? Acunla ikisini yeterince ayıplamadılar nasıl bir yüzsüzlüktür bu

0|0
    0|0
  • Gördüğüm an yemin ederim kan beynime sıçradı. Metresliğin bile bir adabı olur. Bu kadar ortada yaşadı üstüne kalktı bu snap'i attı ve orospuluğunu ilan etti. Yolda görsem yüzüne tükürücem karaktersiz kevaşenin.

1|0
    0|1
  • kadinin kadindan baska dusmani yok.

0|0
    0|0
  • kahpelik yapmış

0|0
    0|0
  • İyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • yuva yıknın yuvası olmaz

0|0
    0|0
  • Kınıyorum şeymayı

0|0
    0|1
  • Tek bir soru geldi aklıma bize ne? Komşun fahri efendi karısını aldatırken tepki vermeyen toplum ünlülerin hayatına karışıpta ne yapacak? O medyada gördüklerimiz halkın ufak bir yansıması sadece

1|1
    0|1
    • Bize ne mi? Göz önünde yaşanmayan her şeyden bize ne elbette. Lakin colugumuz çocuğumuz bu kadınların fanı oluyor, takip ediyor taklit ediyor. Ahlaki çöküntü resmen.

• O halde çoluğa çocuğa iyi eğitim vereceğiz benim evimde tv haftada iki kez açılır medya maymunlarını izleyecek vaktimiz yoktur

• Boyle bir snap atması elbette dogru degil ama Acun esinden daha once de boşanmak istedi esi istememişti. Esinde Nasıl mide varsa adam onu sevmiyor ve Seyma ile iliskisini gizlemeden de yasıyor. Esinin yerinde olsam direkt boşanırdım. Madem bu kadar kınıyorsunuz adami izlemeyin kanalını. Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • Terbiyesiz kasar kadin acun da ayri kasar.

0|1
    0|0
  • kadının iki tane çocuğu var napsın seviniyor, tabi bu şekilde yansıtması hiç mi hiç hoş değil. kınamak, ayıplamak bize düşmez ama acun ılıcalıyı baş tacı da yapmamak gerekirdi gel gör ki survivordan başını kaldırmayan arkadaşlarım var.

0|0
    0|1
  • Yil olmus 2016 hala nasil kandiriyorlar anlamiyorum ahdjsjsjs

0|0
    0|1
  • Amaan bosver

0|0
    0|0
  • Acunun fingirdekleri umrumda değil

1|1
    0|1
  • Para para para...

0|0
    0|0
  • Adriana ne oldu yaa ikisini mi şey yapmış yoksa sevmiş işte :D :D

0|0
    0|1
  • Tüm Türkiye nin suçu mu? Buna sıra gelene kadar sayılamayacak suç var açıkçası umurumda değil ayıplanınca metreslikten çıkıp umreye mi gidecekti sende bulamadın mı başka bir şey

1|0
    0|0
  • yazik
    Allah korusun

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    80
Yükleniyor...