Demet Akalın'ın canlı yayında küfür etmesi sosyal medyada çok konuşuldu, siz ne düşünüyorsunuz?

"Günümün içine ettiğiniz mk" diyerek gündeme oturmayı başardı :) Sizce küfür eden, ağzı bozuk kadın itici değil mi, ne düşünüyorsunuz?

8|5
159|170

En İyi Erkek Görüşü

• kadın küfürü geçtim aşırı argo da konusuyorsa, bagıra bağıra da konusuyorsa itici. Kadın dedigin biraz hanımefendi olmalı, sakin cool olmalı, cırtlak cadaloz olmamalı, oturmasını kalkmasını, cümle kurmasını, kibarlıgı bilmeli. Kapasitesi yetmeyen, belli bir kültür ve medeniyet seviyesine ulaşamamış insanlar küfür ederler.
    Gel gör ki benim üniversite yıllarımda bayanlar yaşıtlarım ne kadar hanımlarken, şimdi yeni nesil bozulmaya baslamış, erkeklerden duymayacagımız küfürleri kadınların agzından duyar olduk. Demet Akalın zaten dış etiketi kaliteli gibi duran ama içi 3. seviye terbiyesiz, saygısız bir insan.
    Çevremize baktıgımızda da büyük çogunlugun, bilhassa dışına yatırım yapan, dış görünüşüne önem veren büyük çogunlugun aslında özünün içinin bozuk oldugunu pis karakterde olduklarını görürüz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beni ilgilendirmez ne ederse etsin. Bu kadının ünlü olması kabahat. Ona yorum yapma gereği duymuyorum.
    Genel olarak konuşursam insanlar sürekli kibar takılmak zorunda değil. Bazen insanı deli edenler oluyor o durumda ağzını bozana itici diyemem tabi ayarıda var.
    Ama "mk" diyenler bana itici geliyo. Hadi çok çok sinirli anda neyse de bunu söylemeyi alışkanlık edinen insanlar var.
    Özellikle kalabalık ortamlarda insanın ağzından çıkanı kulağı duyması gerekir. Daha bir kaç gün önce toplu ortamda bir kız çirkince küfretti. Berbattı.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 169

• Demet akalın görgüsüz bir kadın normaldir

14|4
    1|0
  • İçine edilmiş hayatı yaşarken, gününün içine edilmesinden şikayetçi olmak nasıl bir dilemmadır? :):

15|7
    3|5
  • Hayranları gibi tipik kenar mahalle dilberi işte :D

4|2
    0|0
  • ülkede herkes birbirinin mnaa koyup duruyor.

kafalar uçmuş.

zihniyet dağınık.

idrak perişan.

devam edin mk.

4|1
    0|0
  • Vasifsiz bir kezbandan baska bisey degil o kadin. Oyle konumlara getirirsen yapacagi belli. Yuz verirsen ayiya...

1|1
    0|0
  • Size bir sır vereyim mi? Zeki Müren öldü.. Bırakın küfür falan etmesini bizler etmiyormuyuz sanki? Doğal davransalar topa tutarız yapmacık davransalar baş tacı.. Yok öyle bir dünya, Demet her zaman öyleydi sanki bugün mü oldu? Sanatçı bişey yaptığı zaman kabahat oluyor ne alaka biz günlük yaşantımızda farklımıyız sanki? Boş muhabbet bunlar haa demeti severim o ayrı atarlı kızdır kii bence en tatlı kız modeli..

0|0
    0|0
  • Ben yadırgamadım açıkçası. Sonradan görme diye birşey var. Hiç kaybolmayan, varoşluk ile de birleşince bu şekil çıkıyor işte. Milyonlar ödenerek alınan, gözüm kadar tektaş takılsa da bazı şeyler insanın ruhundan hiç gitmez. Bu da böyle bir kadın işte. Dinleyen, konserine giden, albümünü satın alan civcivler düşünsün.

1|0
    0|0
  • severim bu kadını. küfür etmesi bile ne kadar sexsi ne kadar çekici, tam etkileyii bir kadın herşeyiyle.
    maşallah nazar değmesin :D :D

2|1
    6|1
  • zamanında da para var huzur...
    diyen bir kadın..
    garip gelmedi..

3|1
    1|0
  • Terbiyesiz demet

2|3
    4|0
  • Kendilerine yapilan O yuzsuzluge karsi , magazin muhabiride de hala yalamaya dewam ediyor. daha çok yalarlar

0|0
    0|0
  • Paçoz.

