Kuran'i Kerim okudu diye bomba araması yapıldı, ne düşünüyorsunuz?

#SerseriSorular

0|1
10|16

En İyi Kız Görüşü

• onlarida anlamaniz gerek.. dinimizi bilmiyorlar ve medya ve teroristler sayesinde dinimizi kotu tanidilar.. korkuyorlar. o kardeste icinden okusun oyle bir yerde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Haklilar. Ben bile trende sakalli ve elinde kuran olan birini gördügümde bir endiseleniyorum. Bu kadar olayin üzerine onlarin böyle bir tepki vermesine sasirmiyorum.

0|2
    0|0
  • E cok normal. Ne bekliyordunuz ki allahuakber diyen bomba patlatiyor insan öldürüyor. Biri benim yanimda okusa yuksek sesle bende kacarim.

0|2
    0|1
  • Gülmüyorum da ağlamıyorum da

0|1
    0|0
  • Valla bence normal

0|2
    0|0
  • Tövbe bgdhj

0|1
    0|0
  • Allh byle zhniyeti khretsn😡😡

0|1
    0|0
  • medya bizi terörist diye tanıtıyo napsınlar

0|1
    0|0
  • Ne kotu bir durumdur üzüldüm

0|1
    0|0
  • mantıklı... ben artık müslümanlara yaklaşmaktan korkuyorum

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• en iyisini yapmışlar. ne diye resmi dini müslümanlık olmayan bir ülkede toplu içinde yüksek sesle kuran okuyorsun ki? bu kadar ön yargı varken?

hayır yani amaç ne? ibadet mi? sevap mı kazanmak istiyorsun? toplu içinde yapmana gerek yok. o en büyüktür, herşeyi görür. dışarıda bunu yapman evde yapmandan daha çok sevap point kazandırmıyor.
    amacın sevap değilse nedir? tamamen gösteriş mi? o gösterişi müslüman olan bir ülkede yaparsın. yurtdışında değil.

önyargıları yıkmak tamamen bizim elimizde. ve ön yargı oluşturmak da bizim elimizde.
    bu haberden sonra bizim insalarımız almanya hakkında kötü düşünebilirler. ne oldu? hem almanyada kötü bir izlenim bıraktık, hem de onlar hakkında kötü düşüncelere yol açtık.

ben de yurt dışında yaşıyorum. şimdi gidip aynı hareketi yapsam, belki onun kadar şanslı olamam. direkt linç edebilirler.

yaptığı tamamen saçmalık.

allah islah etsin.

0|1
    0|0
  • Normaldir son olaylardan sonra açıkçası

0|2
    0|0
  • Niye yüksek sesle okuyor içinden okusun? Bunun Kuran ile alakası yok Arapça konuşan insanlardan sakallı cübbeli tiplersen ben bilr kırkıyorum

0|1
    0|0
  • Gülüp veya üzülüp unutulacak bir durum değil
    islama fobinin nedenleri işid , daeş, esad v. b. gibi örgütlerin ve onları destekleyenlerin müslüman olmadığını anlatmamız gerek

0|1
    0|0
  • iyi yapmışlar göz altına alsınlar hatta

0|2
    0|0
  • Eskiden cimenlerin uzerinde, piknikte namaz kilardim, simdilerde ben islam ulkesinde bile ortalik yerde insanlar yanlis anlamasin diye namaz kilmiyorum.

0|1
    0|0
  • Bizi bu şekilde tanıyorlar ya yazıklar olsun bu hale getirene.

0|1
    0|0
  • Yüksek sesle okumasına gerek yoktu hata okuyanda kimse ortam içinde bunu yapmamalı

0|1
    0|0
  • provoke etmesin o da. zaten islamı bunlar kötülüyor

0|1
    0|0
  • adamlar haklılar. süslümanlardan her şey beklenir...

0|1
    0|0
  • yine insanlar yüzünden İslam'ı suçlama çalışmaları yazık

0|1
    0|0
  • Gayet dogal bir tepli

0|2
    0|0
  • müslümanları bu duruma sokanlara teşekkür etmek lazım sanırım başta bunu yapan müslümanlara...

0|1
    0|0
  • Ağlarım bütün dünya müslümanları terörist olarak görmeye başladı buna gülemem

0|1
    0|0
  • sırf o yüzden ise çok komik ama bence mutlaka başka mantıklı bir sebebi vardır...

0|1
    0|0
Yükleniyor...