1|2
    0|0
  • İşte başımıza çıkardığımız "sanatçılar"

1|0
    0|0
  • iyi rol yapıyor

0|1
    0|0
  • Yaa hangimiz küfür etmiyoruz ki? Bana bişi gelmedi etsin abi nabim yani. Zaten sevmiyorum kendisini. Bana itici geliyor. Ne halt yerse yesin. Umrumda değil...

0|0
    0|0
  • magazin gereksiz !

0|0
    0|0
  • olabilir yani sinirlidir o an da ağzından çıkmıştır yani millet neler neler yapıyor demet bir küfür etmiş çok mu

0|0
    0|0
  • bu hayatta her şey var maalesef

1|1
    1|0
  • 3. sınıf bir insan hakkında ne düşünebilirizki
    hiç bir şey...
    bu hatun gitsin kahvede okeye falan dönsün anca o yakışır kendisine...

1|0
    1|0
  • Siradan biri olsa neyse derimde halkin sevdigi unlu birinin demesi itici tamam normalde her insan gibi konussun vs ama yayinda teklam olur

1|0
    0|0
  • Ya zaten bu kadının nesi var ki böyle bir şeye şaşırıyor insanlar? Olmayan sesle ünlü olan biri. Sözleri de zihniyetinin bir göstergesi. Şimdi bir ekranda camiye gider, herkesin gönlünü alır, sorun yok.

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • paparaziler de işin ucunu kaçırmasın, bırakın tatilini yapsın kadın, evine kadar gidip canlı yayın yapmak da ne la?

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun kanks

0|0
    0|0
  • senaryo hepsi ama soruya gelince bana itici gelmiyor küfür eden kadın. sinirlenince insanlar sövebiliyor. erkek tavırlı kadınlara ayarım ben.

0|0
    0|0
  • amann takıldığınız şeye bak ya dışarda herkes küfür ediyor kız erkek ayrım yapılmadan ama kimse önemiyor dönüp arkasına bile bakmıyor ama bir ünlü küfür edince olay oluyor sosyal medya patlıyor e oda insan nihayetinde edecek tabi normal bir şey osursa olay küfür etse olay kavga etse olay ağlasa olay bu ne arkadaş ya

0|0
    0|0
  • demet akalın peşinden koşan muhabirlerden epey bıkmış şekilde sinirlenip küfür ettiğini düşünüyorum etmesi itici ama hergün her saat her dakika her saniye paparaziler bu kadının başında etrafında dolanıyor demet akalın ne yapsın

1|0
    1|0
    • Niye? Demet gündeme gelmek için her şeyi yapıyor ama. Servetini gözümüze sokmalar falan. Her yarışmayı izleyip birinin fanı olup o yarışmacının karşıtı birine twitter'dan hakaret eden bir kadın Demet. Doğal olması güzel ama biraz daha ağır olabilir.

• Umrumda değil öyle insanlar.

0|0
    0|0
  • Bu kadından beklenir.

1|1
    0|0
    • Evinde yarı ciplak kızı ile magazincileri içeri almak ne ya

• Bu kadın ünlümü ya da vatan için ne yapmış neden bu kadar abartıldı ki

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    139

Kızlar Ne Diyor 158

• Sanki zorla evine sokuyorlar o adamlarıda günümün içine ettiniz diye kızıyor 😃 para için yapıyosun bir zahmet çek sıçılmayıda görgüsüz varoş ya

3|3
    0|0
  • Sanatci degil benim gozumde aldigi mucevherler ile goz kamastirmaya calisan kufurbaz kocasini ezen dakika basi magazin muhabirlerini cagirip gezdigi yerleri gosteren biridir.
    Benim gozumde sanatci vatandasa ornek olmalidir.

2|0
    1|0
  • Daha önce de magazincilere aynı biçimde küfür etmişti. Yeni bir şey değil.

Canlı yayına davet edenlerin RTÜK'e ödedikleri ceza, bu mevzu sayesinde alacakları reklamlardan kazanacakları gelirin yanında devede kulak kalır zaten.

Kişisel olarak; hiç umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Küfür etmesini önemsemiyorum. Canlı yayında olduğunun farkında da değil. Ben bazen küfür ederim ve bunu itici bulanlar da umrumda değil. Beni dehşete düşüren ufacık bir çocuğun yanında, ilk örneği olan annesinin küfür etmesi. Etrafımda bir çocuk varsa hele buyuklerini bu kadar taklit edecek bir yastaysa hareketlerime ekstra ozenli olurum. Keske o da kendi cocugu icin ayni ozeni gosterseymis.

0|1
    0|0
  • O insan değil mi? Ne olacak etmişse

4|3
    0|3
  • Bu kadından oldum olası nefret etmişimdir. Sanatçı vasfinda da değil bana kalırsa. Şarkıları konuşur gibi söylüyor bir ses bir yetenek bir söz yazarlığı hic bir şey yok. Ancak Beyonce'n sahne showlarini albüm kapaklarını taklit ederek bizim zevksiz milletimizden ekmek çıkartmaya çalışsın. Kırmadığı pot kalmadı yıllardır neden hala baş tacı anlamış değilim gerçekten... Hem patavatsiz hem yeteneksiz

0|0
    0|0
  • Bu kadinin zati agizi bozuktu herzaman.. Sasirilacak bir durum degil... Edepsiz.

0|3
    3|1
  • agzi bozuk kadin ASLA itici degildir olamazda.
    Erkeklerin yüceltilmesinden baska birsey degil bu. Orda mesela baska bir erkek sanatci kufur etse yine magazine cikar ama halk gülüp gecer. Cunku erkek... erkeklere agizlarina geldiklerini soylemek kufur etmek serbest cunku neden? cunku erkek o.
    Demet akalini dahada samimi ve icten buldum icine etmeseydiler gununun napalim ;)

1|0
    1|2
    • Ne diyorsun sen ya değişik 😂😂 ağzı bozuk kadin itici degilmismiste bilmem ne sen ve senin gibilerden beklenir Ahlaksizligi günlük bir olaymis gibi gösterme çabası senin icin amac olmus belli ki.. yazık..

• @bir_ihtimaL :))) hastamisin?

• Turkiye de bu tur kufurlerin çok yaygin olmasi itici gerçekten kadin degil erkeklerde de çok kotu bir his birakiyor

1|1
    0|0
  • rezillik

0|1
    0|0
  • Tiksinç bir varlık cidden 😂 😂 😂

0|1
    0|1
  • doğal insan her zaman daha iyi. Küfür etmeyi normalde sevmiyorsa zorla küfür etmesin, küfürü günlük hayatında kullanıyorsa konserde diye hanımefendi rolleri kesmesin. Herkes kimse o olsun. Bu her zaman daha değerli.

1|0
    0|0
  • Şunlara yüz verip televizyona çıkaranlar utansın.

0|0
    0|0
  • Çok bunalmış demek ki.

0|0
    0|0
  • Küfür ve kötü söz kimseye yakışmaz , yanlıştır.

1|2
    6|0
  • Kamera arkasi sövüp kamera önünde de kibarlasmasi cok eglenceli olmus :D

3|0
    0|0
  • Sonradan görme işte. Parayla kalite satın alınmaz

0|0
    0|0
  • Dobra kadın.

1|0
    0|1
  • Köfür etmek de kadına yasak. Başka?

2|0
    0|0
  • Etsin samimi en azindan

0|0
    0|0
  • Amma iyi etmiş😂

0|0
    0|0
  • Bu kadının üslubuna şaşıranlara şaşırıyorum ben asıl.
    Zaten eni boyu belli idi.

0|0
    0|0
  • umurumda değil çok salk bir kadın

0|0
    0|0
  • Erkeklerin yorumlarini bir okudum da komik geldi. Hanginiz hayatinda hic küfur etmedi? Hadi bayanlar neyse onlar ayiplarda erkekleri bilemedim. Canli yayin kazasi evet birada demetin terbiyesizligi disinda yayin ekibinin de hatasi var. Türkiye neler neler gordu. Buni da atlatiriz

0|0
    0|0
  • Bazı ınsanlar bunu çok abartıyorlar, sen hiçim küfür etmedin? Oda insan bizde, ünlü şarkıcı küfür etti diye dünyanın sonumu

0|0
    0|0
  • Kendini ne sanıyor
    O zaman Tarkan küfretsin
    Ya da dünya starları etsin ya
    Onların her dakikası çekiliyor

0|0
    0|0
  • ne kraliçe ama

0|0
    0|0
  • Bu kadın zaten edepli birşey değildi ki.

0|0
    0|0
  • Ilk kez mi küfür eden birisi duydunuz ya. Bence komik😂😂 çokta güldüm 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    128
Yükleniyor...